С арабско кафе и фурми-при нас на приказка седни!

  • 21 789
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 655
Здравейте пак!
Свеар ти си силна жена и ще се спраивте, но се моля за вас всичко да е добре с Мохамед Амин!
Сложих още някой снимки!
Не мога да ви се нагледам на всички!
Някой не съм ги виждала и много ми стана мило да ви видя!
Н други са пораснали децата!
Дтти даяна е много сладка,как ли ще ги пазите тез оми незнам!
Hari  и вие сте много сладки!
Ох всички са сладки,ще сложа още снимки но са праснати по различни папки, та нека набележа кои да сложа и ще допълня!

# 271
  • Мнения: 689

Свеър-много съжалявам за детето,ще се моля за него!Саламтак Мохамед Амин-всичко иншаАлла ще мине успешно!
По-добре пропусни последните 3 страници Simple SmileНе отговаряй в темата,а само на лични-така се реши за последно.
Спора роди истина за някои,за други не,а трети поотвориха книжките,което все пак е нещо полужително GrinningАллах да ги напъти в правилната посока!

 dtti-майсторка си-много вкусни изглеждат прасковите!Може ли рецептата,ако те мързи-поне да споделиш какъв е кремът.Аз никога не съм ги правила,но помня,че са много вкусно нещо!

Хари-от колко време сте в Лондон?Как е времето при вас сега?Пържен ориз нямам представа как се прави и аз.

Бонбонела-много традиционен годеж,браво!Пак ви пожелавам много щастие и скоро щъркела да ви донесе подарък Wink

Дуа-аз да си те предупредя за памперсите WinkТова суровото месо винаги съм искала да го опитам,но нали все бременна или кърмеща-не ми предпоръчваха.Казвали са ми,че много се дебелеело от него,вярно ли е?

Другарче-оправяй се бързо  bouquet

Ум Сами-и да ги ъпдейтвш снимките по-често,леля Лилия да се радва на Самито.Рано му е за градина Heart Eyes,като навърши 3 г-тогава,но ти си прецени де,ако му е скучно у вас и не се събира с дечица-дай го.

Със заглавието кво правим момичета?Хайде малко поезия де,няма само да се караме я Grinning




# 272
  • Мнения: 1 728
Светле, добре че се включи да не те мислим...ще се молим за малкия юнак, имайте повече вяра и позитивно мислене!

Много са сладки дечицата и на Дуа, и на Мухсина и Сами много е пораснал, Креми много всеотдайна майка си браво на теб Peace

Миленка, Вили бързо оздравяване!

Като заговорихте за кавърми, моята любима е със свинско, праз и червено винце  Blush

Да питам двете мами от Лондон, има ли наистина толкова мъгли в Лондон колкото се говори, прави ми впечатление че в София тази и миналата година е страшно мъгливо, а да не говорим каква "руска ролетка" е летището....заради това време.

тарик мам, честито за Канада и попътен ватър както се казва  Grinning Щом не ви плаши студа, тръгвайте сигурна съм, че добре ще си уредите живота там.

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 23:07 от AniSim

# 273
  • Мнения: 1 655
Това с летището в София си е чиста продия!
Всеки ден имаше полети на кувйтските авиолиний до Хийтроу и никога не са ни закъснели кацане зарди мъгла или метереологични причини!
Да не говорим че след 9.11, първия полет е бил на саудитска арабия и след това на кувейт!
Колко мъгла има в лондон и винаги летим ситрин в 8!
кацаме следобед към 4 или 6h, незнам как са го измислили това летище в софия и колко сертификати искат, да не говорим че искат майка си и баща си за да кацнеш там!А обслужването им е под всякаква критика!Нали кувейт и австрия са спонсорирали новото летище в софия но не искат да кацат дори за презареждане в бг, заради големите такси на летището!
Абе нямам думи просто! newsm78

# 274
  • Мнения: 1 728
И аз така си мислех за Лондон...тук на маймуни ни направиха с "великото летище"  Confused, направо ако се налага да пътуваш си е голямо притеснение, като чета по пресата, а и от познати какви перипетии са, то ако идваш от Европа с автобус по-бързо ще се прибереш!

бонбонка много мило ми стана от разказа ти за годежа  Simple Smile какво става с шофьорските курсове или си даде малко почивка, заради събитието?

# 275
  • Мнения: 1 269
ДОбро утро

Бонбонела много мило  Hug Спазили сте бг традиции,което е много хубаво.Дълъг и щастлив семеен живот ви пожелавам  bouquet

Ани една приятелка си заминава другата седмица и меко казано е притеснена.Аз я оспокоявам,4е ако не в София,ще кацнат в Бургас Laughing А и на вси4ката тази обърквация,кои ли се шегува и с бомбен атентат Shocked

Креми и Сами  много е пораснал,да ти е жив и здрав  Simple Smile

Свеар иншалах вси4ко да  е наред с Мохамед Амин,сигурна съм,4е много се притесняваш.Защо трябва да му махате сливиците?Сили и ние ще се молим   с теб Peace

Деси оцели ме с няколко прасковки,мммм любими са ми от детските години Simple Smile

Хари  за ориза:
Накисвам басмати ориз в студен авода за около 30 мин.След това го сварявам,в подсолена вряща вода,до полуготовност.Изцеждам,измивам и в тенджерка запържвам ситно нарязан лук,слагам някоя подправка(бахарат,4е тя се та4и у дома) и ориза,намалям на слаб огън и разбърквам хубаво,слагам капака или фолио  и на много слаб огън оставям ориза да се задушава  Wink
Да не си помислите сега,4е съм на ти с готвенето  Naughty

Дуа пусни рецептата за къбето.обожавам го,но ми се струва супер трудно да се приготви

Другар4е,да оздравяваш  Peace Какво стана с нета,4е темите ти  по водица ни вървяха Laughing

НА кои бродирането му беше хоби?Имам въпрос?Муцка ли беше?

Влюбих се в един гоблен,на които мила съфорумка ми изпрати схемата и номерата на конците,но се шие ан кръст4ета,но  до сега така не съм бродирала,та Муцка ако си свободна....малко разяснения  плс Embarassed ето го:



Приятен ден   bouquet




# 276
  • Мнения: 1 269
Искам да попитам какво се слу4и с албума ми?
Моля запознатите да изплюят камъ4ето,4е все пак снимките на децата ми бяха там newsm78
Ако толкова са ви били трън в о4ите,кажете бе,щях сама да си ги изтрия

# 277
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро утро!
Милена, днес ще се опитам да я направя тая кавърма. Wink Не си ли я пробвала с бира?
Аз мислех, че ти си го изтрила newsm78 И на Люба  и Лилия ги няма......
Надявам се да е грешка и да не е поредната глупост на някой, който си няма работа  Thinking
Какво питаш за кръстчетата? Много е хубав гоблена.

Аз официално се наплюсках вчера и от днес съм на диета. Не се трая вече Cry

Хари, за пържен ориз по китайски ли питаш?

Веднъж кацнахме в мъгла на софийското след половин час кръжене над града. Видя се пистата 5 секунди преди да кацнем.  #Crazy Имаше линейки , пожарни..... Работниците започнаха да пляскат на пилота като слезна. По-добре другаде да кацнем и да пътувам 2 дена с рейс, отколкото тоя страх. Praynig

Свеар ,  Praynig за вас  Hug
Другарче, липсваш. Да оздравяваш скоро Hug В Пазарджик има грипна епидемия  Sad Имаше и някакъв гаден вирус. Брат ми го изкараха и тримата. Приятелско семейство също. Confused

Бонбонела, много Любов  bouquet Скоро да се радваш и на детенце Praynig
Колкото до споровете- в тях се ражда истината  Peace

Отивам да храня малката и да готвя.
 Тук пак е мрачно  Sick

Лек и усмихнат.  bouquet

# 278
  • Мнения: 1 655
Добро утро и от нас!
Верно много странно това с албума!
Аз като влезнах на люба албум нямаше!Тъкмо мислех да питам нейното къде е!А то къде бил ключа за платката!

Слагам кафето и изчезвам!Че днес май пак ще е хубавко времето и после пак снегове ни чакат!

