От какво бягате?

  • 4 048
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Преследва ли ви нещо цял живот, от което да бягате постоянно? Уморени ли сте от това или ви е приятно? Споделете, че ми е важно. Благодаря!

# 1
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
От неизвестното бъдеще  icanfly

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Има неща, от които никога не можеш
да избягаш, колкото и да тичаш  Sad
За протокола:
Бягам, уморих се, но няма да избягам  Sad

# 3
  • Мнения: 984
Не бягам. Вървя уверено, отривисто.
Няма смисъл да се бяга. Големите нещо в живота ни стават постепено. Едно води до друго, другото - до трето и т.н.

# 4
  • Мнения: 5 940
ходя пеша със себе си

# 5
  • Мнения: 3 447
Животът ме преследва, мамка му.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 783
Опитвам се да бягям от периодично повтарящите се, едни и същи грешки. Но те тичат срещу мен.

# 7
  • Мнения: 2 161
По принцип тръгне ли някой след мен,аз бягам.Бягам и ми е някак приятно.

# 8
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Бятам постоянно от интриги,кавги newsm78.За другите неща няма смисъл да се бяга,защото хубавите работи стават бавно

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бягам от отговорност, от работа, от синузита се мъча да избягам.
А, и от Бургас.

# 10
  • Мнения: 765
 Бягам от дразнения- от отрицателни емоции, от хора които ме натоварват, от неща, които не ми харесва да правя, от пороци , от които искам да се избавя и въобще от всичко , което не е весело.

# 11
  • Мнения: 677
Не бягам. Вървя уверено, отривисто.
Няма смисъл да се бяга. Големите нещо в живота ни стават постепено. Едно води до друго, другото - до трето и т.н.

О, жена с униформа? И групарка?!

# 12
  • Мнения: 765
Ти от какво бягаш, че ми убягва ...?

# 13
  • Мнения: 677
Ти от какво бягаш, че ми убягва ...

От себе си. И от работа бягам.

# 14
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Дълго бягах от себе си! Не можах да избягам, опознах се и се обикнах! То би континюед....

# 15
  • Мнения: 5 228
През последните години бягам от кучето на съседите. Много е страшно и все ме преследва. Аз го дебна, то ме дебне, уморена съм и не ми е приятно.

# 16
  • Мнения: 2 792
     Ох много искам да напиша нещо по темата, но май всички клишета са ги изброили преди мен и се опасявам, че ще се повторя  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 677
Не е клише, бе. Наистина бягам от себе си, не се харесвам. Но гадта винаги ме застига пак и пак.

# 18
  • Мнения: 2 161
А как бягаш от себе си?Къде се криеш?То е ясно,че винаги се носиш на гърба си.

# 19
  • Мнения: 1 072
От себе си. И от работа бягам.

Стига бе, Тони! Я си представи, че си избягаш. И какво......? Пускаме тема - Не мога да намеря себе си.

То, че все нещо ще те преследва, е ясно. За това представи си, че си Джеймс Бонд, че барбалексова е Мата Хари, а София е ангелът ви хранител. И сте във филма - Tomorrow Never Dies........ Толкова ще си готин и какви неща ще можеш да правиш, а?  Sunglasses И каква любов......, каква страст....... и какъв бедър..........

# 20
  • Мнения: 2 792
Не е клише, бе. Наистина бягам от себе си, не се харесвам. Но гадта винаги ме застига пак и пак.
  Няма нищо по-лесно от това да се отървеш от себе си, за справка виж си подписа.

# 21
  • Мнения: 6 029
Ще ми се да избягам от куп неща, ама не мога. А искам да бягам... да бягам... с чепиците на Малкия Мук, ако може.

# 22
  • Мнения: 1 043
През последните години бягам от кучето на съседите. Много е страшно и все ме преследва. Аз го дебна, то ме дебне, уморена съм и не ми е приятно.


 Joy Joy Joy хем смешно хем тъжно
 А иначе аз бягам все да догонвам разни задачки - ей пусто време все недостига !

# 23
  • Мнения: 17 409
От разни черни мисли, обаче не мога избягам...НА мен пък ми  е интерсно защо ти е важно да знаеш кой от какво бяга Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 005
Бягам от зли и злобни хора  Peace

# 25
  • Мнения: 81
Ох, аз все от нещо бягам. И работа, и отговорност, и инициативност. Никаква воля, никакъв хъс
 ма*ка му.

