Тайната на дългата и здрава коса-25

  • 40 496
  • 391
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 802
vik4etoo първо прочети тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0
Зизи, 10Х за отговора по назад в темата  Hug
Краси докладвам ти  Laughing 10 дена от както не пуша - нищо съществено не се случва със косата ми.

# 31
  • Мнения: 422
оФф аз не съм я качила в интернет #Cussing out ем които иска снимка да пише на лично абв пощата си и ще му я пратя там Simple Smile Thinking

# 32
  • Мнения: 2 631
Хайде и аз да се разпиша. Simple Smile
Правя маска с тривитаминол от ноември месец. Имах ужасен косопад, следствие  анемия.
Маската ми е по-различна, от първоначално дадената тук, на принципа проба-грешка установих кое е най-добро за мен.

Та значи - слагам 2 с.л. Тривитаминол, по 1 с.л. бадемово масло, масло от жожоба, зехтин, 1 жълтък и 1. л. коняк или ром. Правя я два пъти седмично.

Косата ми беше останала наполовина, косопадът спря,  сега расте нова, но си помогнах и с  Клоран шампоан и балсам против косопад, както и ампулите, от които вече приключих с първата кутия. Пия и Виадерм.

Но пък много си харесвам постната косица след маска , сякаш оживява..
Снимка няма смисъл да ви пращам, защото както вече казах, косата ми е в окаяно състояние и само аз мога да си преценя състоянитето й преди и сега Embarassed
Сега се подстригвам редовно, като междувременно спрях да се боядисвам и ще чакам да израсте естествения ми цвят..

Та това е Wink




Браво!  smile3501
Поздравявам те за оптимизма ти, предвид като знаеш вида на косата си!
Поздравявам те и за това, че си решила да оставиш боядисването!
Поздравления и че се присъедини към нас   bouquet
Кажи само ампулите, за които си писала, че пиеш  (освен Виадерм), на Клоран ли са??  newsm78

# 33
  • Мнения: 422
Аnelia85 по принцип косата ми е мека но не знам не съм сигурна че е твърда Thinking До утре пак ще стане на едно нищо ooooh!но какво да се прави??

# 34
  • Мнения: 1 802
vik4etoo ако се затрудняваш, дай снимката аз ще ти я кача някъде и ще ти дам линка да я покажеш тук във темата!  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 179
Браво за новата темичка  Mr. Green Сега тъкмо си измих маската, този път без кисело мляко и  нямах никакви проблеми с измиването. Още е мокра, след изсушаване ще мога да кажа резултат, че този път сложих и рициново масло.
Тези ампули на Клоран и мен ме заинтригуваха. Който намери да свирка. Аз ще проверя в аптеката долу, че там има цяла витрина с техни продукти  Whistling

# 36
  • Мнения: 4 496
Краси докладвам ти  Laughing 10 дена от както не пуша - нищо съществено не се случва със косата ми.

Добре! Mr. GreenТи си ми надеждата...То всъщност както се очертава по независещи от мен обстоятелства ще ги спирам май ама да видим.... Mr. Green

След изсъхването косата ми беше мека и летяща. Сега, няколко часа по-късно, е жилава и стърчаща...Пфу. Друг път мед няма да слагам. Ще опитам с прясно мляко/някой беше пробвал/ и с банан/също някой беше пробвал/.

# 37
  • Мнения: 154
Смятам да направя тази маска следващия път , като гледам в албума какви коси има  Crazy Дано и на мен ми се отрази така добре , въпреки че мойта коса не е в много лош вид , просто е малко повече тормозена с пресата към която съм пристрастена  Mr. Green . И да питам косата сплесква ли се от маската? 

# 38
  • Мнения: 1 802
с банан/също някой беше пробвал/.
Аз аз  Grinning
На мен ми действа супер на косата - блясък и става много мекичка.  Peace (Ама във никакъв случай тежка... ако такъв ефект се търси от банана де)

П.П. (честит нов ник) мис арк, като не пушим ще влагаме повече пари в козметика за косите си вместо за цигарки...

# 39
  • Мнения: 1 365
Ще опитам с прясно мляко/някой беше пробвал/


Аз вчера си правих маската с прясно мляко, но се съм видяла някакъв супер ефект. Мисля, че още някой я правеше така... newsm78

# 40
  • Мнения: 4 496
. И да питам косата сплесква ли се от маската?  [/b]

В какъв смисъл да се сплесква? Да залепне за скалпа ли имаш предвид? newsm78 Моята понякога залепва, но зависи как я суша- ако я оставя сама да изсъхне- имам обем в корените, ако я изсуша със сешоар- не чак толкова.

Елеонора благодаря! Той си е същият, само е  обърнат. За благозвучие. А парите- във фонд "И аз съм човек!" Mr. Green

# 41
  • Мнения: 148
Благодаря kafeSimple Smile
Ампулите се втриват в скалпа, два вида са - втриваш първо едната, за подготовка, и после другата, за подхранване.
Eто това е кутията.
24 броя, взех си ги за 43 лв.


# 42
  • Мнения: 3 050
Wildberry  желая ти успех и за напред   bouquet
В аптеката ни няма хапчетата на клоран, но има ампулки-може да си взема но не цяла кутия.
Последно някой купи ли си на клоран шампоан че се чудя дали фитовал или по скъп да е  newsm78
Убедих се че стимулант с глицерин прави мека косата и се начупва после, с обем е  newsm44

# 43
  • Мнения: 965
Wildberry, радвам се, че каза нещо повече за ампулките на Клоран, защото явно не само аз се интересувам  Flutter както и за таблетките, но за тях явно ще трябва по-упорито търсене  Mr. Green

Краси, казваш, че като не я сушиш и косата ти има повече обем... но пък като не я сушиш, се начупва повече, нали така? Това всъщност е една от причините, поради които аз използвам сешоара...

# 44
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз все още не мога да открия "моята маска". Whistling
Все нещо не ми харесва. Confused
Вчера си сложих едно в корените и друго по дължината, но пак не мога да кажа, че съм очарована и май корените мазнеят. Close
От миналата седмица започнах Герикапс, че и ноктите ми зверски се чупят.

Общи условия

Активация на акаунт