Декупаж (салфетна техника)-14 тема

  • 28 752
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
Благодаря Smiley, първи опит ми е . Сега се опитвам да пренасям изображения с трансферен медиум но нещо не ми се получават нещата, не зна дали е заради хартията която използвам или заради нещо друго не знам още.

# 16
  • Мнения: 440
marinap ама много са ти свежи кутийките newsm44 - като не ти върви ако е така,какво ли ще е ако ти върви  Joy
Аплодисменти за комплекта и чашите на zax   smile3501 . dadusq хубава е станала чинията не е трябвало да я миеш Naughty,и кутията е една проолетна,стопля ти душата   bouquet
Tomygic първия ти опит е чудесен  smile3525 ,но защо бързаш с трансфера,поработи малко декупаж,напукване пък после трансфер.Аз вчера почнах първия си часовник,дано се получи добре,нещо не ми се е оформило напълно в главата newsm78. А това е последната ми работа-трансфер  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=209870&photo=1 ,така се притеснявах да не се накъса,но се получи страхотно/ама толкова много лепило сложииих/.Тъй като беше поръчка цветовете те си избраха и орнаментите също,така че творчество не съм използвала ама никакво

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Цитат
ria, а ти как си с творческата работа а ,готвиш ли ни нещо?

Миражче, не. Пак нямам много време, но съм намислила нещо. smile3521
Браво за трансфера!  bouquet

Закс, прекрасно изпълнение. smile3501
dadusq, чинията е супер, защо не си я харесала?! newsm78
Lalle, marinap, Tomygic, много свежи и весели неща, обичам такива! Hug

# 18
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Здравейте, момичета  Hug,
И на мен много ми хареса каничката на Дивиана, както и първите опити на DjastaPrasta   Peace. Lalle, много са ти хубави нещата - особено бутилките с цветята  Heart EyesZax, каква е тази интересна бутилка - за първи път виждам такава  Thinking . А на marinap и dadusq наистина са им много свежи нещата /за разлика от моите  Tired/.  Мираж, много добре ти се е получил трансфера /аз още не съм го пробвала  Embarassed /.
Добре дошла и на Tomygic и поздравления за часовника.
Ето моите нови неща :
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/2#40
от тук до края ...

Успешна седмица на всички  Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 525
Здравейте в новата тема!

Нямам нищо за показване,но не мога да не се възхитя на работите ви   bouquet.
Заплениха ме бутилките на Belladona,особено черните!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Беладона, разкош smile3501 Всички много ми харесаха! Ще споделиш ли как лепи върху тъмния фон Praynig
Мираж, може да няма творчество, но пък изпълнението е newsm74
Закс, ако кажеш, че си лепила целите салфетки, ще те призная за най-големия майстор - не видях нито една гънчица Shocked
Tomygic, много ти е весел часовника  bouquet
Марина, кутийките са сладурски, какво не им харесваш?
dadusq, много е интересна чинията - фона рисуван ли е или има някаква друга техника?
Lalle, всички са много красиви, но червените рози ме настройват романтично Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 440
Ауу Беладонче шишетата са върха-красота и стил   bouquet  love001.Ама само как се преобразяват шишетата на Кадрокоска  Winkпреди 2-3 седмици влизам в един магазин за прежда/че ще плета шал/,разкарвам женицата напред-назад :туй ми дай,онуй ми дай и гледам  на един рафт Shocked шише-декупаж със слънчогледи,няма начин да не е от шишетата на Кадрокоска.Приятелката на тази жена е съфорумка/но тя не знае че се познаваме/Не се стърпях и я питам-шишето от Леночка ли е ,а тя горката  Shocked гледа ме гледа и после се съвзе и вика да.Ама много смешно ми стана,разконспирирах ги  hahaha

# 22
  • Мнения: 1 143
След всичко, което видях...  newsm09 newsm09 newsm09 - от тук нататък май само ще гледам

# 23
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Беладона, разкош smile3501 Всички много ми харесаха! Ще споделиш ли как лепи върху тъмния фон Praynig

Радинка, той фонът беше бял, след като залепих мотивите, отсрани нанесох кракле и след това оцветих в черно.

# 24
  • Мнения: 1 143
Все пак нещо доста по-скромно и от мен - яйце-свещник

# 25
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Как скромно, бре  Shocked - свещникът ти е разкошен  Peace !!!

# 26
  • София
  • Мнения: 135
Ех, че ми е сладко кафето с вашите пролетни красоти.
marinap много пролетни кутии и ми се доядоха ягоди  Embarassed нали съм на диета ...  Embarassed

dadusq  защо изми хубавата чиния бе момиче? Надявам се сега още по-добра да я направиш, а кутията ти с маргаритите е много добро изпълнение.

Tomygic часовника ти и той много пролетен, май на всички ни е студеничко  Grinning
mirage72 ти все невероятни неща правиш, чакаме часовника с нетърпение. Чашите и са в работен вариант, сега вече са довършени, но още нямам крайната снимка. Ще ги покажа като я получа.
Belladona страхотен крак  smile3501, а лавандуловата бутилка е много нежна. Всичките ти са страхотни. Моята е от някакъв джин ... мисля  newsm78

radinna  да цяла салфетка съм лепила и няма грам моя намеса в тези дъска и бутилка. Като лепя цяла салфетка и все се заричам, че повече няма да го правя. Гадничко е. Ама ми е хубаво дето
ме хвалиш  Hug

shoshkata - замириса ми на море... Много ти е хубаво свещничето.
Успешен ден на всички.   bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 250
Запис, че да надничам отвреме навреме

# 28
  • Мнения: 106
Момичета,благодаря за хубави думи,много ми е приятно Simple Smile
Tomyqic,много интересен часовникът се получил  bouquet
Мираж,с трансфера трудно ли се работи?а за какво трябва да лепиш всичко на хартия?
Белладона шишета са чудесни  bouquet
Радинна,фон рисувах Simple Smileс бронзова боя-нещо като пукнатинки,после с найлонова торбичка-със златна боя,след това залепих парченца от 3-й пласт салфетка,после пак с торбичка-синя и червена боя,после залепих цялата салфетка,а после всичко измих Laughing Laughing Laughing и още нещо-чинията не е прозрачна,тя е желтиникова.Дано написах всичко вярно,да ме разберете Embarassed
Шошката,свещник е много хубав  bouquet
Zax-мерси за мили думи Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 433
бързам да се запиша Embarassed макар че напоследък май само това правя...
Беладона - отново събра овациите ми!  bouquet
Зах - ти също Peace
Миражче - добре  е станал трансвера. ЕАз нали направих един...но при мен се отлепиха доста участъци, та се наложи да маскирам. При теб това е просто идеално. Ще опитам следващият път с повече лепило -срам ме е че имам 2 лазерни светни принтера и дигитална цифрова машина...а съм направила само един трансвер.  Embarassed ooooh! И още нещо да те попитам. Напукващите ми материали - исъхнаха... по скоро стъпка 2 - златното. Мога ли да ползвам стъпка 1 /бяло/ с нещо друго????
дадушя - чудесно е  bouquet
а Шошката.....тя просто не спи!!!! Thinking няма начин да спи.... Joy

Общи условия

Активация на акаунт