За соц- козметиката.....с любов...

  • 50 901
  • 321
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 10 858
да, тази бадемовата маска наистина е хубава   Peace

# 256
  • София
  • Мнения: 3 816
И за какво се използа този с Невен ( и има ли го все още).

  АРОМА Невен - Успокояващ крем 
 
за всеки тип кожа

Активни съставки:
екстракт от невен, витамин Е, Про-витамин В5 и пчелен восък

Действие:
Успокоява и подхранва кожата на лицето, придава и мекота и еластичност. Подобрява кръвоснабдаването и обогатява кожата с кислород.
 
  Hug

# 257
  • Мнения: 1 520
Ау, как ме подсети за този шампоан! Simple Smile Помня, че за първи път го купих като подарък на мама за рождения и ден. Розов беше и ухаеше невероятно!!! Ако щете вярвайте, но дори и на третия ден като разтърся коси ме лъхваше аромата му. Но май не беше български, а унгарски. Thinking
А пък червената Рексона.... нямам думи! Страхотно миришеше!
Освен Мелинда имаше и един шампоан Мандарин, пак унгарски на същата марка, само че в оранжева опаковка. Миришеше страшно вкусно. Grinning Спомням си ги от дете.
Но сега май Мелинда и Мандарин са безвъзвратно изчезнали. Confused

# 258
  • Мнения: 3 094
Ау, как ме подсети за този шампоан! Simple Smile Помня, че за първи път го купих като подарък на мама за рождения и ден. Розов беше и ухаеше невероятно!!! Ако щете вярвайте, но дори и на третия ден като разтърся коси ме лъхваше аромата му. Но май не беше български, а унгарски. Thinking
А пък червената Рексона.... нямам думи! Страхотно миришеше!
Освен Мелинда имаше и един шампоан Мандарин, пак унгарски на същата марка, само че в оранжева опаковка. Миришеше страшно вкусно. Grinning Спомням си ги от дете.
Но сега май Мелинда и Мандарин са безвъзвратно изчезнали. Confused

а от тази Мелинда какъв пърхут се хващаше........ Sad

# 259
  • Мнения: 1 529
И за какво се използа този с Невен ( и има ли го все още).

  АРОМА Невен - Успокояващ крем 
 
за всеки тип кожа

Активни съставки:
екстракт от невен, витамин Е, Про-витамин В5 и пчелен восък

Действие:
Успокоява и подхранва кожата на лицето, придава и мекота и еластичност. Подобрява кръвоснабдаването и обогатява кожата с кислород.
 
  Hug

Така ще я обогати ........

На този с меда съм по -навита.

# 260
  • Мнения: 1 520
а от тази Мелинда какъв пърхут се хващаше...... Sad
Мелиндата имаше pH=5.5 (т.е. киселинна среда) и е нормално при по-чувствителна кожа на главата, да се образува пърхут. Но иначе си беше супер шампоан.

# 261
  • Мнения: 1 520
Joy Joy Joy има ли ги още на пазара... newsm78
Руске,пропусна небезизвестниятША-НО-АР...така ли се пишеше newsm78
Шаноар ли? Често го бърках със спрей-отрова срещу летящи насекоми. Всъщност "ароматите" на едното и другото си бяха напълно идентични. Laughing

# 262
  • Мнения: 3 094
а от тази Мелинда какъв пърхут се хващаше...... Sad
Мелиндата имаше pH=5.5 (т.е. киселинна среда) и е нормално при по-чувствителна кожа на главата, да се образува пърхут. Но иначе си беше супер шампоан.


чак пък супер.......всички в класа бяхме пърхутясали от мелиндената мода на майките ни по едно време - та за някои учителите си мислеха, че са въшки

# 263
  • Мнения: 7 723
 Laughing Аз пък съм смаяна от резултите в анкетата... Crazy
Четвърта опция "Изобщо не знам за кво иде реч" води..... ooooh! Laughing

# 264
  • Мнения: 7 474
Laughing Аз пък съм смаяна от резултите в анкетата... Crazy
Четвърта опция "Изобщо не знам за кво иде реч" води..... ooooh! Laughing

Е какво си смаяна, като половината дето пишат са на по 18  Laughing
От де да знаят що е соц. козметика  Laughing

# 265
  • Мнения: 7 723
Laughing Аз пък съм смаяна от резултите в анкетата... Crazy
Четвърта опция "Изобщо не знам за кво иде реч" води..... ooooh! Laughing

Е какво си смаяна, като половината дето пишат са на по 18  Laughing
От де да знаят що е соц. козметика  Laughing
Смаяна съм, щото нито един от тук списващите
не сподели, че и идея си няма за какво става въпрос в темата Crazy
....само хвалебствени слова чета... Wink Grinning

# 266
  • Мнения: 3 094
Руске, те може да са чели само и отговорили на анкетата без да изкажат мнение.

# 267
  • Мнения: 1 520
чак пък супер.......всички в класа бяхме пърхутясали от мелиндената мода на майките ни по едно време - та за някои учителите си мислеха, че са въшки
През соцвремето нямаше такъв богат избор на козметика както сега и Мелиндата си беше истински лукс с всичките й недостатъци. Wink

# 268
  • Мнения: 3 094
чак пък супер.......всички в класа бяхме пърхутясали от мелиндената мода на майките ни по едно време - та за някои учителите си мислеха, че са въшки
През соцвремето нямаше такъв богат избор на козметика както сега и Мелиндата си беше истински лукс с всичките й недостатъци. Wink

то щото беше иностранен Simple Smile.иначе сега се сетих , че леля ми едни Ренета уважаваше от лев и нещо към 2 лева, беше в шилиндрично прозрачно от мека пластмаса шише с хартиена лента със снимани цетове на ябълка.

# 269
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
А помните ли едно време колко беше модерно да се очертават устните с черен молив,независимо какъв цвят е червилото Sick #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт