Отговори
# 315
  • Мнения: 9 052
... освен да кажа на хазяина... тази нощ пак се събудих... не се трае. Rolling Eyes
 а се крещи към 2-3 сутринта. един път беше 22.00


да не е същия  newsm78 да се е преместил при вас  newsm78 кажи на хаzяина или викнете полиция  Hug

# 316
  • Мнения: 1 584
Geia, при нас има балетна школа. Доста малки деца съм виждала там - мисля, че от 3-4г започват. Ти за какви танци питаш точно?

Десита, ние бяхме намислили направо тия Дампфгарер да си взимаме (дето е като фурна) ама отложиме малко във времето. Друг уред нямам.

Ася, можеш да се оплачеш на хазяина или на фервалтунга. Те би трябвало да проучат newsm78 Щом ги чуваш отвътре - да не е съседен апратамент?

# 317
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Да ви питам - ползвате ли уреди за готвене на пара и какви? Или само приставки?

Имам от 4 години,но не съм го полzала нито веднъж  ooooh!  Подарък от мъжът ми zа рождения ми ден  Twisted Evil

 Joy Joy Joy Това е много тънък намек, че човека иска да хапва на пара, но ти си правиш пас явно.
Аз мисля да мина малко на здравословно готвене  Flutter

# 318
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Да ви питам - ползвате ли уреди за готвене на пара и какви? Или само приставки?


ползвам една метална джаджа дето се слага в тенджерата.
много съм доволна.
варените картофи имат съвсем друг вкус.
аз само зеленчуци варя на пара.


Ася, можеш да се оплачеш на хазяина или на фервалтунга. Те би трябвало да проучат newsm78 Щом ги чуваш отвътре - да не е съседен апратамент?

чувам го през вратата, точно това писах, че стените са много добре изолирани, щом не чувам барабаниcта.
според мен звука идва от стълбището...
of neznam... как ли ще събудя половинката посред нощ да звъни на полицията, освен мен да ме остави да се разправям, него хич го няма в тази част от живота... Tired

# 319
  • Мнения: 2 907
На мен пък това ми е любимата тенджера ( малей, как звучи от моята уста  Grinning ). Понеже всичко става по-вкусно на пара. Едно е да свариш картоф във вода, друго е в тенджера на пара. Това комай е нещото в кухнята, което най-често ползвам.

А за крясъците. Преди много години когато бях студентка, съседите ми крещяха зверски почти всяка вечер. То дори не беше до това, че ми е неприятно да чувам, ами аз си мислех, че някой го колят. Една вечер пак се започва - първо с крясъци, след това чувах удари по стената, пак зверски рев ( на мъж ) и като започнаха да се чупят предмети, та колкото повече стъкло се чупеше, толкова по стенанията гърмяха. Обадих се на полицията. Следях ги от прозореца - качиха се, звъннаха на вратата, излезе явно жената на виещия мъж, размениха две думи и полицията си тръгна.
Много по-късно разбрах, че нашата сладка перхен е с/м. Само като си представя какво му е правила мадамата като го чувах как се моли да не го реже, ноу комент  Shocked

Сега като се сетих за този блок, той беше пълен с фрийкс. На първия етаж имаше един тип, винаги с цигара в уста, който излизаше до пошенските кутии чисто гол. През зимата слагаше бански и шноркел.
На моя етаж бяхме 4-ма. Аз, с/м двойката, един луд, който хвърляше през прозореца мебели на колите, които са неправилно паркирани. По цял ден стоеше и дебнеше някой да паркира лошо.
И в дъното живееше една стара и много поддържана дама с 10тина кучета, които понякога също ни правиха концерт. На третия етаж имаше един тип, който видях само веднъж в гръб, но на вратата му пишеше със стар готически шрифт нещо от рода на : " Ти, игнорантно влечуго, ако посмееш да натиснеш звънеца, то нека пръста ти изсъхне". На вратата му бяха накачени връзки чесън, мистелцвайг и разни странни билки. Смърдеше в целия блок от неговата врата.

Докато един ден полицията звънна на вратата ми и иска показания от мен за "трупа в локала за велосипеди". Някой беше сложил труп между колелетата ни, май не се разбра кой е умрелият и как е умрял.

Ех, беше екшън едно време.

# 320
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Леле, Мистик,  ooooh! ooooh! #Crazy #Crazy ако бях на твое място, каквато съм пъзла, сигурно нямаше да излизам от нас сама  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 321
  • Мнения: 2 907
Деси, да си кажа честно, бях доста често дестабилизирана. Въпреки че самата аз бях в разгара на груфтистайл-шокинг-аутфита ми, то всеки ден засичах голия с цигарата или бабката, която говореше на кучетата си като хора. Даже водеше дебати с тях и спореше. Егати, това ако не е лудост. Но пък бях много любопитна да се запозная с този фрийк от третия етаж, но той беше като невидим. А пък наистина не посмях да звънна никога на вратата му  Laughing

# 322
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Сега пак за готвенето на пара - кое е по-удачно - уред на 3 нива или тенджера с решетка? В тенджерата май не става ориз например  newsm78 а аз съм голямо оризоядно  Embarassed

# 323
  • Мнения: 434
През зимата слагаше бански и шноркел.

Този трябва да е гледал Notting Hill няколко пъти...
Що се отнася до глухия барабанист, викайте полицията без притеснения. Направете и запис на О-тон, ако имате с какво, мобилен телефон например върши работа.


Гледам, пропуснала съм един рожденик. Мунка, да дръпнеш от мен ушите на Алекс на патерица!

# 324
  • Мнения: 57
хахахаха  Laughing Laughing Joy Joy Joy mystic, ти ме раzби с твоите съседи (всички!). мно'о яко! а къде е било това?
иначе zа тенджерите не мога да се иzкажа на ниво, оЩе не съм почнала да готвя по-често от веднъж седмично (и то не особено добре).

# 325
  • Мнения: 7 605
Сега пак за готвенето на пара - кое е по-удачно - уред на 3 нива или тенджера с решетка? В тенджерата май не става ориз например  newsm78 а аз съм голямо оризоядно  Embarassed

Моето е такова, на 3 или 4 нива, там може едновременно да направиШ ориzа, zелен4уците и рибата, примерно  Wink

# 326
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 772
dezita, знам че в Щатите може да си създадеш проблеми, но пък чак толкова големи превземки в България няма нужда да са. На циганите що викат цигани, а не роми???
Майра, имам момченце и ми е малко странно да го водя на балет Embarassed Интересува ме нещо от сорта на латиноамерикански танци или нещо подобно. Той ще стане след седмица на 2 годинки.

# 327
  • Мнения: 7 605
Гея, в новия брой на сп. Елтерн препоръ4ват Муттер/Кинд/Танцен zа деца над 2 години и дадоха линк към таzи органиzация www.daci-deutschland.de дано ти е от полzа  Peace

# 328
  • Мнения: 1 242
Да ме прощава Сърфи, че така ú изкопирах творението, но ми е жал да ви гледам как се стискатe, а знам, че ви се пише Mr. Green
Та така: НОВА ТЕМА. Пари още, прясна е. Laughing

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 18:20 от Мамунката

# 329
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 772
Гея, в новия брой на сп. Елтерн препоръ4ват Муттер/Кинд/Танцен zа деца над 2 години и дадоха линк към таzи органиzация www.daci-deutschland.de дано ти е от полzа  Peace

Благодаря ти, ще разгледам за какво става дума  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт