За соц- козметиката.....с любов...

  • 50 904
  • 321
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 79
По препоръка на зъболекаря си да,  ползвам Поморин. Според него най-хубавите пасти за зъби са Поморин и Аквафреш. С Поморин си мия зъбите вечер, с аквафреш сутрин.  Също така и крем Здраве ползвам понякога

# 226
  • Мнения: 1 529
Да,Кума Лисата не е със същия вкус.Жалко,така ми се хапва "марципан".

# 227
  • Мнения: 79
Не е същият Кума Лиса, много е млечен. И бисквити Детска закуска си купувах на няколко пъти, но и те не са същите.
 ThinkingНикога нищо не е същото

# 228
  • Мнения: 1 529
По-точно мн шоколадов:))Стария беше с вкус на сегашните турски шок.бонбони.

# 229
  • Мнения: 99
Крем Здраве е ненадминат за мазане на дупе! Не само на бебета Laughing. Но и Бочко на Лавена е добър. Ползвам и двата. Май с това ми се изчерпва соц козметиката.
Но съм чела в една соц книга, Красива всеки ден, за дезодорант против изпотяване Противопот  Joy

# 230
  • Мнения: 3 094
сетих се наскоро за социалистическия продукт за миене на чинии ВЕРО Simple Smile. Вярно не е козметика, но стана нарицателно за всичко, де що мие чинии Laughing.

# 231
  • Мнения: 5 228
В работата имам един абсолютно класически Крем для рук на Ален Мак. Ползвам си го с удоволствие. Преди няколко дни колегата ми си изгори ръката и аз му го дадох да се намаже, разглеждаше го доста озадачено.  Laughing

# 232
  • Мнения: 7 263
Още си ползвам крем "Здраве" - и по-модерния му аналог "Бочко" е добър. За други отживелици не се сещам - пасти за зъби ползвам и доста български - Поморин скоро не съм купувала, но от време на време попада и тя в кошницата за разнообразие. Виж за коса ползвам една невероятна гадост но ми се отразява страхотно - българска на сто години - не мога да се сетя как се казва с екстракт от бръшлян беше май. newsm78

# 233
  • Мнения: 355
Поздравления за хубавата тема - отдавна не се бях смяла така... Joy
А иначе по въпроса - крем Бочко и Здраве спасиха дупетата на моите щерки, след като една осемнадесетлевова Мустела не се справи хич.
Мъжът ми не иска да се бръсна с нищо друго, освен с Каро, независимо, че няма още 30 г.
А иначе какви спомени ...... баба ме хваща за ръката и ме завежда във Валентина (момичетата от Пловдив трябва да го помнят) и ми купува първия дезодорант "Зелена ябълка", аз съм 2ри клас.
лятото полякините на евин плаж с нивеите, пастата Мечо, моят първи крем Бендида, крем для рук, който ми мирише на баби, Импресия, Коприва, Емайл Лукс, с който миех банята и помагах на мама, празните шишета Веро, които пълнехме с вода и рисувахме по горещия асфалт...

# 234
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Браво за темата! Ще следя с интерес Hug

# 235
  • София
  • Мнения: 10 858
Не ползвам, не за друго, ами просто не са същите, каквито бяха.
Пример давам с крем Здраве, купувам го за бебето (за дупето). До скоро си беше нормалният крем ЗДраве, но последната опаковка, която купих е с коренно различно съдържание. Самият крем изглежда и мирише по стария начин, на като консистенция се размазва на едни парцали, просто не е истина. Отврат някаква. Може пък и да е менте, но го купих от Пикадили, знам ли?

Иначе от соц козметиките, ползвам Кеч балсам за ръцете. Много добре ми действа  Peace

# 236
  • Мнения: 3 164
Крем Здраве(за крака) на Арома с ментол прави чудеса  Peaceза левче Grinning

# 237
  • Мнения: 1 529
"Здраве" е с нова опаковка-малко прозрачна стои.

# 238
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не е същият Кума Лиса, много е млечен. И бисквити Детска закуска си купувах на няколко пъти, но и те не са същите.
 ThinkingНикога нищо не е същото
Златната есен също е  променена.....,преди беше разкошна.

# 239
  • Мнения: 7 263
Днес открих в ХИТ-а Поморин - че даже имаше и два вида. Веднага закупих от единия - леко е променен вкуса, но е много по-готин от предишния.
Еййййй за тази Златна есен като се сетя и направо  newsm22 newsm22 newsm22 освирепявам...

Майтапа на страна тази година гостувахме за Нова година на наши близки в чужбина - големият им син е на 15 години, като го питахме какво иска от България защото той е роден тук и има спомени си поиска вафли Морени. Голям смях падна как носих на майната си две големи кутии опаковани като подарък  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт