Бисери и мъдрости рояци ръсят СЕПТЕМВРИйските хлапаци!

  • 19 396
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 599
Привет мацки,
Анджи честита ти кола
Мечо и Ади още кашля, по-малко, но си кашля, поне яде...а на теб лекарката каза ли ти като спрете антибиотка пак да му вземете секрет? И след колко време става това?
Съни, нали и без това ще заминавате...къде ще се пънеш с нова работа  Joy по-добре учи английски (ако не го знаешдобре де)
Уо, хайде стига болести.стискам палци
Иви, много ми е мъчно! Дано всичко скоро да се нареди! Аз съм сигурна, че ще са нард нещтата  Heart Eyes
А да ви кажа какво стана - камерата ни нещо спря да работи и аз докато намеря къде да я занеса на поправка ту, си минаха няколко месеца. Та нося я аз и му обяснявам на този какво е станало. Отивам да я взема вчера. камерата оправена и го питам какъв е бил проблема, а продавачът ми отговаря - госпоже, не беше заредена!Умрях от срам, но най-наперено му отговарям, че аз лично я бях зареждала два пъти след като спря да работи (което си е истина) и че явно е бил друг проблема. ама все пак ми стана много неудобно
А тези арабски курсове малко ми идват нанагоре. Нямам никакво време за нищо. Нали Ади е до 12,30 на градина и 3 дни в седмицата сутрините са ми само с курса. Не знам...
Хайде да си ходя да си го прибирам Wink
Хубав ден на всички

# 271
  • Мнения: 5 393

Мечо и Ади още кашля, по-малко, но си кашля, поне яде...а на теб лекарката каза ли ти като спрете антибиотка пак да му вземете секрет? И след колко време става това?


Марис- по принцип секрет се взима отново поне 2 седмици след спирането на АБ, защото ако се вземе много скоро след приема, изследването ще покаже стерилни резултати.Изчаква се да отмине действието му и тогава се правят изследвания.

# 272
  • Мнения: 3 595
Анджи честито возило  Hug

Момичета дано бързо оздравяват дечицата  Praynig

# 273
  • Мнения: 5 393

....Да пусна нова тема със заgлавието на deata?

Съни- пускай като стигне 15стр. тази Hug

Аз си тръгвам от работа сега.
Чао Party

# 274
  • Мнения: 5 393
Да се оплача-Иво пак е болен.Ужасна кашлица, но този път и температура.Сложих го да спи с 38.3 Tired Утре пак ще ходим по лекари.Преди 2 седмици спря да пие АБ, ако сега се наложи пак.....дано се размине. Praynig

# 275
  • Мнения: 919
Мечо, дано не се налага пак АБ. Ако вярваш на лечение с хомеопатия, защо не пробваш.

# 276
  • Мнения: 5 393
Поли- може и да се насоча натам, макар че не съм много наясно с материята.

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Ох, Мечо, позната история  Sad Не се е доизлекувал сигурно Sad Лоша работа, не знам какво да кажа ... да се оправя бързо  Praynig Praynig Praynig
Анджи, каква кола взе? ЧЕСТИТО !!! Аз нямам бебе, ама и аз по 3 пъти на нощ бъркам мляко  Crazy
Хайде да се похваля:
ДНЕС ПРОДАДОХ АУДИТО  newsm44 newsm44 newsm44 Сега ще си търся ново возило. Още нямам концепция какво точно, но бързо ще го измисля  Grinning
Хайде Лека нощ. Аз напоследък съм яхнала метлата, бачкам до припадък и сутрин едва отлепям  #Crazy

# 278
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ооооо Мечи Съжалявам да го чуя.Пробвай както казва pipiole може и да помогне Praynig
Ако трябва да съм честа, и Калоян така беше в началото на яслата Peace
aniK Как каква концепция........просто готина Mr. Green
Анджи Честита   car003 и безаварийно  newsm01

Еееееееее ама хайде бе момичета, минете ги тези 15 страници - какво са за нас Mr. Green
Каква тема съм направила малееееееееееееееееее - Посветила съм я на прекрасния си съпруг и това ще е подаръкът му за идващия романтичен празник Heart Eyes
Нещо против дами.... Hug

# 279
  • Мнения: 823
Айде да помогна и аз да стигнем 15-та страница  Mr. Green Пък, ако не успея, то утре като си кажем по едно ''Добро утро'' и пийнем кафенцето заедно, даже ще я минем  Grinning

АниК, честито за продажбата!  Hug

Анджи, честито за покупката!  Hug

Мечи, стискам палци да минава и да няма нужда от антибиотик  Praynig

Иви, моля се и при вас да приключват болестите вече  Praynig Хубаво все пак, че Ели свиква лека полека с градината.  Hug

Лека и спокойна нощ!

# 280
  • Мнения: 1 599
Добро Утро  Heart Eyes
Хайде и аз веднъж да почерпя с кафенце



Станала съм в 5 (давам тогава на Ади АБ), а легнах в 12, не бях още заспала в 1  Rolling Eyes Кашлям ужасно много и не мога да заспя от кашляне! Ужас! Но пък направих палачинки за закуска, сложих едно телешко да се варии сега чакам мъжете да с есъбудат и да ходим на разходка. Днес имаше организирано ходене до пустинята и исках да ходим, но явно ще пропуснем. Дано скоро пак да имаме такава възможност. Много ми се яздеше камила Mr. Green
Мечо, много съжалявам за Иво. Дано да е настинка и да няма нужда от АБ. Мерси за инфото. Ние утре ще ходим на преглед пак, а той трябва да пие антибиотика до 10ти.
АниК, хайде бързо да подкараш новата кола. Тук са на почит Хонди и Тойоти (не че това има значение де Simple Smile
Съни, аз нямам нищо против за темата. ама нека да има и нещо и за нас  Mr. Green
Сега рабрах, че групата в която исках да записвам Ади на плуване била до 24месеца! Пу ние сме големи! Трябва наново да търся...
Пожелавам ви много хубав ден. Тук е вече уикенд   bouquet

# 281
  • Мнения: 919
Добро утро мили момчиета,
Мариска така ти завидях, че при вас вече е уикенд  Hug незнам защо, но всяка сутрин от понеделник се будя с мисълта, че е петък...и всяка сутрин до днес се разочаровам
Пепи чудих се къде забегна тези дни и много се зарадвах като те видях   bouquet
Аник пак да кажа - Честито за продажбата и бързо да си избереш хубава кола  Heart Eyes
s_sunny за темата нямам нищо против. Нека има любов  Heart Eyes
Мечо как е днес Иво?

Хайде да отивам на работа, че по-бързо да приключва и днешния ден. И после да си бъда с мъничето.
приятен ден момчиета  Hug

# 282
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добро утро Дами  Simple Smile
Естествено е, че темата е за СЕПТЕМВРИЙКИ Laughing
....то няма други като нас Joy

# 283
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Любовта ще намерите ТУК
Пожелавам на всички от сърце токова вдъхновение....

# 284

Общи условия

Активация на акаунт