ЮЛЧЕТА в кошари плачат, майките на компа чатят!

  • 11 509
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Здравейте!И наздраве , аз тука ... с една чашка винце Embarassed
Цял ден ви чета да наваксам , бях без компютър тия дни , щото хвана вирус , за малко да останем без нито една снимка на детето , ма като ни е толкова акъла...
 Indiscipline , знам какво ти е , мъжа ми работеше в чужбина преди и в последните дни ми беше най-тежко , ама устискай още малко Hug
Аз урина за изследвания не знам как ще взема , у наше село май не познават контейнерите , то и като бях бременна нямаше по аптеките от ония стерилните чашки , дето вие си ги купувате , ще се оправяме някак си
Ми т'ва е , от цял ден четене ми е каша в главата , сега не знам какво да кажа.
А , сетих се - Тедко мрази да лежи , затова не може да се обръща , обаче седи стабилно сам и то по доста време , аз го натискам назад да се облегне , обаче той се надига сам и иска да седи без опора.Та мисля си , някои етапи от развитието май ще ги пропусне , поне за сега

# 31
  • Мнения: 984
Ели аз имам време до изпитите /2 броя/, но и малчо си иска вниманието и времето. Затова трябва да почна с четенето от рано...
А пък аз имам РД утре и два броя бивши гаджета вече се обадиха. Едното даже от Тайланд!!! Пък мъжо нещо се излага и ме ядосва.  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 174
В кой басейн ще ходите?
В Банкя, ако сте гледали тва предаване на часът на мама- там беше снимано,
то е в нещо като санаториум или център по рехабилитация.
Басейнът е малък,водата топличка (32 грд.) и се ходи след смяна на водата.

# 33
  • Мнения: 476
Моя синковец и той е с целулитче на гъзенцето  Joy
Ама нещо май  пак не съм разбрала - вие като давате нова храна, пак ли по лъжичка-две?!?
Аз така захраних в началото с първото пюре и като стигнах 40гр, почнах от всичко да давам директно по толкова. Сега от зеленчуците съм дала само морков, тиква и картоф. Чудя се какъв зеленчук още да вкарам в репертоара, че взе да му омръзва. Днес за сефте дадох едно бурканче на обед и си дояде с малко кърма. Но тук е дилемата ми, като въведа нов зеленчук направо цял буркан ли пак да дам? Аз както смятах да не замествам хранене, ми щукна да го направя, че тва цедене вече ми пили нервичките и поне 1 шише по-малко да е.
Щях още някви неща да пиша, но забравих докато четях пък и ми се затварят очите!
Айде лека от мен!

# 34
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
На кои от вас бяха изписали Малтофер? По колко ви изписаха и колко ви е бил хемоглобина?

# 35
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
А видяхте ли снимката на Калин и Даниел на Анна-м? Невероятни сладурчета са   newsm03 И кака им и те много приличат на майка си.

Силве,  Hug Дано бързо да ви минава времето и да си идва таткото на Доротея!

И вече е 12 януари Simple Smile
Честит рожден ден, Мая! Бъди много всеотдайна, любяща и добра мама! newsm51 bdbaloni

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 00:15 от Томасе

# 36
  • Мнения: 329
Честит рожден ден Мая    bouquet,здраве,късмет и много любов около теб и семейството ти  Hug  Hug  Hug
Мирчо- Ева също е ученичка на Александра,също така и Никола на Марти Hug ,щя ходим дружинка пролетта на басейн
Вики- радвам се че разултатите са добри и че притесненията ти са били напарзни.
Подсещате ме че и Ева трябва да я изпишквам- от 2 седмици си правя оглушки.Плюс това нашата лекарка не иска урина от такова пликче,а направо в стерилното шише да пишка.Първият път с баща й я изпикахме за 10 минути,ама нямахме резултат защото урината била замърсена,оттогава опитваме през ден два,ама нещо ни се опъва малката Laughing
Силве- сигурно е кошмарно това чакане,но времето просто лети и скоро ще се чушкате тримата  Hug
Хриси-порастнало и смело момче си имаш  Grinning
хайде и от мен лека нощ и до нови срещи

# 37
  • София
  • Мнения: 1 244
ЧРД Мая! Да си вземеш всички изпити отмък  Laughing

Ками, от сума време се каня да те питам - на една от снимките на аватара ти Ева изглежда като с червило?  Grinning
Кога стана пак никое време...  ooooh!

