...за пиърсинга, татуто....и още нещо- 2

  • 22 288
  • 321
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 362
Дея`   аз питах за Данчо,който има студио  в двора на Рокси,но някоя мама ми каза,че май не е в БГ вече.  Shocked   А ми беше съсед преди и много исках при него да си правя.Пък и е от най-добрите в града.  Трябва да се провери на място дали е тук или не.

Точно за него си мислех  Grinning И аз съм чувала ,че е много добър.
Спомням си ,че имаше някакво друго момче във Базара по главната  newsm78 и друг не знам май  Rolling Eyes
Ако имаш някакво инфо ще съм ти супер благодарна  Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 966
Момичета ще си направя татуто м/у крака и триъгълника т.е ще започва от корема и ще слиза надолу (ох как го обясних само  Embarassed ) та мисълта ми е дали много ще ме боли че там си е доста нежно място. Виждам че сте писали за плешката и кръста че не боли. А там  Rolling Eyes

аз имам малко тату от ляво на бикини зоната така да се каже  Joy то си е направо там де...
И си боли да ти кажа, е не като пиърсинга, ама то няма сравнение - едното е много силна болка, но кратка, докато татуто си е нервна болка,  но не се умира  Peace и все пак резултата трябва да си заслужава

# 287
  • Мнения: 7 474
Да ви покажа каква си харесах  Flutter
Само остава да се навия да си направя  Mr. Green

http://tattoo.costedelsud.it/animal-tattoo/animal-tattoo11.JPG

# 288
  • Мнения: 144
Като я направя ще докладвам твърдо съм решила боли не боли ще има тату  Party

# 289
  • Мнения: 4 362
Да ви покажа каква си харесах  Flutter
Само остава да се навия да си направя  Mr. Green

http://tattoo.costedelsud.it/animal-tattoo/animal-tattoo11.JPG

Къде ще си я правиш  Grinning Сладка е и много нежна.

Въх аз както съм си харесала малко по голяма за плешката няма ли да стои много кофти  Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 1 813
Дея`   аз питах за Данчо,който има студио  в двора на Рокси,но някоя мама ми каза,че май не е в БГ вече.  Shocked   А ми беше съсед преди и много исках при него да си правя.Пък и е от най-добрите в града.  Трябва да се провери на място дали е тук или не.

Точно за него си мислех  Grinning И аз съм чувала ,че е много добър.
Спомням си ,че имаше някакво друго момче във Базара по главната  newsm78 и друг не знам май  Rolling Eyes
Ако имаш някакво инфо ще съм ти супер благодарна  Hug

Аз държа да проверя за Данчо. Ако не е в БГ доста се замислям дали изобщо да си правя.Него поне го зная,че е наистина добър.  Simple Smile
Иначе татуисти да искаш ....   на Богориди над магазина на "Wella" също има. До Китайският ресторант на К.Фотинов също има... Но не зная кой как работи.

# 291
  • Мнения: 7 474


Къде ще си я правиш  Grinning Сладка е и много нежна.


На плешката се точа Laughing

# 292
  • Мнения: 803


Въх аз както съм си харесала малко по голяма за плешката няма ли да стои много кофти  Rolling Eyes

Прекопирай си я с индиго и помоли някой да ти я лепне на желаното място - така правят татуистите, преди да започнат с машинката. Така горе-долу ще придобиеш представа. Grinning

# 293
  • Мнения: 4 362

Аз държа да проверя за Данчо. Ако не е в БГ доста се замислям дали изобщо да си правя.Него поне го зная,че е наистина добър.  Simple Smile
Иначе татуисти да искаш ....   на Богориди над магазина на "Wella" също има. До Китайският ресторант на К.Фотинов също има... Но не зная кой как работи.

Моля ти се,ако искаш ще ти дам тел  на лични,като провериш дали си е в БГ,да ми звънкаш,искам и аз там  Blush


Супер,много е нежна наистина  Grinning
Събирай кураж,момичетата казаха,че не боли,ако не ще идвам да държа ръката  Flutter

Прекопирай си я с индиго и помоли някой да ти я лепне на желаното място - така правят татуистите, преди да започнат с машинката. Така горе-долу ще придобиеш представа. Grinning

Ми по принцип имам следната логика:на мен ми е широко гръбчето и някак си по малка и по нежна ще се губи и ще го разширява визуално още повече,а ако е по голяма и масивна като първата която съм пуснала,ще го посмали  Blush
Ама ще пробвам така както си ми писала  Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 10 758



Супер,много е нежна наистина  Grinning
Събирай кураж,момичетата казаха,че не боли,ако не ще идвам да държа ръката  Flutter


Споко, тя да се навие, ние с Руска ще й държим и краката. Mr. Green
Ама не иска бе, мамка му ooooh!
Колко я уговаряхме да дойде с нас ooooh!

# 295
  • Мнения: 4 362
Споко, тя да се навие, ние с Руска ще й държим и краката. Mr. Green
Ама не иска бе, мамка му ooooh!
Колко я уговаряхме да дойде с нас ooooh!

  Joy Joy hahaha
Ще е интересна гледка  Mr. Green
Лео,аз ще си направя и ще кажа боли ли,а ако наистина не боли ти ще ми сготвиш нещичко  Whistling  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 1 813
Дея`  няма проблеми,само не разчитай да е веднага,че съм кандидат-студентка и ми пуши тиквата.То за това ми дойде и идеята за тату де. Но обещавам,че ще проверя скоро.Дори може заедно да отидем после.  Peace

# 297
  • Мнения: 7 474

Лео,аз ще си направя и ще кажа боли ли,а ако наистина не боли ти ще ми сготвиш нещичко  Whistling  Mr. Green

 Joy Joy  chef  Става, ама мен не ме е страх, че боли Stop, просто още не съм сигурна, че искам  Rolling Eyes

# 298
  • Мнения: 10 758

Лео,аз ще си направя и ще кажа боли ли,а ако наистина не боли ти ще ми сготвиш нещичко  Whistling  Mr. Green

 Joy Joy  chef  Става, ама мен не ме е страх, че боли Stop, просто още не съм сигурна, че искам  Rolling Eyes
Crossing Arms

Аре ма, глей аз ква стъпка поех....Мъжо ми каза, че ако се татуирам ще ми изневери.... ooooh!

# 299
  • Мнения: 4 362
Аре ма, глей аз ква стъпка поех....Мъжо ми каза, че ако се татуирам ще ми изневери.... ooooh!


Лош човек,ей  Crossing Arms
Моят се сърди,че аз съм си избрала пък за него нямало  Whistling

Joy Joy  chef  Става, ама мен не ме е страх, че боли Stop, просто още не съм сигурна, че искам  Rolling Eyes

Имаме сделкаааа  Mr. Green Ама искам първо,второ и трето  Whistling
Това което си си харесала е много нежно и ще стои красиво,не е фрапиращо.А и няма да ти омръзне защото няма да го виждаш постоянно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт