ЮЛЧЕТА в кошари плачат, майките на компа чатят!

  • 11 508
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 524
ауу ками и аз ся видях, ма верно на червило мяза  Laughing ма кво от туй- така е модерна госпойца от бебе Hug
бубе браво на вас, чудесни мерки и теглилки  bouquet
ох отивам да пийна кафенце най-после че както съм рано от зарана, кафе нямаше за мен Crazy
беболинчеее, за бейлиса внимавай, че няма да ти откажа и току виж не останалооо  smile3534 smile3533

# 61
  • Мнения: 329
Цвети- Hug
оххх стига с това червило  Joy, определено я махам довечера
Боряна-защо се чудиш за басейна.Браво на Дели-добре възмъжава  Hug

# 62
  • Мнения: 312
Мая, честит рожден ден!   newsm59

Вилма, 5 месеца са рейсовете принципно, ама... знаеш Simple Smile. Очакваше се още към средата на декември, макс. по НГ да се прибере и за това е малко кофти... иначе като се запознахме после 11 месеца го нямаше Wink.
 А снимките са страхотни!   bouquet

Мойта баба е на 81 и ся гледа часът на мама и дава компетентно акъл. Оня ден ме разпитва подробно за захранването Simple Smile)

Уф, нямам температура, а се чувствам отвратително, все едно бълвам огън. Цитросептът ми помага като го изпия, ама след половин час пак ми става зле. Как го пиете? Аз 10 капки във вода (мноооо гаден на вкус, аз общо взето предпочитам инжекция пред нещо разтворимо, дето му усещам вкуса, ама ся ако помага... и без друго нямам особен избор)

хубав ден на всички!

# 63
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Честит имен ден на двете Татяни! Живи и здрави да са! И да им се чува името надалеч и със добро!  smile3525

# 64
  • Мнения: 910
Здравейте!
Да почерпя,че Цвети днес става на 6 месеца  cook beer2
Честито и на другите месечинковци!
Мая,честит рожден ден!  bouquet
Честито и от мен на всички именници!  bouquet

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 12:35 от dess76

# 65
  • Мнения: 329
ооо каква съм шматка
Да почерпя -днес мойта майка е именячка  Grinning
Честито и на другите празнуващи днес- именници,месечинковци и т.н.............. Hug

# 66
  • Мнения: 117
Да си пробвам аватара Simple Smile

Честито именни дни и от мен newsm51

# 67
  • Мнения: 174
Честито на Мая за Рождения ден!!
На всички Татяни за именния
и на бебоците,които днес празнуват половин годинка!!
Всички да сте живи и здрави и винаги сред много приятели!!!!!!

# 68
  • Мнения: 521
честито на всички празнуващи.
  bouquet   bouquet   bouquet

# 69
  • Мнения: 298
 ЧЕстит рожден ден на Мая   bouquet
 
 Честито на именниците  bouquet

 Честито и на месечинковците   bouquet

 Включвам се само за запис,че мъжо си е в къщи.Щеше да помага,а единственото ,което направи е да зарази Мая със сън  Joy Все е нещо!Вчера цял ден се носихме и сега човек убивам за един масаж,всичко ме боли!За манго и авокадо някой да даде идея как се приготвя,или да си търся готови пюрета. newsm78  Като имам време да хакерствам ще потърся инфо!
 Приятен ден! Hug При нас дори е слънчево и леда взе да се топи.

# 70
  • Мнения: 174
Да кажа аако някой се интересува,продаваме бебе лабрадорче от нашия татко Бисти-

а ето го и муцанчо

# 71
  • София
  • Мнения: 3 414
Бисти и майката имат ли родословия?

# 72
  • Мнения: 174
Бисти има, майката не

# 73
  • Мнения: 174
Видях и твойте красавци,та ми даде чудесна идея за тортата, Бисти скоро също става на 6г. До сега му купувахме пиле или някой друг по голям пушен бут, но тая година ще се позанимавам с торта

# 74
  • София
  • Мнения: 3 414
Хубавец е,ходил ли е на училище?Опитай в дог бг да пуснеш обява за кученцето

Общи условия

Активация на акаунт