СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-3

  • 9 506
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 907
Да са живи и здрави и мама, и бебето! Ама ти ни разсипа от почерпки днес Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 029
Честит имен ден и от мен, Тони!   newsm51

Да е жива и здрава малката Ивана! Кажи как се чувства приятелката ти, как е минало раждането? Моя братовчедка пък роди преди 5 дни също момиченце - Ивана  Laughing

# 17
  • Мнения: 342
Ели,явно през този период им върви на Това име Ивана. Ами как се чуства...Не много добре.Боли я много.А и като са и слагали епидуралната са я боли много,защото не са могли да намерят мястото от раз. Дано се възстанови бързо.Иначе бебето тежи 2350,45см. Hug

# 18
  • Мнения: 342
......Ама ти ни разсипа от почерпки днес Simple Smile....
Момичета ами няма как днес ми е мн.щастлив ден.Аз обаче продължаВАМ С ПОЧЕРПКИТЕ smile3521. Току що ми се обади моя приятелка,която не бях чувала от 3мес и ми съобщи радостната вест,че от толкова опити и два спонтанни аборта пак е бременна. Е...от това по хубави новини днес здраве му кажи.

Иначе ние с мъж ми сме седнали двамката и си хапваме и пийваме а Кари дивее наоколо и от време на време прескачам до компа.

# 19
  • Мнения: 907
Наздраве, Тони!

Пия биричка за твое здраве и на всички, които имат повод за празнуване днес!

# 20
  • BG
  • Мнения: 2 217
Лелееееее, момичета колко много сте изписали!!!!  Hug

Тони, честит имен ден на патерица! Пожелавам ти да си много щастлива жена!   bouquet

Да са живи и здрави всички новородени бебоци, а на бъдещите мами им пожелавам леко бременеене. Ще видим кога и в нашите редици ще има бременна мама  Wink

Тан4е,  успех с работата. сигурна съм, че дъщеря ти ще е най-щастлива от всички за това, че ти ще си я гледаш.

Евтим е роден на 08.07.2007

# 21
  • Мнения: 644
Айде и от нас Честит Имен Ден на Тони,на патерица! Сори,ама в4ера изобщо не стигнах до ПСто,4е ходихме по кастинги,а и сме се натръшкали вси4ките пак с някакъв вирус,а аз страдам и с бъбреци ... не е истина просто !:(

Ето и рожденните дати на 2те дявол4ета:
Максим - 23.05.2003
Руслан - 20.02.2007

# 22
  • Мнения: 1 029
Днес няма ли някой именик да ни почерпи  Mr. Green

Тони, това наистина са чудесни новини. Няма по-голяма радост от това да имаш детенце и го пожелавам на всички, които го искат от сърце.  Peace

# 23
  • Мнения: 342
Добро утро поспаланки
Малиии,че потискащо е времето навън.Аз днес мисля все пак да се разходя до Шейново и да видя бебето на моята приятелка па макар и снимано. И...имам едно предложение за всички вас. Hugако сте съгласни разбира се.Искате ли да си организираме някоя събота или неделя едно клубче,може и някой следобяд през седмицата и да се видим с децата.Говорим за клубовете в района ни,защото в това време не става за разходки.
pepeliashka- Дано се оправиш бързо,че е мн.неприятно.А и...две деца са ти на главата.

# 24
  • Мнения: 789
Тони, ако е събота или неделя може и ние да дойдем, ще се радвам да се видим  Hug

# 25
  • Мнения: 13
Мери е родена на 15.08.2006 г ( за оформлението).... и една поправка-кАкалова Wink

# 26
  • Мнения: 1 029
Ще е чудесно, ако можем да се съберем в някой детски клуб, само да е през почивните дни, че аз съм на работа през останалото време. Лошото е, че обикновено по това време в клубовете или има парти или е пълно с други майки... Не знам дали става да се резервира за някакъв час, ако знаем и колко точно ще бъдем.  Thinking

# 27
  • Мнения: 342
Belisima-Аз предлагам да резервираме,само да се разберем колко човека и деца ще бъдем точно и дали и др. освен нас  и Тяня са съгласни.
kakalova-Поправката направена.А ти кажи как си ,що си..? Малклата как е? Отдавна не си писала.Къде се изгуби? Hug

# 28
  • Мнения: 984
Аз много ще се радвам да се видим  Hug Само че е грипно време и малко се притеснявам да си призная. Все пак ако се решите за дата и час сигурно ще дойдем поне за малко.

# 29
  • Мнения: 984
Добро утро  Hug Днес малчо става на 6 месеца  Mr. Green Да почерпим

Общи условия

Активация на акаунт