# 26
  • Мнения: 1 072
Бягам от зли и злобни хора  Peace


и се набута в Клюкарника?  Shocked Шегичка

# 27
  • Мнения: 3 423
Какво сте се разбягали, бре,
като от бягане се отслабва.

# 28
  • Мнения: 15 748
бягам от хора, които ме натоварват, а това са - хора, които говорят много и прескачат от тема на тема, хора, които ме занимават с проблемите си непрекъснато, хора, които се занимават с клюки и интриги, хора, които непрекъснато ме информират какво става с живота на другите, хора, които винаги са прави, хора, които само се хвалят.

# 29
  • Мнения: 1 470
Бягам от зависимостта си към майка си,и мястото което са ми отредили родата...
От второто успях да се измъкна преди години,но кошмарите още ме връхлитат,и все имам чувството че ще се обърна,и ще седят зад мен...
А от второто...Май няма измъкване,ако ще и на 100г,да стана,и десет мъже да отгледам,и голям бизнес да завъртя,и имоти да натрупам,и света да обърна в своя защита,все ще търся одобрението на майка си,и никога няма да го намеря...

# 30
  • Мнения: 3 521
Преди 10 години бягах от час. Сега бягам по час, ама пак файдата е незначителна. Thinking

# 31
  • Мнения: 25 753
Мислих, мислих и не можах да измисля от какво бягам. Май от нищо. Мъча да се да избягвам някои неща, но то не е същото, нали?

ПП Всъщност, може да се каже, че бягам от гадната действителност около мен, заравяйки се във форума. Ми на всеки му се полага доза някакъв наркотик, пък!  Crossing Arms
Жалкото е, че и този наркотик, също като другите, не разрешава проблемите. Поне не и моите.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 891
Бягам от страха си от смъртта. Бягам и от съвестта си, която иска да ми набие канчето, задето направих две неща.

# 33
  • Мнения: 7 122
Може би е добре да почна да бягат. Знам ли, така разни гнусотии могат да спрат да ме настигат. 

# 34
  • Мнения: 183
Не бягам.Напротив- искам да остана тук и сега, но дните и нощите ме влачат напред.

# 35
  • Мнения: 1 100
Бягам от даскало.
Ей това ми е дертът. А ако продължавам да бягам, май скоро няма да ми е дерт.

# 36
  • Мнения: 822
Бягам от излишната и ненужна близост,която ме прави уязвима...
Бягам от едноцветието и еднозначието...
Бягам от божествената роля и самозаблудата,че имам право да съдя...
Бягам от много неща...Но не съм отслабнала...Напротив,чувствам се по-силна.

# 37
  • Мнения: 205
От самотата

# 38
  • Мнения: 3 453
Опитвам се да избягам от чувството на безсилие.

# 39
  • Мнения: 750
Преследва ли ви нещо цял живот, от което да бягате постоянно? Уморени ли сте от това или ви е приятно? Споделете, че ми е важно. Благодаря!
Преследват ме много неща....но аз не бягам от тях!
Скоро разбрах,че не е нужно да бягам от ''тях'' защото ''те'' винаги ме настигат!

# 40
  • Мнения: 212
Не е клише, бе. Наистина бягам от себе си, не се харесвам. Но гадта винаги ме застига пак и пак.
Използвай уреда който държиш в ръка в подписа ти. Така може би ще успееш да накараш тая гад дето те преследва да престане завинаги да те преследва...

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не бягам вече, предадох се ... нямам сили ...като ми остане свободно време вероятно пак ще се разбягам , защото все нещо ме ръчка от вътре , но сега си лягам примирена до себе си  и се гъчкаме тримата с мъжа ми в едно легло

# 42
  • Мнения: 200
Живота ми е едно бягство от реалността!

# 43
  • Мнения: 5 103
Преследва ли ви нещо цял живот, от което да бягате постоянно? Уморени ли сте от това или ви е приятно? Споделете, че ми е важно. Благодаря!

Не , не ме преследва.

# 44
  • Мнения: 223
от болката

# 45
  • tardis
  • Мнения: 329
Бягах, от каквото там бягах,
писна ми и се обърнах да го погледна.
Вече не смее да се мотае наоколо.

Важното е следващия път да си спомня тоя номер.

# 46
  • Мнения: 3 569
Бягам от парите. Не се справям обаче. Те винаги ме застигат ...

# 47
  • Мнения: 1 100
Бягам от парите. Не се справям обаче. Те винаги ме застигат ...

Ахх, горкият.  smile3518

# 48
  • Мнения: 27 524
Преследва ли ви нещо цял живот, от което да бягате постоянно?
Уморени ли сте от това или ви е приятно?
Споделете, че ми е важно.
Благодаря!


Не знам, не мога да кажа.
И това не знам.
Споделих.
Моля.

А ти не се ли умори   Laughing

# 49
  • Мнения: 24 467
Абе май се случва така, че не аз бягам от нещо, ами все гоня нещо, предимно времето, което не ми достига.
Май аз съм хищникът, при тази ситуация...

# 50
  • Мнения: 385
Бягам от интриги и интриганти, но все се оплитам в тях - защо ли?
Опитвам се да избягам от черните си мисли и песимизма,но и това трудно ми се отдава.
И най-вече се опитвам да избягам от съпружеството,но и тука не ми се получават нещата.
Защо ли изобщо си правя труда да бягам, като само се уморявам!

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бягах едно време. Ама не се напрягах много. А после съвсем се отпуснах и сега си вървя. Дори се поспирам пук-там. И се дивя на бягащите.

# 52
  • Мнения: 503
И аз спрях да бягам. Приемам фактите и себе си.

# 53
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Животът е крос,в който всеки се стреми да бъде пръв и на финала да стигне последен

# 54
  • София
  • Мнения: 3 452
Бягам от усложнения.

# 55
  • Мнения: 274
От килограмите. Ама май бъркам понятията и само си ходя, без да бягам, щото са все до мен. И от чувство за вина бягам....че цял живот все някой за нещо ме обвинява, без да има причина.

# 56
  • Мнения: X
Бягам от разлютени гълъби с еййй такива зъби....... Shocked Twisted Evil

# 57
  • Мнения: 600
бягам от мързела си. често ме застига, сигурно, защото ме мързи да тичам Wink

бягам и от сантименталността си. успешно. много мразя да изпадам в чувства. когато силно мразя нещо, не ме мързи толкова.

бягам и от вероятността да се влюбя отново. също успешно, не предавам фронта. като залитна веднага ставам зла и отказвам хората Mr. Green

# 58
  • Мнения: 232
Бягам от жени клюкарки.Искам да избягам от скучното ежедневие,но ...уви.

# 59
  • Мнения: 2 032
Сопранов, глей сега как от много пиене може мания за преследване да ти се образува.

Никой не те гони, успокой се.

# 60
  • Мнения: 227
Бягах,навремето-800м и 60м-в тези дисциплини най ми вървеше.Майка ми не ме пусна в Спортното у-ще и спрях да бягам.

# 61
  • Мнения: 351
Бягам от един ексхибиционист дето нещо често засичам... Laughing
И от мързела бягам ама и от работата също така че......

# 62
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
хубаво е да бягаш от себе си... да изискваш повече от това, което си ... да мислиш

Лошо е само да бягаш от чувствата си , макар че не е необходимо да ги изживяваш всеки път ...за себе си говоря .... важното е , обаче да локализираш че там има едно чувство и да го вкараш в схемата, дори да не му се даваш ...

# 63
  • София
  • Мнения: 1 176
Бягам ...
               -от вариант да бъда уязвима.
               -от даване/вярване на обещания.
               -от самонавиване.
               
                                                                           
           

# 64
  • Мнения: 5 370
Бягам от килограмите си, ама те пак ме настигат. Безуспешно.
Бягам напред-с променлив успех. Понякога се случва да бягам и на място.
Бягам от съвестта си. Много рядко. И май се научих напоследък успешно да и се измъквам.
Ще бягам скоро и от старостта. Ама от нея никой не е избягал.

# 65
  • Мнения: X
Бягам от агреСВИНИ мъже,щом ги надуша,хуквам и дим да ме няма....

# 66
  • Мнения: 677
Сопранов, глей сега как от много пиене може мания за преследване да ти се образува.

Никой не те гони, успокой се.

