Тайната на дългата и здрава коса-25

  • 40 490
  • 391
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 603
Здравейте момичета , честита нова тема.   bouquet
Аз тази седмица нямах никакво време за маската, но я почвам и то ударно, по 2 пъти в седмицата. Мисля да се къдря- студено къдрене, но ме е много страх какво ще стане със самия ми косъм..

# 46
  • Мнения: 148
Wildberry  желая ти успех и за напред   bouquet
В аптеката ни няма хапчетата на клоран, но има ампулки-може да си взема но не цяла кутия.
Последно някой купи ли си на клоран шампоан че се чудя дали фитовал или по скъп да е  newsm78
Убедих се че стимулант с глицерин прави мека косата и се начупва после, с обем е  newsm44


Благодаря iguanka   bouquet
Опасявам се, че няма да можеш да си вземеш няколко ампулки само, защото кутията е запечатана и може да се закупи цялата само.
Eто как изглежда като се отвори.
На мен ми е останала само една доза, която извадих за да си я сложа; в началото на всеки ред ампули има накрайник, който се слага на ампулата, за по-лесно нанасяне.
Така е направено, че да ти е кеф да ги ползваш Flushed

# 47
  • Мнения: 148
Wildberry, радвам се, че каза нещо повече за ампулките на Клоран, защото явно не само аз се интересувам  Flutter както и за таблетките, но за тях явно ще трябва по-упорито търсене  Mr. Green

Anelia85 , откъде си чула за тези таблетки? Не знам да има хранителни добавки на Клоран newsm78

# 48
  • Мнения: 3 050
Напълно е възможно да се поръчат таблетките.  Peace
А ампулите са вече в отворена кутия-явно са продавали Peace (работя в аптека)и мога да си взема да пробвам, не че с една ще има ефект  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 414
Аз също съм заинтересована много от хранителните добавки на Клоран и мисля да ги почвам пролетта заради сезонният косопад. WinkЦената на една опаковка е 30 лева и трябва да се пие(една опаковка=един месец).В София съм ги виждала в по-големите аптеки,например в Ремедиум.

# 50
  • Мнения: 148
Напълно е възможно да се поръчат таблетките.  Peace
А ампулите са вече в отворена кутия-явно са продавали Peace (работя в аптека)и мога да си взема да пробвам, не че с една ще има ефект  newsm78

Аха, явно може значи.
Но си мисля, че не е много правилно Thinking Най-малкото защото наистина от 1-2 няма да има ефект. Все пак те са комплект, разграфено е кога се ползват.
Пък и се разваля хубавата кутия, с апликаторчетата Laughing Laughing

Аз така и не разбрах от кое и кога точно ми спря косопада.. Страх ме е да изпиша думата "спря" Scream Явно е комплексно.

А това, че има таблетки наистина е новина за мен, ще се опитам да намеря и аз, когато ми свърши Виадерма Peace

# 51
  • Мнения: 1 282
Аз позлвах в маската си прясно мляко,и аз наскоро почнах да слагам банан в маската си.  Mr. Green
От прясното мляко съм доволна, косата ми става много еластична и жива. От банана обаче като, че ли не съм. Май този плод не е за мен. Откакто почнах да си слагам банан косата ми няма блясъка, който по принцип има.  Sick Жалко, възлагах големи надежди. Утре ще пробвам със сок от мандаринка.  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 4 496
Игуанка, не знам с Клоран шампоаните как е, но с Фитовал след нанасяне се стои 10 минути. Мен ме хващаха нервите и затова не повторих с него. Иначе е много хубав! Flutter

Анелия, когато се суша със сешоар косата ми се разделя косъм по косъм, залепва за скалпа, а по дължината "хвърчи" .
Когато я оставя почти мокра и само попивам леко с кърпа,  в корените има обем, а надолу се оформят кичури, къде чупливи, къде не, но ги има. А тогава блясъкът се забелязва по-добре. При мен е това положението.

Аз обаче ще рискувам с банан. Анастейнджълче, по дължината слагаш ли? В маската ли го смачкваш, или отделно? Сигурно си писала, ама ... Laughing

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 01:20 от мис арк

# 53
  • Мнения: 1 282


Аз обаче ще рискувам с банан. Игуанка, по дължината слагаш ли? В маската ли го смачкваш, или отделно? Сигурно си писала, ама ... Laughing
Сигурно мен си имала предвид.  Rolling Eyes
Краси, пробвай с банана, пожелавам ти успех на теб! Знаем, че на различни коси продуктите се отразяват различно. Банана го стривам на едно ситно ренде, става като пюре, добавям към останалите съставки, разбърквам хубаво до еднородна смед и нанасям. Хубавото е, че маската придобива гъстотата на балсам. Нанасям в корените, после и по дължината.
Не ми се иска да се отказвам от банана, защото четох, че той запазва цвета на боядисаните коси за по- дълъг период от време. На мен това ще ми е от полза. Може би ще го добавям, но не на всяка маска, а през една.  newsm78

# 54
  • Мнения: 4 496
Сигурно мен си имала предвид.  Rolling Eyes
Laughing Mr. Green Ще пробвам.А това за боядисаните коси не го знаех, ама ми е добре дошло! Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 282
Сигурно мен си имала предвид.  Rolling Eyes
Laughing Mr. Green Ще пробвам.А това за боядисаните коси не го знаех, ама ми е добре дошло! Mr. Green
За това го споделих. Добре дошло за всички, които се боядисват.  ooooh!

# 56
  • Madrid
  • Мнения: 514
Здравейте момичета е от мен!
За себе си реших да не ползвам мед в маската си,някак стават павече изсушаващите продукти в нея и ми се омазнява много бързопо принцип мия косата си на 5,6 дни.Иначе каквото и да слагам,резултатът ми харесва.Подобрение може би забелязах от добавеното бадемово масло.
Тина,освен блясъка,който всички забелязоха,аз специално виждам и една гъста коса с дебел косъм. Flutter
Трябва и аз да направя снимка на моята коса,но все не се организирам.
Зизи,аз се изумих като прочетох,че си постригвала косата си само два пъти за една година.Ако това е ефект от маската-чудесно!Аз ако не я подстрижа повече от три месеца,косата ми нацъфтява и изглежда като опърпана,не мога да си го позволя.Да,всяка коса е различна,но едно подстригване на шест месеца и чудесна коса,досега не ми се връзваше. Grinning

# 57
  • Мнения: 202
досега само ви четох здравейте и т мен значи аз продавам и двете марки и честно казано клорана се харчи по добре и се вращат пак да повторят което значи че се харесва но същто много купуват симуланта за коса на Икаров които е супер евтин но върщи страхотна работа и ви го препоръчвам горещо косата става невероятна след употребата му!

# 58
  • Мнения: 2 726
toniboni ,кои две марки имаш предвид,едната е клоран,а другата?

# 59
  • Мнения: 202
toniboni ,кои две марки имаш предвид,едната е клоран,а другата?
клоран и фитовал

Общи условия

Активация на акаунт