# 279
  • Мнения: 815
Добро утро и от мен!!!

Миле, за албума са ти направили услуга, че са го изтрили  Peace
Все пак от официалните ( колко са? 20?  newsm78 ), които имат паролата със сигурност има още 2-ва пъти по толкова, които знаят паролата, така че кажи едно голяяямо МЕРСИ на този, който го е изтрил  Wink
Това за паролите беше като една голяма смешка  Laughing

Лек ден!!!

# 280
  • Мнения: 1 728
Привет девойки  от снежна София Hug

Много странно с албумите  Shocked, и аз видях че някои са си ги махнали, но си казах всеки си преценява...но сега като Миленчето каза, че нейния го няма, странна работа  Thinking То затова и аз бях с резерви за качване на снимки и много хора да имат достъп до албумите на всички!

Една приятелка си идваше по празниците от ЮАР и ми разправяше че кацнали в Солун и Коледата и минала в придвижване с влак и някаква циганска компания...но има и по гадни случаи.

Креми мерси за капучиното  Peace



# 281
  • Мнения: 689
Днес няма кафе-само лоша новина Sad
За албума сега научавам.Не знам на кой му пречат нашите снимки и ако не е грешка,а едва ли-3 албума казвате-много глупаво...Можем пак да качим снимки,но май не ми се иска вече...
Като съм изтрита от албума-да се смятам ли за изключена и от темата?!

# 282
  • Мнения: 216
Добро утро-ей написах съобщение с обяснение за шиенато на гоблени и кеббе найе и го изтрих- Sick,язък за труда-

Пак да се повторя--Миленка,защо така стана с вашита снимки-да не би някой пишман разбирач от компютри като мен -да ги е изтрил-аз не съм много спец по компито,но такова нещо не си спомням да съм правила-само ви гледам често,често,че така като си общуваме си ви представям визуално.

Кеббето описах вчера как се прави,но и мен като Катето не ме кефи...Гоблените-лесна е техниката,но трябва някой да ти покаже нагледно-като погледнеш паното-4 дупчици са 1 символ-шие е се на кръстчета,с тъпа игла,без възел и с единичен конец-хлабаво за да не се степа панамата-по-добре почни с някой малък гоблен,защото е много пипкаво.

Деси ,ако искаш дай рецептата за прасковите и пълнежа.

Лили,вярно е от кеббе се пълнее,освен това не е от най-полезните храни-но пък е голям източник на протеини и желязо-много кърма докарва,но и тлъстинки,ако не се консумира често и по много-всичко е наред.

Свеър-Алла иатики афие-ншаала.

Бонбонела-честито.

Кате-имаш гъсти и хубави вежди,ако ми паднеш с една пинсета,ще ти ги направя като на твоята шефка,но този път в къщи няма да ти се карат,а ще те харесат.Как стана гъбената супа-щот аз правя една,от както я приготвих,моят мъж в Рамадана все нея иска,а лещата аз я ям.Лесна е и много вкусна.

Приятен ден и Ум сами ,благодаря за кафето.

П.П.-Моля някой да ми обясни,как се публикуват картинки-защо не е като в другия форум? newsm78

А, щях да забравя-имам и аз предложение за име на тема-Арабска лунна нощ е,но пишем още,още...или...Салам арабски гълъбици и други прелестни сестрици-ако на някой му се стори тъпо,никак няма да му се разсърдя ако реагира така rotfImao

# 283
  • Мнения: 216
Лиле,моля ти се,какви са тия крайности-какво ще правим без теб-ми така аз взех да се чувствам виновна,че откакто зоговорих за религия,съм станала причина за недоразумения-Той да ти кажа Шейтана ни подхваща откъм най-слабите ни страни,затова да го отблъскаме само с добри и позитивни мисли,моля ви,да загърбим недостатъците и да се съсредоточим върху позитивността...Ншаала

# 284
  • Мнения: 1 269
Мдаааа много странна работа  newsm78
Люба,верно услуга,много ясно оба4е,4е услугата е свършена от някоя вътрешна "добронамерена"душица Wink

както и да е,цялата тази тема стана драма,в която категори4но отказва да у4аствам Peace

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 11:46 от mln

Общи условия

Активация на акаунт