Бисери и мъдрости рояци ръсят СЕПТЕМВРИйските хлапаци!

  • 19 397
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 393
Здравейте Hug

Уини-страхотно кафенце Heart Eyes

Днес си направихме много хубава разходка с Иво. Ходихме да вземем едни снимки, които бях поръчала, по пътя се срещнахме на една площадка с няколко майки с деца( добре,че тази бактерия не е заразна,както се оказа).Поиграха си добре, малко разнообразие.
Приятно съм впечатлена от педиатърката на Иво да ви кажа.Още преди да излезе антибиограмата тя беше споменала кои антибиотици е добре да вземем.Този "Панцеф" в момента е най-доброто нещо.Каза ни го и шефа на белодробната клиника във Военна болница- приятел е на мъжа ми и му звъннахме за бърза консултация по телефона.Е,скъпичък е де(антибиотика), но си заслужава, и се пие по веднъж на ден.Дано я махне тая гадост от раз Praynig

Роуз- Hug Hug HugМоля те, внимавай с тези медикаменти.Аз изпитвам ужас от подобен вид лекарства Rolling Eyes ConfusedДано скоро наистина се разсеят всички облаци,които са надвиснали над някои от нас Hug  bouquet Heart Eyes

# 46
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте и от мен Hug
Благодаря на всички за загрижеността!вярвам, че всичко ще се нареди Peace
Сега да Ви кажа - не се превъзнасям нито каквото и да било от този род, но.... на Калоян са му възпалени очичките от........четене Shocked - къде истина, къде на шега който не спи, а чете по нощите, така е  Joy
А сега сериозно - Много ми е мъчно Cry
От преди няколко дена, все ми казваше, че го боли, но аз идиотката не вярвах.Слагах си крем по очите вечер и, защото в нашата къща кЕмчЕТО е панацеята на всички болести, реших, че Калоян са преструва само и само за да му сложа Confused
Но нейсе, ноща преди последния изпит в тази сесия, тук е момента да вметна взех я много успешно  bowuu , цяла нощ не спа и плака, че го боли и не вижда.И........
Иначе да, мисля да сменям работата.Не мога, там има много интриги, та даже си мисля, че ми крой шапката една мадама там или по скоро вече са я скроили....знам ли.Да си кажа честно май, май не ми е много тъжно да кажеш Whistling
RouzПодкрепям Мечи в казаното относно лекарствата.Всичко трябва да е много добре премерено!
Мечи Да разбирам ли, че мишленцето ти е по здравичко?А ти как си?
Пипи_лота Скъпа винаги си ми била свое го рода някакъв пример за жена.......още когато те видях за първи път на Новогодишното парти за дечицата през 2006.Бях и съм възхитена от енергията ти, от позитивизма, от геройството да скачаш във всяко едно предизвикателство......не изоставай!
Maris Хайде бре жена, не се ли налюбихте с твоя мъж?!Не свършиха ли тези празници, не се ли свършиха магазините бре...........ей ще ги опустошиш таме у Катарско Mr. Green
Makeda Прегръдка, прегръдка и пак прегръдка!
Deysi Все забравям - казала съм и просто чакам развитие.Ще се радвам ако има такова Hug
Как сте и къде ще ходите.На почивка ли нещо?Еххх чудесно ако е така Simple Smile
GALL78 Благодаря, ще се възползвам!Със здравната ли работи или ........

За храната - ми кога ядем, кога не, но аз не му се притеснявам.Шегувам се даже, че като качи някое и друго килце, сам се регулира като че ли и спира да папка hahaha Joy
За сладкото - яде ако му дам или му е пред очите иначе 1, 2 дена мърмори и после забравя.За бонбоните обаче ако не му давам минават около 3, 4 дена докато спре да си мърморка, че иска.Но така или иначе аз давам от тези PEZZ - уж били без захар.


Това от мен  Simple Smile До скоро Hug
Лека и спокойна вечер!

# 47
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
За всички Вас, които сте близки на сърцето ми...
За всички Вас, на които Ви е трудно...
За всички онези над които има тежки и тъмни облаци...
http://priqtelstvo.hit.bg/

........аз съм тук и до Вас с цялото си сърце!

# 48
  • Мнения: 467
Добро утроSimple Smile)
Кафето ви, дамиSimple Smile)

Чета, чета и нещо хич не е добра форумската серияSad( Дано всичко минава бързоSad( Ще се наканя тези дни да пиша повечко. Тъкмо може и да събера кураж да кажа нещо Blush

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 10:14 от Winny

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!
Уини мерси за кафенцето,ммм Simple Smile
Ради, направо ужас, вече всички карат като идиоти  Close  Ние също изкарахме ангина преди седмица, но рекордът ни беше 39.6, Представям си на Вас пък какво Ви е било...  Sad Рали и сега отвреме на време казва "не искам мокри чорапки"  ooooh! бързо й мина, но още не яде като хората...
Съни разбихте ме с това "четене" той е готов за училище  Hug Успех със смяната на работата  Peace и най-вече детенце да се оправят очичките  Heart Eyes
Македа, браво на мъжа ти; страхотно е, че ще имате такъв дневник  Peace чак ти завидях  Blush
За депресиите - физическо натоварване - спорт, разходки... , но без жалене, ами до пълна умора... Пъдете лошите мисли, концентрирайте се върху дребните неща около Вас (напр. как ли е направен този диван), веднага щом усетите че в главата Ви се мотаят тъпи мисли. Автотерапията е най-важна, лекарствата само помагат да мислим по-бавно, не могат да ни сменят мислите...
За градините - Рали въобще не я виждам как ще се оправя. Пак почна да се напикава  ooooh! за яденето не иска като й даваш, какво остава сама да яде. Отделно преди 9 не може да стане...Е, имаме 8 месеца да се научим на тия неща...

Лек ден!   bouquet

# 50
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте  Hug
Winny Скъпа..........да не би да си имаш бебче в тумбата?
taigi Ах бе какво училище, университет и то, я Стамфорд, Кембрийдж или някой MBA  hahaha Joy

Хубав ден!

# 51
  • Мнения: 5 393
Здравейте Hug

Уини- ставам подозрителна и аз Flutter Grinning....Сподели,моля Hug

Съни- дано се оправят бързо очичките на Яни Praynig Heart EyesСладур малък.Иво пък само филмчета иска да гледа, книжките са му интересни само на първото прочитане, и после за по 10-15минутки на ден. Къде ще се местиш на работа?Имаш ли вече предложения?

Тайги-режима се променя за няколко седмици, а и наистина имате време до градината.А Рали в колко си ляга? Аз процедирам по следния начин- когато е на ясла през седмицата го слагам да спи най-късно в 8:30-9:00ч.Но и той си е изморен де, защото там много се занимават а и не спят много следобяд.Иначе когато си е вкъщи  го оставям понякога и до по-късно,  главно защото спи повече следобеден сън и става към 16:30-17:30ч.

# 52
  • Мнения: 467
Съни, не е това:-))) Айде нещо и не свързано с деца:-))) Ще издам само, че съм с нова прическа...

# 53
  • Мнения: 5 393
Ще издам само, че съм с нова прическа...

Сним-ка, сним-ка, сним-ка, сним-ка Grinning Grinning Grinning
Каква е?Каква е?Каква е?
Аууууууууууууууу, ще се пръсна от любопитствоооооооооооооо Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 467
Ето, ама са от уеб, че няма кой да ме снима.
http://img408.imageshack.us/img408/8857/pricheska1st0.jpg
http://img408.imageshack.us/img408/9017/pricheska2xa9.jpg

И ще кажа в неделя вечер:-) Ха ся спрягайте теории и се обзалагайте Laughing

# 55
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ххммм щом се говори за външен вид, щом снимката е само до рамената...........имаш нови цИцИИИИИИ newsm44 newsm44 newsm44

Уииххх как е правилно раменАта или раменЕте newsm78

Мечи И имам и нямам така да се каже.Кандидатствах за едно, за друго ми предложиха така да се каже и....
Не знам, просто не знам.Много съм ентусиазирана за работа, за нещо ново, ама да видим - Иска ми се много!

# 56
  • Мнения: 5 393
Ххммм щом се говори за външен вид, щом снимката е само до рамената...........имаш нови цИцИИИИИИ newsm44 newsm44 newsm44

Неееее, не е това според мен Thinking Thinking Thinking

Хмммм.......ще помисля още малко Sunglasses

# 57
  • Мнения: 1 812
  Уиничка, ще се пръсна! Да не би някъде да участваш и да се снимаш newsm78 А и си много хубава с прическата!!!!!!!!
  Момичета, много благодаря за подкрепата и милите думи. Вече сме съвсем добре, а и на градинка ходим. Споменавала ли съм , че тя обожава градинката?

# 58
  • Мнения: 919
Уини, неделя вечер няма да мога да чета , моля сподели по-рано,  МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ   bouquet

# 59
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Winny Ей така докато четях на Калоян се сетих.......Ще се жените Simple Smile

За позналите ще има ли награди  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт