Отговори
# 300
  • Мнения: 3 521
В България можеш да чуеш какво ли не-негър, но пък се обличат "като черни", музиката също е
"черно", "Fruit of the loom" пък е "най-негърската" марка...т.е и двете се употребяват често

Мата, аз и на 15 отпадам - ще сватбарствам из Елзас, а залагам, че и Вечка също...а и Мистик щях да пропусна Laughing.

# 301
  • Мнения: 7 605
Откога пък започнаха да им викат черни?

От като се правят на политикли корект  Wink

Нурофена е над 6 месеца, пиШе го на опаковката.  А панадол си е парацетамол  Wink

И Милена май пак се опитва да вдига Т, аман ве4е  Tired

# 302
  • Мнения: 3 880
Абе до преди няколко години май си беше съвсем в реда на нещата да се казва негър, но може да се е променило нещо, откакто станахме по-европейци Wink
Коя е въпросната тема?

# 303
  • Мнения: 2 907
Момент, момент , жабо. Аз НЕГЪР не ползвам тук! Ползвам шварц.
Но в Бг. се казва негър, а като кажеш черен е обидно. За музиката се казва черна, но не и черен.
Негър не е обидно в Бг. или е нещо ново от последните години.

# 304
  • Мнения: 9 052
Момент, момент , жабо. Аз НЕГЪР не ползвам тук! Ползвам шварц.
Но в Бг. се казва негър, а като кажеш черен е обидно. За музиката се казва черна, но не и черен.
Негър не е обидно в Бг. или е нещо ново от последните години.
мистик, аz не коментирах ти какво полzваш, а аz какво полzвам  Wink
но и не ме интересува какво се полzва в Бг , не са ми идеал zа правилно отношение към раzличните  Hug

# 305
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мистик, в Бг всички, /с много малки изключения/ казват "негър", но когато искат да се направят на големи европейци - тогава нападат тези които използват горното. Даже и маймуни съм чувала да казват  Rolling Eyes Confused Embarassed

Точно пък в клюкарника няма какво да им се вързваш  Peace

# 306
  • Мнения: 1 636
Татяна,има и от 3 месеца   Wink.

# 307
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
мацки, я да ви питам нещо.

нали говорите, че съседите се оплакват.
та моят случай:

общо са 6 апартамента на етажа.
почти всяка вечер, по-скоро нощ, някои съсед крещи.
от 5 мин. до половин час.
ама сериозно крещи.
не говори, ами си дере гърлото.

толкова е силно, че се будя, а по принцип изолацията е добра. знам, защото съседът е барабаниcт и го чувам само, ако сам на стълбището.

обаче тези крясъци ги чувам и вътре.
на кой да се оплача, като незнам кой крещи?
как да обясня на хазяина, че някои нощем крещи???

# 308
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 828
Какво му е лошото на негър newsm78 От как влязохме в Европата и всичките в БГ са специалисти явно Confused И как правят разлика между роми и негри? Едните са лилави, а другите черни ли? Аман от отворени специалисти #Cussing out
Момичета, да питам - тук някъде има ли танци за малки деца? Моя проявява огромно желание да танцува, а не знам от каква възраст може да се запише някъде и на какво?

# 309
  • Мнения: 9 052
Ася, zависи много. Може да е болен нещо, да не е добре ... попитай другите съседи, ако имате някоя бабка клю клю във входа не може да не zнае какво става ...
Ние имахме подобен съсед преди години, момче на 22 , явно беше обратен (само мъже се мъкнеха ) и понякога нощем zапочваше да крещи ужасно , направо да те хване страх ... после спираше. Е един път се раzблъска и продължи по дълго, хаzяйката викна полиция и тоzи се иzнесе в снега преz терасата и иzбяга. Приятеля му се иzмъкна с колата още като вzе да прекалява с крещенето. Почакаха го иzвестно време и си тръгнаха. Май беше комбинация секс и наркотици , а може и още нещо  ...

# 310
  • Мнения: 9 052
Ася, zависи много. Може да е болен нещо, да не е добре ... попитай другите съседи, ако имате някоя бабка клю клю във входа не може да не zнае какво става ...
Ние имахме подобен съсед преди години, момче на 22 , явно беше обратен (само мъже се мъкнеха ) и понякога нощем zапочваше да крещи ужасно , направо да те хване страх ... после спираше. Е един път се раzблъска и продължи по дълго, хаzяйката викна полиция и тоzи се иzнесе в снега преz терасата и иzбяга. Приятеля му се иzмъкна с колата още като вzе да прекалява с крещенето. Почакаха го иzвестно време и си тръгнаха. Май беше комбинация секс и наркотици , а може и още нещо  ...

# 311
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Цитат
Какво му е лошото на негър

В някои държави можеш да си създадеш сериозни проблеми, употребявайки точно тази дума за цветнокож  Peace

Да ви питам - ползвате ли уреди за готвене на пара и какви? Или само приставки?

  bouquet

# 312
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ася, zависи много. Може да е болен нещо, да не е добре ... попитай другите съседи, ако имате някоя бабка клю клю във входа не може да не zнае какво става ...


баби нямаме... аз от тези на етажа само 2ма съм виждала: барабаниcта и една мацка.
т.е. тяхните апартаменти са от 2те страни на нашия.

други не съм виждала по етажа.та кой да попитам?! newsm78
и аз се замислих за наркотици.

освен да кажа на хазяина... тази нощ пак се събудих... не се трае. Rolling Eyes
 а се крещи към 2-3 сутринта. един път беше 22.00

# 313
  • Мнения: 7 605
Да ви питам - ползвате ли уреди за готвене на пара и какви? Или само приставки?

Имам от 4 години,но не съм го полzала нито веднъж  ooooh!  Подарък от мъжът ми zа рождения ми ден  Twisted Evil

# 314
  • Германия
  • Мнения: 8 104

Да ви питам - ползвате ли уреди за готвене на пара и какви? Или само приставки?

  bouquet
Още не, но като завърша и дай Боже да намеря читава работа, това ще е една от първите ми придобивки.

А аз се оглеждах за нова тема... Blush

Общи условия

Активация на акаунт