# 38
  • София
  • Мнения: 3 524
ЧРД Майче и от нас с Кокито! Много здраве, пълна къща с детски смях и пълна кесийка Hug  bouquet
Сандкасъл, аз пак си давам по-помалко не направо половин или цала порцийка, но ако ти така процедираш и на детето му е ок, може би това не е проблем, че не "спазваш" стриктно някакви минимални количества Peace
за изпишкването- понеже сме скоро на консултация, мъжките мами да споделят плс какво купиха за изпишкване на мъжлетата? моля давайте имена на нещото? Peace
лека че ицо вече ме гледа кръвожадно хем му дадох да ме бие на монополи  Twisted Evil

# 39
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ!
Честит Рожден Ден МАЯ!!!всичко което си пожелаеш да се сбъдне!
Давам манго чисто на семпер имат и манго и банан,вики това на сънвал трябва да е ябълка и манго,аз в околностите не го намерих.
Хриси така сте трезвениците,броите пресмятате,пробвай да разделиш цената на дневното изпито количество и ще ти е по добре. Wink
А аз какво ще правя като трябва на двама да изпишквам двама Crazy

# 40
  • Мнения: 329
добро утро Grinning,малко сме ранобудните тази сутрин
Фил- където е с шапка ли?? JoyТова е залъгалка..............
И аз вчера взех манго  на Семпер като преочетох как Ради и Ники са го нападнали LaughingВчера открих страхотна разлика в цените на пюретата- във Фантастико заешко на Гербер беше 1.76,а във ХИТ,същото -2.09  Crazy,ама това си е огромна разлика,луди ли са тези хора
хйаде че има гладен в къщата,как си мечатя да дойде деня ,в който ще си поспиваме с Ева до 10.30  Whistling

# 41
  • Мнения: 98
Честит рожден ден, Мая! Да те слушкат и радват много твоите мъже ... и жени! Hug

Кари, много сладко това с целулита на бебчо  Heart Eyes И моят син има, те бебчетата си натрупват по малко подкожни мазнинки, ама като проходят, ще ги стопят, споко Simple Smile

Аз вече не захранвам с по 1-2 лъжички - директно давам пюрето. Все пак стомахчето е посвикнало с други видове храни освен млякото. Пък и рядко давам еднокомпонентни вече - обикновено взимам смесени с по 1 ново нещо вътре, та количеството нова храна на практика е минимално.

Ние с бебко сме големи фенове на мангото на Семпер Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 17 595
Беболинчо,, ЧРД!!!!!!!!!

Цитат на: Nikka link=topic=256610.msg6135804#msg6135804
Днес ми звънна една бивша либофф да ме кани на клубче...мъж ми позеленя...  hahaha Sick Естествено не ме пусна да отида, та сега ще си скучая вкъщи.  #2gunfire Heart Eyes

Ми хронологичнопогледнато, след бившия е ред на законния да те покани на клубче...  Wink

sandcastle, всяка нова храна се въвежда постепенно. Това, че няма реакция към даден продукт не означава със сигурност, че с всички е така. Освен това, всяко нещо съдържа различни компоненти, в различни съотношения, и трябва храносмилателната система да свикне да се справя с всяко ново нещо поотделно. Така че - по-по малко. Хм, аз вземах от най-малките бурканчета - на гербер май ги имаше такива разфасовки, примерно, и го давах на 3 пъти, като всеки път повече.

kami27, днес вече трябва да се занеаем со Метро (макар че на мен така ми е зле, че обмислям идеята да пратя само съкровището), кажи, ако ти трябва все още нещо от там?

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 09:26 от katiABV

# 43
  • Мнения: 329
Кати  Hug,не се притеснявай,моя вече беше там в средата на седмицата,а ти се оправяй по бързо и без повече боледувания   bouquet
Днес имам излизания и само чакам мъглата да се вдигне и потеглям..............

# 44
  • София
  • Мнения: 3 524
И аз вчера взех манго  на Семпер като преочетох как Ради и Ники са го нападнали LaughingВчера открих страхотна разлика в цените на пюретата- във Фантастико заешко на Гербер беше 1.76,а във ХИТ,същото -2.09  Crazy,ама това си е огромна разлика,луди ли са тези хора
ками не само там е така. аз пазарувам от кварталното магазинче, "детски свят" се казва, мисля че и вие го знаете с вики и там цените, сравнени с магазин бебелан, които са и дистрибутори е минимум 20 ст на пюре. За срравнение с млякото и кашата със сигурност ето как са цените: нашето магазинче- ХИП 2 розов 7.05, там- 7.60, каша Нестле с рожкови- 6,25, там- 6.50. какво да ти кажа друго. проблема е че понеже е евтино, ако дойдеш и не уцелиш 1-2ден от зареждането, и ако са изкупили това което искаш, просто няма. а в бебелан всичко има и аз ща- не ща ходя и до там...  Confused
иве ти как ги изпика за изследването?
кати да се оправяш ей  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт