Отговори
# 255
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Ехеее много нови мами днес. Ха добре дошла и на navedi1   bouquet
Гита, така ще е - първо назад, после напред и после няма спирачки. По трите координати се движат  Crazy
А татито ще се разтече ми, как. Аз само си представям Тодор как ще се разтопи направо. Луда работа са това татковците  Mr. Green

Фава, ПЗ ще правим ние. Ама още ни е ранко. Чакам да чукнем 6 месеца. А и тя не проявява кой знае какъв интерес към храната. Виж, лъжичката много и е вкусна  Joy
Във връзка с това, да направя и аз едно преброяване на мамите, дето смятат да захранват педагогически. Със сигурност знам за мен, Шоши, МЕГИ и отчасти Кроки. Фава, вие как ще сте? Хайде мами, отчетете се! (mimsat, shoshi84, _MEGI_, крокодил)

# 256
  • Мнения: 65
Мимсат,Ние също ще сме ПЗ, вече почваме по малко защото Кирил много си проси храна, макар че екземката ни не е много цветуща......Наистина е по-добре да се чака, но какво да го правя

Сладки сънища на бебчетата и на майките им! Дай Боже! Амин! Praynig Доскоро!

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 00:06 от фава

# 257
  • София
  • Мнения: 1 724
И от нас честито на именниците и на рожденниците! Да са здрави!
Мимсат, Яна също се придвижва на спалнята, но за целта докопва шалтето, дърпа го, /не се сеща да си мърза ръцете подред/,  а с краката рине назад, много е смешна !Другият коронен номер е да се изпъва от легнало положение нагоре, като се държи на ходилата и на главата ooooh!
Добре дошли на новите мами.
Няма удържане и не можеш да не я вземеш, второто е сигнал "Не ща вече еди какво си". Яна също е лека.За съжаление не мога да пусна снимки, дано ми донесат от вилата устройство или както там се казва за прехвърляне от апарата на компа.
Лека нощ, аз пак ще се цедя...
На 18 нашия баща е рожденник Заповядайте  beer Wine Glass:
  party023 Tada

# 258
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Дамян, на брата на Сонита и на всички други празнуващи именни и рожденни дни!

Честито 5то месече на Ванко на Мирка и на Елиян на Надя! Усмивки и слънчеви дни!

На кое казвате педагогическо захранване  Thinking

# 259
  • Мнения: 1 216
ДОбре дошли на трите мами navedi 1 (с астралното близначе), sourcherry и k0st0va. Да се веселите много в нашата бърборива компания!!!  Crazy
Затрих се аз цял ден с организиране на празничното настроение и беше много весело. Купувах подаръци, рисувах модел за тортата. Поръчах я тайно от Дамян (скиорче разбира се) Благодаря много за виртуалните подаръците, детето се изкефи много и си ги дописа в списъка с реалните подаръци. Утре му е важен ден - има изпит за завършване на ниво и ще се качваме на Витоша с многото фотоапарати да документираме събитието.  Grinning
Камчо слушка и шугавее. Като е по голо дупе е най-щастливият на света, а ако има наблизо и някоя мамина цица - светът ще е идеален  Mr. Green

mimsat, Катерина е шампионка, ми тя и стои на длани и коленца!!!! Браво на момичето, че и полуседнала се намества  Hug
BateJoro, при някои деца (бебета) ушетата са много слабо място и особено в крехка детска възраст се възпаляват от нищо. Няма да се тревожиш, ако навреме да се реагира, отминава и това, но пък първите няколко годинки ще трябва да си я пазиш и все да и дебнеш за ушетата. Добре, че беба не я боли и само с температурка се разминава, всичко ще мине много скоро.
Хайде сладък сън и от мен и утре пак дъра-бъра   bouquet

# 260
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
добро ви утро!
ние снощи бяхме на детски имен ден до 20 4аса,после на голям именник.майка ми гледа мони докато ни нямаше,оба4е моите гърди щяха да експлоадират..ина4е мони тая ве4ер беше що годе послушен,буди се 4-5 пъти май,не помня да са пове4е.в4ера не искаше пюре ,ни плодово,ни зелен4уково и с е принудих с шише да го дам плодовото.
дове4ера сме на атанасовден.

# 261
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утроооо  Hug

Пак много сте писали, този път и аз изтървах края  Mr. Green

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕКАТЕРИНА /V-TWIN/!


ВЕЛЕВА, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК    bouquet
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!
Добре дошли на Наведи1 и Черешката  Hug

Вчера обзаведохме Рошлата със стол за хранене, че в кошницата трудно я удържам - набира се и ще вземе да падне, а да я връзвам с коланите й не става, защото я покривам цялата със стара пелена, че като яде става мазало навсякъде  Crazy Как не се научи това дете да яде чисто ... ooooh!

# 262
  • Мнения: 4 546
в интернет виждам, че НОИ трябва да са ми превели пари с ведомост от 15,01, но днес сутринта нямам нищо по картата  #Cussing out на някой друг случвало ли му се е?


ей значи, от както родих почнах да псувам като каруцар. лошото е, че трябва вече да се отучвам, че беб ще почне скоро да разбира  Confused

# 263
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ЕКАТЕРИНА!!!
БЪДИ ЗДРАВА ПРЕДИ ВСИЧКО,НЕКА ЛЮБОВТА И ЩАСТИЕТО ДА ИЗПЪЛВАТ СЪРЦЕТО ТИ!

ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

ВЕЛЕВА,ЧЕСТИТО И НА ТВОЯТ РОЖДЕННИК!С НАЙ-ДОБРИ ПОЖЕЛАНИЯ!

# 264
  • Мнения: 1 216
veleva - ОЛЕ! Да ти  жив и здрав рожденника!!!
Екатерина мама, къде се загуби, идвай бързо да ти дърпаме ушите, Честит Рожден ден!!!
Честито на всички Насковци и Наски!

# 265
  • там някъде...
  • Мнения: 235
veleva ,
Честит ти рожденник !!! Да е здрав, щастлив, мнооого да те обичка и слушка   bouquet

Честит рожден ден и на Екатерина!!! Само хубави емоции, много здраве и любов   bouquet

Честито и на всички празнуващи днес   bouquet  bouquet  bouquet

Аз работих цяла вечер, и в момента се чудя как ще издържа тоя ден  TiredНа всичкото отгоре, Гого се будеше на всеки 2 часа, което не е било никога.
Тони, аз вчера си проверих какво са ми изплащали (най-накрая имам ПИК код  newsm44).Пишеше за ведомост - 15.01, но мъжо като се прибирал сега от работа ми проверил картата и имало пари. Дори са ми изплатили и за миналия месец, че ме бяха вътрили  box

# 266
  • София
  • Мнения: 5 739
Екатерина,честит рожден ден!

Честито и на всички именници!

Велева,честит празник и на твоя рожденник!

Добре дошла на Черешка както и на Наведи1  Hug  bouquet Hug  bouquet

Ние излизахме за много малко и то късничко снощи чак в 21,30 и се прибрахме в 00,00  Tiredаз продължавам да съм си болна и не ми беше много добре за забави! Е пийнахме по 2 за здраве и така  Mr. Green Днес нямам температура но за сметка на това хремата е още по..... ooooh!

Адашке,аз нямам пари от ноември от НОИ  #2gunfire

# 267
  • Мнения: 4 546
от НОИ ми казаха , че са ги пуснали още във вторник, да съм проверяла в банката  #Cussing out сега болна по банки ще трябва да се мъкна  #Cussing out


# 268
  • София
  • Мнения: 5 739
А отразени ли са ти в сайта или няма как да провериш?
А, ти си писала че ги имаш в сайта като преведени но не и по карта  Rolling Eyes Rolling EyesБанките и те са ....

# 269
  • там някъде...
  • Мнения: 235
на мен ми ги нямаше вчера банката - аз си проверих картата. Наистина и банките много бавят преводите  #2gunfire
На мен не ми бяха превели за Декември и половината Ноември..

Общи условия

Активация на акаунт