Да, бе, да, не ме гонил никой. Я виж тук.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 968
Поглеждам по друг начин на темата и отговярам така: в момента бягам от изкушението да се озова в едно легло с конкретен човек Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 830
Бягам ...
               -от вариант да бъда уязвима.
               -от даване/вярване на обещания.
               -от самонавиване.
               
                                                                           
           

И аз бягам от същите неща Peace

# 69
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Сопранов, глей сега как от много пиене може мания за преследване да ти се образува.

Никой не те гони, успокой се.

Да, бе, да, не ме гонил никой. Я виж тук.
Направо си е страшно

# 70
  • Мнения: 72
В момента бягам от нещо.................и то май ме настига. Confused

# 71
  • Мнения: 2 018
Преди бягах от страховете си, но сега вече не. Посрещам ги с хляб и сол и ги изпращам по живо по здраво.
Няма идеални хора и съм се приела такава каквато съм. Лоша..., хубава..., бяла и добра  Flutter. Няма значение хорското мнение. Важното е аз да съм в мир със себе си!

# 72
  • София
  • Мнения: 2 968
В момента бягам от нещо.................и то май ме настига. Confused



Сподели, ако може, че .......май сме на една вълна...  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 7 837
От скуката. Дано не ме настигне, поне не скоро.

# 74
  • Мнения: 1 400
Видимо бягам. И то бързо. От какво точно - не знам, но бягам. Все нещо ме преследва - чувство за вина, самосъжаление, умора, мързел, главобол, кръстобол......Едното ме пусне - другото ме погне. И аз си бягам - какво друго да правя...
Ама като ще вземе да ми писне и като се спра рязко! Crossing Arms Тея ще ме подминат и всичко ще е наред, нали? Flutter

# 75
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
бягам от злобни колежки  #2gunfire

# 76
  • наоколо
  • Мнения: 55
Бягам от
-страховете си
-скуката
-сивотата
-неизвестноста
-некоректни хора
-....

Така като се замисля, май от себе си бягам .

Ий, сега ми стана тъпо.

# 77
  • Мнения: 918
От лошото време! Някой да е чел прогнозата?

# 78
  • Мнения: 18
Време ти е да избягаш от бг-мамите струвами се! Joy

# 79
  • София
  • Мнения: 1 105
От съседката, мамка й...Всеки ден се прибирам на прибежки и се чувствам като студент покрил най-малко двама брат'чеда и едно гадже в общежитието. От това бягам аз, ама знам, ще дойде ден в който тя ще бяга от мен, мамка й...

# 80
  • Мнения: 3 886
Май най вече о себе си бягам newsm78 newsm78 newsm78

# 81
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Опитвам се да бягам от старостта,в послено време....

# 82
  • Мнения: 4 297
Напоследък доста се затварям в себе си и игнорирам проблемите. Има неща, които знам, че са ми неизбежни, но аз всячески се мъча да не мисля за тях и оставям за последния момент, когато вече не мога да се правя, че всичко е наред. Време ми е май да се взема в ръце.  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 2 840
Не - не бягам от нищо.
Аз съм ленива.

Ползвам други техники за отстраняване на дразнители.
И - да - уморявам се напоследък.

# 84
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не бягам, по принцип. Дамите не бягат.
Когато трябва, обаче, съм много добра на късите разстояния, после просто продължавам да вървя бързо.
Аз съм Джони пешеходеца-продължавам да вървя-единият крак пред другия и така


Но от хлебарки бягам, може и висок скок да приложа.

# 85
  • Мнения: 3 405
Не бягам, защото не мога. Флегматична съм  Sunglasses

# 86
  • Мнения: 14 502
Не - не бягам от нищо.
Аз съм ленива.

Ползвам други техники за отстраняване на дразнители.


това все едно аз съм го писала  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 2 018
Тези, които пишат, че бягат от себе си - моля пояснете, какво влагате в тази изтъркана мисъл...

# 88
  • Мнения: 1 655
от нищо не бягам

# 89
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
От хорската простотия бягам.

# 90
  • Мнения: 2 152
От хорската простотия бягам.
Бягай,бягай,ама Няма да избягаш. Ми тя е навсякъде...

# 91
Искам да избягам от сивото ежедневие да живея във свят с усмихнати, добри, възпитани хора.Да избягам от напрежението и проблемите  които си създаваме сами хората.Искам всеки ден да се чувствам като летяща птица която се радва на света в който живеем

Общи условия

Активация на акаунт