Клюкините от нощта - 1

  • 11 575
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Блонди,3 месеца каквото и да прави време е да свърши!

# 16
  • Мнения: 2 336
И аз това щях да питам, ама ме досрамя...  Embarassed

# 17
  • Мнения: 463
За протокола лепи плочки,в турската баня,солариума,и където ви дойде наум.Лепи плочки!

# 18
  • Мнения: 903
Блонди,3 месеца каквото и да прави време е да свърши!

Ааааа,  три месеца да го "проточва".........  Laughing верно множко е! Шъ мъ извинявате, ама днеска ми е едно закачливо настроението....... Сигурно защото изтича периода на комуникационно затъмнение с любимия и от утре пак ще се "конектнем"  (казах "конектнем", а не "кълвем" - за тез дето ще си направят прибързан извод Wink ).

# 19
  • Мнения: 463
И аз това казвам,3 месеца,доста е.Понеже знам че някои от вас се интересуват от СПА-та,и ако имате време разгледайте сайта на предишната ми работа.Аз съм единствената българка,която е работила там Embarassed,някой каза че скромноста била за хора лишени от други качества.Та така сайта е www.polynesianspa.co.nz

# 20
  • Мнения: 2 336
Цял следобед не мога да отворя страницата на форума.  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 1 732
Гледам повечето пишат нощем - айде на новата тема тогава Simple Smile
и аз нощеска щях да пиша
като се събудих в 2, та до 5 не съм спала
баси
Аз пък станах в 4 часа.
Дарлинг, познай какво си купих поради същата причина?
Мента, глог и валериана.
Почвам с дрогата вече - ще ти кажа отзиви от първа ръка.

# 22
  • Мнения: 2 336
Аз пък искам да спя!  #Cussing out Иде ми да легна и два дни да не стана. Ама няма да ме огрее скоро.

# 23
  • Мнения: 451
Сабинка, мента, глог и валериян си ги зобам през деня,че и кола карам с тях и наистина имат ефект,аз в началото бях скептично настроена към тях. Но за вечерта,няма мигване ,ако не взема истинско хапче #Cussing out*************Като риба на сухо се мятам,ама май стигам фазата на примирението. Sunglasses
Ей,то първите месеци човек наистина не се усща какво му се е случило,мобилизира се,за да оцелее в шока ,май осъзнатия гърч започва към 4-5 месец newsm78

# 24
  • Мнения: 2 336
Пати, аз в началото (поне 2 месеца) не можех да спя. Заспивах тотално изтощено към 12 и се събуждах в 3-4. Ревях, мислих, побърквах се. Дори като спях само това сънувах. Сега вече искам да спя, ама няма. Имам си една аларма собствено производство.

# 25
  • Мнения: 903
Сега вече искам да спя, ама няма. Имам си една аларма собствено производство.

Сиси, не че от това трябва да ти стане по-леко, но не знам дали си даваш сметка каква важна роля играе тази "аларма собствено производство" за твоето психическо оцеляване?! Сериозно говоря - обсебващите грижи за бебо всъщност ти помагат, като държат съзнанието ти максимално ангажирано и съответно те откъсват от вся`кви там изродски самоизтезателни мисли. Горе главата, момиче! spoko

# 26
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Аз се записвам в партията на Пати(ние с нея за много неща се оказахме в една партия-по содия,по депресия ,ай сега и поради липса на просо) Hug

# 27
  • Мнения: X
Блонди, абсолютно, мама. Аз си живея с ясното съзнание, че в началото на ужаса появата на детето ме спаси. То това не беше началото де, но и очакването на детето вършеше работа преди това, нали ми беше първо, та интересничко ми беше. Е да, ама този период свърши, остана там някъде далече в миналото, алармата собствено производство свърши прекрасна работа .. за тогава, ам сега за какво да се хващаме .... хм...

# 28
  • Мнения: X
Опозицията ни взе да се включва напоследък. Само че мама свеки иска специална покана... аз да съм й се обаждала хм.... Незнам вече какво да ги правя тези хора, иди ми дойди ми - ама мисля да се мъча още. Като съм се сродила с тях, ще ги търпя, нали така?  Thinking Бащи, лели, баби, дедовци... давайте акъл и идеи, ама доколкото познавам форума няма да се намери кой да ми даде, ако вземат че се оправят отношенията ще сме първия такъв случай. Излезе, че те си били траели, щото видиш ли аз не съм ги канила. Леко пак аз виновна, ама ще си го пусна покрай ушите. Казах им, че всеки път като съм се чувала с БНДто съм ги канила и тях, тя: Не ми е казал такова нещо. То ясно, че не й е казал, ма аз през главата му ли да ги търся бабата и дядото ... Мисля да се пробвам няколко пъти да ги каня аз, пък после ще прехвърля топката, така добре ли звучи ... нормално е да искам да има инициатива и от тях или не съм права? Объркаха ме пак тия хора. После - иди спи. Еми - как да стане? Малко не спях навремето като преживявах всичко, тъкмо ги забравих и отписах вовеки веков - те пък се присетиха.  ooooh! Голяма боза, ам аз си я надробих тая попара, сега ще има да си я сърбам...  ooooh!

# 29
  • Мнения: 623
Излезе, че те си били траели, щото видиш ли аз не съм ги канила. Леко пак аз виновна, ама ще си го пусна покрай ушите. Казах им, че всеки път като съм се чувала с БНДто съм ги канила и тях, тя: Не ми е казал такова нещо. То ясно, че не й е казал, ма аз през главата му ли да ги търся бабата и дядото ... Мисля да се пробвам няколко пъти да ги каня аз, пък после ще прехвърля топката, така добре ли звучи ...

Ми защо пък не бе Каси? Подай им топката веднаж-дваж и гледай, какво ще стане.
Какво значи през главата му? Той да не е около теб, че да е през главата му? Младежа, ако не иска да си вижда детето, това не значи, че бабата и дядото не искат да си виждат внучето...

Общи условия

Активация на акаунт