Клюкините от нощта - 1

  • 11 592
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Е, точно на теб пишех, девойко Simple Smile
Добре де, умората не си ли казва думата newsm78
Аз след такава офанзива, каквато описваш, искам само да спя, нищо друго.
И си наваксвам, ако ми позволят, разбира се.

# 76
  • Мнения: 1 732
Е, точно на теб пишех, девойко Simple Smile
Добре де, умората не си ли казва думата newsm78
Аз след такава офанзива, каквато описваш, искам само да спя, нищо друго.
И си наваксвам, ако ми позволят, разбира се.
И аз искам да спя, но явно от стрес и преумора не мога... Confused
Да не говорим, че пулса ми е над 110 непрекъснато и сърцето ми ще се пръсне.

# 77
  • Мнения: 903

Нещо като движението на змията, с главата напред.

Приятни цветни , широкоекранни , мокри и т.н. сънища .  Simple Smile

Абе, Инкел, как можа да го изцепиш това сравнение за змията, бе момко?! Ако  и на останалите момичета им е дошла същата асоциация като на мене, хептен сън няма да ги хване.... Joy Joy Бива ли такива работи?! Къде остана партийната солидарност към гладните кокошки?! Joy Joy

А иначе да ви клюкна нещичко: Снощи след един дъъъъъълъг разговор по телефона, успях да изкопча от любимия кога ще ме ощастливи с появата си. Щото той беше казал, че нямало предварително да ме извести, ами щял да ми направи изненада (та да внимавам да не би да ме сгащи с някой Joy). Ама след известно умилкване от моя страна, той накрая изплю камъчето, че планира да дойде около 10-ти февруари - рождения му ден и за Св.Валентин. Жалко, че можете само да ме четете, не и да ме чувате, защото ми иде да крещя от радост!!! Two Hearts

# 78
  • Мнения: 2 336
Блонди мама, много се радвам за теб.   bouquet
Сабинка, що не си пуснеш едни хормонални изследвания?
Кво ви става бе, момичета, я спете!!! Заспивайте с мисълта, че може да сънувате хубав сън. А след такъв денят тръгва добре.

# 79
  • София
  • Мнения: 17 350
Сабинче, вземи иди на лекар. Имам приятелка, която е като теб – колкото е по-преуморена, толкова повече не може да спи. Пие някакви хапчета, ама и те я помогнат, я не.
Не е шега работа безсънието, майка ми страдаше повече от година, колко лекари обиколи и колко хапчета изпи …. По-добре действай навреме.

# 80
  • София
  • Мнения: 6 999
Сабина, извинявай девойко... Била съм някъде на среща.
А после детето си вземам, но ако толкова искаш да ме черпиш едно малко, можем за друг път да се разберем Simple Smile

# 81
Гледам никой не пише в "Клюкините от нощта". Явно все пак клюкините през деня са повече. При мен клюкината е, че доживях детето ми да ме обучава ама няма да кажа за какво, че ме е срам  Embarassed . Но пък се гордея с него  Simple Smile
Между дрегото, някой знае ли къде е Славчето? Не я виждам тук тия дни.

# 82
  • Мнения: 9
И аз не мога да спя.Не помня от кога не съм спала нормално.Ставам, ходя, пуша цигари и т.н.Много е уморително.И аз вече си мисля за лекарства.Да ви кажа клюкина-вчера окончателно реших да приключа с таткото, казах му да не ме търси вече.Не ми отговори, ще видим какво ще е развитието, дано този път удържа фронта:(

# 83
  • Мнения: 2 336
Още ли не спите?
Моята клюка е, че БНД-то май тотално се е отказал от децата си и от контакта си с тях.  Sick Това изобщо не ме изнендва. Жалко за децата.

# 84
  • Мнения: 194
Здравейте момичета!АМА..АЗ ПАК СЪМ ИЗПУСНАЛА ГЛЕДАМ ИМАМЕ НОВО МЪЖКО ПОПЪЛНЕНИЕ....това да не е..самодивата(или самодивчо-уж)тя нали...има някви такива наклонности да се преобразява в различни личности  Laughing

# 85
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Бях си на Самоков няколко дни с малката и братовчедка ми(майка ми е от там) и да ви се похваля бях единият ден на ски на Боровец Peace.Водихме и Мария и се редувахме с братовчедка ми ,когато аз карах тя я пързаляше с шейна и обратно.Мария се забавляваше и и хареса.
Върнахсе там където мина детството ми и макар ,че хората с ,който мина ги няма вече ,там винаги ми е мило и спокойно.

# 86
  • Мнения: 2 336
О, Славе, ти се появи. Добра дошла обратно.   bouquet
Аз да се похваля, че си купих количка и кенгуру. Използвах един съученик на БНД-то да ме транспортира и да я домъкне до вкъщи. Сега нямам търпение да дойде баща ми да я сглоби.
Не е нещо особено (като следващата количка на Годзила), ама аз много и се радвам.

# 87
  • София
  • Мнения: 6 999
От спам по темите - не се сещаме да пишем тук  Party

Цял ден ме боли глава...ама ме боли ви казвам - ужасно. Това ми се случва ако времето рязко ще се променя.

Моята клюкина е, че утре БНД навършва 30 години. Ще има голямо парти, на което аз естествено съм поканена  Mr. Green Подаръкът е купен, остава само да го опаковам, както и да реша как ще се глася за великото събитие... Flutter

Когато бяхме заедно с БНД бях намислила за 30-тия му рожден ден да му подаря 1 девойка/манекенка/с консумация... но тъй като се разделихме този подарък отпадна. А и годеницата му, с която споделих идеята не я прие много възторжено. Защо ли се чудя?  newsm78 Задръстени девойки ей... Whistling

# 88
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сиска,не важно според мен каква е количката а ти лично да си я харесваш и да ти е удобна.Моята ми е подарък от нашият Митио още преди да се роди малката и е на Бертони ,но аз много си я харесвам.
Като се появя пак в Пловдив ще излезем да ги поразходим заедно децата и най-накрая Мария  да се запознае с бебето от снимката Laughing

# 89
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,ами да ти е жив и здрав таткото на Дария и много да ви слушка -вас трите Laughing Joy

Общи условия

Активация на акаунт