Красиви, стройни, скромни и добрички в Дюканските редички - 65 тема

  • 15 868
  • 589
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 783
Сън, благодаря ти   bouquet !
Зубря, зубря!

# 31
  • България
  • Мнения: 166
И аз имах такъв период, в който треперех преди често ми се случваше при липса на захар, но пих вода с подсладител или кисело мляко със степче и всичко се нормализираше

# 32
  • Мнения: 2 180
Хлъц- и аз да се запиша и да бягам да се къпя, че днес окъснях.  ooooh!

# 33
  • Мнения: 1 403
Аз направих 7 протеинови дни и от днес съм на ПЗ. Не свалям много, но продължавам. Днес си правих следната супа: 1 глава лук и 250г гъби се нарязват и се слагат да врят, по някое време/в зависимост от това дали е замразен или суров-по различно време/ се добавят 250г спанак. Преди да се изключи котлона се добавят 2 разбити яйца като се сипват бавно през цедка и се бърка с лъжицата, за да се получи нещо като фиде/всъщност се получиха няк'ви парцалчета/ и едно разбъркано кисело мляко.Подправя се с черен пипер, малко сол, може мащерка или чубрица. Ядоха и недиетични от супичката Sunglasses

# 34
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
имелда-що така прегреши....  Tired
След написаното от небесна и имелда ,пък и от други момичета се замислям за сладкото и кризите ,които изпитваме от неговата липса в някои периоди от месеца...та да ви припомня 2 идеи..мишето / Heart Eyes /  ми реши проблема на мен с тази рецептичка
кисело мляко, канела ,подсрадител и на върха на лъжичката какао
суров жълтък, какао, подсладител-фалшив течен шоколад /туй заради бачи и вещи го драскам/
Ако преритате много за сладко може да пробвате, но само ако сте вече във втора фаза.....първа фаза е строго регламентирана  Peace

# 35
  • Мнения: 745
Я и аз да се отчета в новата тема Hug

# 36
  • Мнения: 2 331
Култов емотикон, Ели.За момичето с пилето говоря!
Някой измисли ли как де се сгъстява дюканската майонеза, освен с горчица?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В ПЗ дните ще закусвам овесната трица с мисело кляко и малко какао. Понякога, разбира се. Харесвам тоз микс. Но ми е носталгично по Вм нвд-то, много съм се разглезила и мърморя. Ще потърпя още 2 деня протеинови, вероятно ще свалим още един килограм и сетне да види какво ще става. Хо-хо-хо!

# 38
  • София
  • Мнения: 3 090
Вижте от безвъглехидратието си загубих и мозъка, и аурата потъмня, и трябва спешно да отида на Метро с 2 колички и да ги напъля всички.  Hug
Пълни колички, цели хамбари с месо и салата и летни саднали, с тънки рокли, гащи и риби, да турим овес и за вецето сливи..
Гъз папир, оцет с лимон, стомаха стърже по найлон, кокошки две, яйца - море, изкуках от безвъглехидратие.. Whistling


 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo

Небесна, не издържа твойта ВМ НВ душичка без свининка, а?

За примерното меню пак ще кажа, че според мен не е нужно, защото принизява режима до обикновена диета - в 8 ч. това, в 10 - онова и т.н. Всеки човек си има предпочитания откъм храна и си прави режима според тях. От разрешените храни по колкото си иска и когато си иска! Peace  Освен това непрекъснато тук се публикуват менюта, всекидневно!!! И се коментират след това. Всеки чете и си копира каквото му изнася. Peace
Сън, мерси за чайчето!  bouquet

Я, то нова тема имало!
Да се публикувам там, хем да се вредя по напред!
Надежди говежди, както е казал народа, втора страница!

# 39
  • Мнения: 2 957
Да се отчета вместо запис.Пети ден от втори етап.
 -4 кг от началото (1 януари) до сега.
Ще карам 5/5 - от утре минавам пак на П.
Нали през дните на П се свалят кг ?

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 18:36 от amber

# 40
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
амбър-някои свалят и през П и през ПЗ дните, други само през П, трети през ПЗ...всичко е индивидуално  Thinking

# 41
  • София
  • Мнения: 9 111
Два реда и от мен.
От вчера на ПЗ. Мухам основно миш-маш и зеле с пиле на фурна  Laughing Май основно задържам.
Това сирене Хелиос свежото обезмаслено си го купувам за пръв и последен път. Не пише какво съдържа. Маже ми се като маргарин по небцето  Sick Сложих малко в миш-маш-а днес и сосът стана твърд като поизстина  Shocked
Верита, не се предавай  Hug . Понякога на организма по мои наблюдения си му трябва време да зацепи, че трябва да сваля  Crazy Просто не се задълбочавай кой колко свалил тук, а си продължавай по режима и резултатите ще се появат. И аз свалям малко зорлем напоследък (само малка част от сваленото в лентичката е от режима за сега).
И аз не мисля, че има нужда от чак такова задълбочаване с менюто, стига да се спазват основните неща  Peace

# 42
  • Мнения: 1 417
Да се отчета вместо запис.Пети ден от втори етап -4 кг
Ще карам 5/5 - от утре минавам пак на П.
Нали през дните на П се свалят кг ?
Амбър,при всеки е различно. PeaceО,Небесна,ти си неповторима! newsm51Момичета,махайте шоколада,щото Вещи има нови автомати. Thinking

# 43
  • София
  • Мнения: 3 090
Вещи, супер заглавие, особено актуално! Мерси за темичката и за старанието!   bouquet  bouquet  bouquet
На Перла пожелавам вкусен плод утре и незабравима галавечеря във вторник, леща в сряда и т.н. честито третофазие!

Верита, давай меню няколко поредни дни, но с часовете, в които се храниш. И никакво какао! Какаото е разкош за отличници по сваляне! Ти си първият човек, на който режимът действа толкова слабо, така че нещо не правиш както трябва  newsm78 Давай да помагаме!
Фенси, мятай супата в рецептурника, пук аз тия дни ще я пробвам! Гъбки, ммммммммм!
Амбър, някои свалят в П, някои в ПЗ, а щастливките и в П, и в ПЗ. Я, Деата  Hug ме изпреварила! Браво бе, маце, днес си невероятна!   bouquet  bouquet  bouquet
Зазу, хареса ми твоя пост!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 061
Олеле, човек да не отиде някъде. Тема и половина съм изпуснала. Кога ще наваксвам хич незнам?! ThinkingЩе си призная нещо страшно.....Днес е 5-тия ден от ПЗ режима 1-ва серия. Както писах в предните теми след петте дни П имах застой. Оказа се, че е от ПМС. Та днес ми дойде цикъла и понеже последните дни бях много нервозна, на всичкото отгоре все нещо вървеше наопаки, вчера бях гладна като вълк и много ядох. Вярно все режимни храни, но кантара отчете + 800гр. Явно задържах и вода...... А днес съвсем изтрещях....и.... ooooh! ooooh! ooooh!.....изядох поне 10 шоколадови бонбона ooooh! ooooh! ooooh!Моля ви не ми се карайте! Зная какво стана......От утре всичко започва от начало TiredПросто-о-о-о......много ме е срам, но трябваше да си призная. Надявам се, че не съм върнала всичко обратно. Сега няма смисъл да се меря, но.......утре все пак ще проверя....
Please, дайте ми кураж!!!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт