Карта за играта на Памперс-откъде?

  • 2 158
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
А хората от малките градчета как да се снабдят с карти? Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 20
Здравейте мами, има ли някои от Вас вече да е събрала мечетата и да ги е пратила?
Знаете ли в кой от двата плика се изпращат в малкия или големия плик?
В малкият бял плик - на него можеш да си напишеш адреса и на мястото на марката пише, че  таксата е платена от получателя.  Peace
Знаете ли защо питам? При нас, във Варна, в магазина от който си взех плика с картата за играта, ми казаха да изпратя мечетата на адреса на големия плик! И аз след като събрах мечетата забелязах, че адресът на двата плика е малко различен, но фирмата съвпада, и реших да се обадя по телефона и да питам, но знаете ли какво стана.......дамата така се оплете, че и тя милата не знае какво да ми каже!!!!! Каза ми: мечетата заедно с картата за лоялност се слага в малкия плик, а малкият плик се слага в големия и се пуска в пощенската кутия без марка! Но в пощата съответно ми върнаха плика и казаха, че няма марка! Аз пак и звъня, и дамата ме убеждава, че тази година има промени в играта и трябва да се праща големия плик и то без марка, и още каза, много да не слушам какво ми казват  в пощата, а да пращам писмото!!!!! Но аз пратих  в малкия плик и сега чакам!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 456
Вижте и тази тема за повече инфо. Мисля, че има и още теми за играта.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269569.0

# 18
здравейте.някой знае ли до кога продължава играта на памперс

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
До Юни.
Виж има няколко други подобни теми и
там момичетата бяха писали точно.

Общи условия

Активация на акаунт