Отговори
# 240
  • Мнения: 1 900

много котка, много нещо... Много и Теодоровци, да са ни живи и здрави!




Моя мъж и той е Тодор но е на 03,08 Mr. Green

# 241
  • Мнения: 82
Честити половин годинки на Яни и Никола,да растат здрави и засмени!Лелееее как лети времето,ония ден ни бяха в тумбачетата,а сега вече на 6 месеца!
Елис,споко мила не е толкова висока Т,давай Панадолче и спокойно!Целувки от нас с Мирката.
Франи, душко дано Теди днес е поспалив и да си нанка през нощта,че и аз не те виждам,ние снощи от 4 до 6 си се хилихме,а аз едва гледах,ама като си легнах в 1,така ще е!
Добре дошли на новите мами!

# 242
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Добре дошли на новите мами и от мен  Hug ( днес май наистина е ден на новите мами   Rolling Eyes)

Гого заспа в 8.00 и няма будене.Дадох му гадния, горчив АБ, а той си засмука спринцовката и хич не го отрази  Crazy Сигурно пак ще се буди през нощта....
Нашто дупе така тежи...само се обръщаме от гръб по корем и това е ...

# 243
  • Мнения: 1 554
лека ви нощ мацки

ами аз к'во още се туткам Rolling Eyes

# 244
  • Мнения: 65
Здравейте, милички!
 Честито на имениците, месечинките и рождениците!
 smile3525
Добре дошли на Костова и Черешката и Наведи! welcome welcome welcome

# 245
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ей, цели две или три нови мами.... Hug....добре сте ни дошли.

От тази вечер и Емма започна с опитите за придвижване, но...назад първо-прибутване, приплъзване и те така. А снощи ни в клин, ни в ръкав, погледна баща си и изтърси "та-та", придружено с плюене. Далеч съм от мисълта, че е осмислено, но баща й се разтече  Mr. Green

# 246
  • Мнения: 65
Кики , а пък ние още и това на правим.Май и нешато дупе тежи.
Гита, значи  следващото ще бъде момче, щом е казал та-та

# 247
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

Гита значи, следващото ще бъде момче, щом е казал та-та

Ами, първо нямам намерение за следващо(не, че за второ имах) и второ-и Констанца каза първо та-та или дай-дай беше  newsm78...добре, че водя дневници

# 248
  • там някъде...
  • Мнения: 235
ами като се има в предвид, че майка му обича да си поспива  Embarassed - на кой да се метне детето
Гита Ог , като каза за дневници - изтеглихх си един от Замунда - бебешки. Много е готин, ама нещо май не направих както трябва и сега спича...

# 249
  • Мнения: 65
това си беше шегичка, но Борис първо каза та-та и айде и вторто момче, но вие сте от късметлии.Мъжът ми умираше за дъщеря, но уви.....
За дневниците Записала съм много малко неща и съжалявам. дано сега да пиша

# 250
  • там някъде...
  • Мнения: 235
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=110921 - ето за това става въпрос....

# 251
  • Мнения: 4 546
беб плаче на ма-ма. и като му кажа "кажи маа-ма" и си умира от смях. а на това много бебета май се смеят, неясно защо  Simple Smile

моя мъж хърка на дивана и не мога с топ да го събудя. много ме дразни така  #Cussing out

# 252
  • Мнения: 65
Аз моя, Херелина, го будя по няколко пъти на вечер................ smile3511

# 253
  • Мнения: 223
Здравей, мам Диа (Наведи)  Hug И моето лъвче се роди през юли, но сме си от  тази дружина

# 254
  • Мнения: 238
 Малко късно, но:

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на Димяни, Хери и Тони на Шоши.  Да сте живи и здрави и много щастливи.



Честит рожден ден на Дамян. Да бъде много щастлив и обичан и да остави след себе си едно незабравимо детство.

Общи условия

Активация на акаунт