От какво бягате?

  • 4 036
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
През последните години бягам от кучето на съседите. Много е страшно и все ме преследва. Аз го дебна, то ме дебне, уморена съм и не ми е приятно.

# 16
  • Мнения: 2 792
     Ох много искам да напиша нещо по темата, но май всички клишета са ги изброили преди мен и се опасявам, че ще се повторя  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 677
Не е клише, бе. Наистина бягам от себе си, не се харесвам. Но гадта винаги ме застига пак и пак.

# 18
  • Мнения: 2 161
А как бягаш от себе си?Къде се криеш?То е ясно,че винаги се носиш на гърба си.

# 19
  • Мнения: 1 072
От себе си. И от работа бягам.

Стига бе, Тони! Я си представи, че си избягаш. И какво......? Пускаме тема - Не мога да намеря себе си.

То, че все нещо ще те преследва, е ясно. За това представи си, че си Джеймс Бонд, че барбалексова е Мата Хари, а София е ангелът ви хранител. И сте във филма - Tomorrow Never Dies........ Толкова ще си готин и какви неща ще можеш да правиш, а?  Sunglasses И каква любов......, каква страст....... и какъв бедър..........

# 20
  • Мнения: 2 792
Не е клише, бе. Наистина бягам от себе си, не се харесвам. Но гадта винаги ме застига пак и пак.
  Няма нищо по-лесно от това да се отървеш от себе си, за справка виж си подписа.

# 21
  • Мнения: 6 029
Ще ми се да избягам от куп неща, ама не мога. А искам да бягам... да бягам... с чепиците на Малкия Мук, ако може.

# 22
  • Мнения: 1 043
През последните години бягам от кучето на съседите. Много е страшно и все ме преследва. Аз го дебна, то ме дебне, уморена съм и не ми е приятно.


 Joy Joy Joy хем смешно хем тъжно
 А иначе аз бягам все да догонвам разни задачки - ей пусто време все недостига !

# 23
  • Мнения: 17 407
От разни черни мисли, обаче не мога избягам...НА мен пък ми  е интерсно защо ти е важно да знаеш кой от какво бяга Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 005
Бягам от зли и злобни хора  Peace

# 25
  • Мнения: 81
Ох, аз все от нещо бягам. И работа, и отговорност, и инициативност. Никаква воля, никакъв хъс
 ма*ка му.

# 26
  • Мнения: 1 072
Бягам от зли и злобни хора  Peace


и се набута в Клюкарника?  Shocked Шегичка

# 27
  • Мнения: 3 423
Какво сте се разбягали, бре,
като от бягане се отслабва.

# 28
  • Мнения: 15 609
бягам от хора, които ме натоварват, а това са - хора, които говорят много и прескачат от тема на тема, хора, които ме занимават с проблемите си непрекъснато, хора, които се занимават с клюки и интриги, хора, които непрекъснато ме информират какво става с живота на другите, хора, които винаги са прави, хора, които само се хвалят.

# 29
  • Мнения: 1 470
Бягам от зависимостта си към майка си,и мястото което са ми отредили родата...
От второто успях да се измъкна преди години,но кошмарите още ме връхлитат,и все имам чувството че ще се обърна,и ще седят зад мен...
А от второто...Май няма измъкване,ако ще и на 100г,да стана,и десет мъже да отгледам,и голям бизнес да завъртя,и имоти да натрупам,и света да обърна в своя защита,все ще търся одобрението на майка си,и никога няма да го намеря...

Общи условия

Активация на акаунт