Днес ми е мъчно, защото....3

  • 27 778
  • 347
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Мъчно ми е защото още една мама не е чула сърчицето на бебчето си  Cry А доктора и е пък хич не е човек...за него не ми е мъчно..да и каже, че и другия път можело тав да се случи Twisted Evil Баси...къде са хората бе......това не е човек...
Едни приятели наскоро са загубили мечтата си този път да имат бебенце. Cry Обади се момчето и си говори дълго с моя мъж. Сигурно е преценил, че той е от малкото хора, които може да го разбере. Лекарят ги е успокоил, че статистиката вече е към 1/3 спонтанни аборти.  Cry

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ебаъси и статистиката
омръзна ми от такива бездушни цифри...защо света някак върви към все по-лоши неща не разбирам?
не стига тази статистика и онази на проблемното забременяване, но не - не ни стига това - трябва да има статистика на катоастрофи и убийства, пребивания и ....нямам думи просто
затова не гледам новини, не искам да знам колко зле става...не ми трябва...

# 17
  • Разград
  • Мнения: 377
Ради и Искрица Hug! Толкова много съжалявам. Вече чак не ми се говори за бездушието на лекарите, които се превърнаха в едни бизнесмени, както ги нарича мъжът ми. Как може да са толкова безсърдечни и да са загубили умението да кажат една топла дума поне. Вече си мисля, че ако сами не си даваме кураж направо може да ни побъркат. Боже, защо има толкова болка в очите ни? Защо точно ние, които носим живот трябва да страдаме и да губим милите си същества? Питам се, но отговор няма. А знам колно много боли всяка една от нас когато чуе думичките свърши се. Тази болка ни разяжда, но май на нашите лекари не им пука. А и от техните статистики вече ми се повдига. Нима нашите деца са просто една бройка в нищото или ние самите? Аз не съм съгласна, защото те живеят в нас и ни дават смисъл и ни карат да се усмихваме. И споменът за щастието, което са ни дарили, може да ни спаси от болката и самотата!

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Ради, миличка...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ради, Еди е на най-слънчевото място на света... Уви, само, че не е до тебе... Прегръщам те!

# 20
  • Мнения: 124
Днес Ная трябваше да празнува първия си рожден ден!
Мъничка Ная дано си на по-добро място!
Мъчно ми е за нейните родители,мъчно ми е всяка ваша болка!Господи,защо трябва да боли?

# 21
  • Мнения: 622
За Ная и всички светли детски душички... Praynig

# 22
  • Мнения: 75
 newsm17 моля се за всички малки невинни душици...малки ангелчета...Ная, Ивана, Симонка, Марти , Криси, Емчо, Еди, Криско, Дари...колко още?...защо?....прекрасни малки същества....нащите ангелчета Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 81
Много ми е мъчно, защото моето ангелче днес щеше да навърши  1 год. Денят 25.01. миналата година беше най-ужасния ден в живота ми.  Cry Cry Cry

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 305
vesela13,  Hug
Дано намериш сили и утеха в любовта на близките ти хора! Дано мъничето ти е безкрайно щастливо там, където е...

# 25
  • Мнения: 7 112
Весела13, силно те прегръщам. Много силно.  Hug
 Cry

# 26
  • Мнения: 3 166
Весела,  Hug Hug Hug

Прочетох, че правите опити за бебче - искерно се надявам в най-скоро време да можеш да се похвалиш с добри новини. Вярвам, че всяко изпитание си има край и след това следват безброй мигове щастие...

# 27
  • Разград
  • Мнения: 377
Vesela13, стискам ти палци с опитите. И ние претърпяхме загуба на нашите близначета, които трябваше да са вече на 1 година и 2 месеца, но сега чакаме момченцето на тати и аз се надявам скоро и ти да ни се похвалиш със същото!  Hug

# 28
  • Мнения: 81
Благодаря ви момичета за подкрепата. Правим опити вече 5 месеца и засега нищо. Това ме натъжва, но се надявам в скоро време да бъда щастлива мама.  :ylinfant

# 29
  • Разград
  • Мнения: 377
Мила, Весела, аз вярвам, че ще си прекрасна майка и ти трябва да вярваш, че това много скоро ще бъде реалност. Стискам ти много силно палци!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт