Бисери и мъдрости рояци ръсят СЕПТЕМВРИйските хлапаци!

  • 19 393
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Пипи, не мога да не се включа със съвет  Embarassed Няма нищо по-лошо за една активна жена да си седи в къщи и да се занимава с детеотглеждане (сори, момичета, мое мнение  Embarassed) Вярно, че не си се спряла, но според мен имаш нужда от собствен живот - работа, колеги, емоции...нещо различно от къщи, мъж деца, колкото и да ги обичаме. Поне аз съм така устроена. Хората са измислили ясли и градини - давай Тея на ясла и веднага се захвани с нещо, което ти харесва  Peace Не се оставяй да потънеш в някаква тъмна серия, а направи нещо за себе си: като начало, може да започнеш с някоя козметична процедура, маникюр или смяна цвета на косата напр. Wink Може да излезеш по магазините... Абе срамота такава фурия като теб да се чувства зле  Naughty Не знам причините за "дупката", но знам, че можеш да излезеш от нея  Hug

# 31
  • Мнения: 983
Добро утро! Ето ме и мен, влизам да ви чета когато намеря време, но за писане почти не може да става и дума, Мимито е станала по-голяма хакерка и от батко си.
Виждам, че сте отворили дума яденето. За сега нямам проблеми с Анна-Мария.Между хранения яде всичко  бонбони, бисквити, шоколади,солети, но като наближи време за основното хранене си хапва стабилно. Доволна съм.
И на нас ни предстои тръгване на ДГ да ви кажа малко ме е страх, от тази гледна точка да не се стресира детето без мен, свикнала е нон-стоп да е с мен и не знам как ще приеме новата обстановка. Мисля началото на април да я пускам.
Поли, часовника е супер, със здраве да си го носиш Peace

Аз от неделя си имам мама в къщи та затова успях да седна за малко. Вчера излязох с приятелка и познайте - 4 часа по магазините обикаляне и се сдобих с нови ботуши. 
Сега чувам, че вече е будна и крещи нещо на баба си, отивам да видя какво става и да си направя кафенце, черпя и вас с по едно, приятен ден на всички!

# 32
  • Мнения: 823
Добро утро момичета  Hug

Пипи_лота, АниК го е написала просто перфектно!  Peace Надявам се скоро всичко лошо да е останало зад гърба ти   bouquet Hug

Лек и спокоен ден  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 5 393
Добър ден Hug



Цяла нощ не съм спала, Иво се съдра да кашля Rolling Eyes Sad, ще изчакам до утре, но май наистина ще пие АБ Tired.

Пипилотке- горе главата, всичко ще се оправи. И аз съм в някаква дупка ужасна, но знам,че рано или късно ще се измъкна.Просто някаква вътрешна увереност имам, от къде идва-нямам идея.Прегръщам те Hug Heart Eyes

За сладкото- Иво обича бонбони.Шоколада го позабрави, не се сеща сам.Но близалки и бонбонки може да си хапва доста.

Роуз-не се притеснявай от яслата.То си е свикване и за детето и за родителя, но бавно и постепенно се нареждат нещата. Hug

# 34
  • Мнения: 2 171
Здравейте  Hug

Ради, направо настръхнах като прочетох за премеждията ти Shocked. Добре че всичко е минало благополучно  Hug. Представям си какъв кошмар си преживяла.

Мечо, дано се оправя бързо Иво Praynig. Ако се налага да пие АБ, какво да правиш. Поне по-бързо ще се оправи. Наистина понякога се налага да им даваме, колкото и да не ни се иска.

Македа, радвам се, че дългото пътуване на твоите мъже е завършило и вече са си вкъщи Grinning

Роуз, не се притеснявай толкова за градината. Децата май се адаптират по-лесно от нас Wink. Бързо свикват и се забавляват Peace. Само дето ние много се притесняваме.

Пипилотка, Мечо, излизайте бързо от тези черни дупки Naughty. Всичко ще се нареди по най-добрия начин, само изгонете лошите мисли Hug

Деска, за мен беше много интересно и ново това, което написа - че при вас на децата се дават сладки неща само събота. Обаче е много добра идея Peace.

Алекс яде много и почти всичко. Обожава бонбони, шоколади, сокове, кока кола #Cussing out. Яде почти постоянно, но въпреки това си търси и закуска, обяд и вечеря. Неговата лакомия обаче на моменти много ме плаши. Той не ми дава да махам храната от масата - трябва винаги да има нещо за ядене под ръка ooooh!. Освен това когато му се вижда малко, ни дърпа храната на нас с баща му, за да има много за него Rolling Eyes. А и лелките от яслата ми казаха, че си изяжда неговата порция и след това започва да дърпа на децата Embarassed. Добре, че са си партия с едно много злоядо детенце, та няма сърдити - и двамата са доволни, единия че се е нахранил, а другия, че са го отървали от храната hahaha.

# 35
  • Мнения: 823
За всички мами, които се страхуват от това, че децата ще тръгнат на градина  Grinning Пускам ви един цитат от писанията на мъжа ми, как градината е изглеждала в очите на Тео  Mr. Green: Аз много се смях като го четох и се надявам, ако не друго, то поне да ви даде малко настроение Hug

''Доста време е минало гледам, от последното писание. Мда. Ние сме си виновни /аз по-точно/. Безотговорен, разсеян, крив и отгоре на това - космат. Често чувам да ме описват така.

Та да си дойдем на думата. Промените за една година не са много, но са качествени.
Понеже няма начин да помня всичко по дати (виж ред 2) ще стрелям на халос:
Тео порасна. Това може да е очевидно, но за мене е крайно вълнуващо и изморително.

Бръмбарът расте с всеки ден и усърдно работи върху речника и репертоара си. Номерата му са безобразно уникални и никога не се уморява да не ги повтаря. Говори (умерено) и разбира (всичко). Ходи на градина, която по някаква причина беше ужасно, гадно, страшно място, което гълта деца и ги държи там по цели 2-3 часа. После постепенно мястото се пооправи (работят хората по въпроса явно) и в момента е "гина" - най-любимото целодневно приключение, пълно с много "бута", "беби" и, представете си - "каки"?..!....''

  bouquet

# 36
  • Мнения: 5 393
Няма да се размине антибиотика на малкия Sad,току що му взех резултатите-"бета хемолитичен стрептокок".Кво е това чудо?Не съм чувала? Антибиограмата показва поне 10 подходящи антибиотика ,а педиатърката не си вдига телефона да я питам кой от всичките да купя Close


Пепа- мъжа ти дневник ли води? Страхотно Peace

# 37
  • Мнения: 2 171
Мечо, бързо да се оправя Иво Praynig. Идея си нямам каква е тази бактерия. Дано успееш да се свържеш с лекарката Hug

Македа, много хубаво, че мъжът ти се е сетил да води дневник на Тео Heart Eyes. Аз забелязвам колко много неща се забравят, а си мислех, че никога няма да забравя и миг от порасването на Алекс Confused

# 38
  • Мнения: 358
Мечо, изберете пеницилинов, поне 10 дни- задължително се пие.

# 39
  • Мнения: 5 393
Чух се най-накрая с лекарката.Избрах "Панцеф". Някакво ново поколение бил, от типа на "Дурацеф" ама по-пречистен.Пие се по веднъж на ден.За сега го изписа за 5 дни и ще направим контролно изследване.

# 40
  • Мнения: 529
Ради, разтресе ме, направо  Praynig дано не се повтаря повече  Praynig

Съни, ходила съм при д-р Алексиев - Горна баня - 0889 238 190 - аз лично останах с много добри впечатления. Надявам се, да не е нещо сериозно   bouquet

Македа    bouquet

Нямам възможност да пиша повече, но не мога да вметна, че Дарко се храни със същия зор като повечето  Crazy много рядко хапва без проблем. Преди не беше така  Thinking

Пипилотке, Мечо - Земете се у рЪце  Naughty Naughty Naughty Аз нали съм ветеран по депресиите, та не ми утива много да говоря, но .... аз сега съм се Зела  bowuu и съм много отворена  Wink

# 41
  • Мнения: 983
Мечо Пух, дано се оправя по бързо Иво Praynig, ние също пихме този АБ преди нова година, ами за съжаление се налага понякога, не може винаги да се размине.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Пепе, поздрави на Желян   bouquet Ако целият дневник е така интересно написан, някой ден трябва да го издадете  Peace
Аз си писах дневник на бремеността. Беше hidden-file в компа ми. Един ден вирус ми скапа Windows-a. Успяха да ми възстановят всички документи без hidden files  Cry Все още ми е много мъчно, като се сетя  Sad Загубих и доста финансови справки и договори  Mr. Green

Момичета, на мен днес ми беше ужасно крив ден, имах доста проблеми, но сега блаженствам с чаша чай с мялко, без да мисля за работа. Дечкото ми спинка сладко и аз се наслаждавам на това спокойствие. Една приятелка ми каза, че съм много черногледа, а и аз си го знам. Днес прочетох няколко реда в една книга "Силата на подсъзнанието" и май ще я прочета цялата  Grinning Трябва позитивизъм  Peace

Меченце, само Ивката да ти се оправи бързо, не искам да чувам за никаква депресия И от теб Naughty

# 43
  • Мнения: 467
Добро утроооSimple Smile)


Лек и успешен ден на всички!
Всички облаци(и в пряк и преносен смисъл) - КЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪШ!

# 44
  • Мнения: 983
Добро утро!!!
След такова страхотно кафенце, как да не ти е хубав деня Hug мерси Уини Hug
Като говорим за депресия все повече започвам да изпадам в подобни настроения. Мъча се да се овладея, но......... Sad прибягвам и до медикаменти, честно казано. Не вярвах, че ще стигна до там, от това стоене в къщи съм станала много нервна и раздразнителна, дразнят ме много малки неща Confused

Желая ви хубав и изпълнен с положителни емоции ден!

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 09:13 от Rouz

Общи условия

Активация на акаунт