"Асистентът" на Тръмп по ТВ 2

  • 23 931
  • 492
  •   1
Отговори
# 420
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Да, ама това го гледахме вече!!! newsm78

# 421
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Хм, аз пък това съм го изпуснала  Blush. Имам пропуски признавам и си мислех, че това е нов сезон  Mr. Green.

# 422
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
В официалната страница не пише нищо за нов сезон. В Уикипедия има някакво инфо за нов сезон, но не е много сигурно.

# 423
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Действително се учудих да видя пак Каролин, но хич не се огрях, че е стар сезон  Crazy.

# 424
  • Мнения: 60
Това, което почна е 1-ви сезон, който на мен много ми хареса. А след Лос Анджелис има още по-нов - Celebrity Apprentice - който вървеше в началото на 2008г и затова най-вероятно не е купен все още  Peace

# 425
  • Мнения: 2 897
Това, което почна е 1-ви сезон, който на мен много ми хареса.

На мен също. Един от най-хубавите е  Peace Моят любимец Бил ...ех Laughing
Само малко ме дразни, че са орязани доста интересни кадри. Сериите, които съм свалила и изгледах на един дъх са доста по-подробни, но както и да е. На който не го е гледал, препоръчвам Peace

Linn, изгледа ли втори сезон? Страхотен е също Simple Smile

# 426
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Да, това е първи сезон и аз не съм го гледала Simple Smile. Сега като знам кой печели го гледам някак с други очи. Интересно ми е за момента  Peace.

# 427
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз изпуснах да гледам финала. Припомнете коя беше Стефани  Rolling Eyes ; може би една русолява с очила, които носеше доста ниско; или се бъркам?
А какво стана с любовната история между 2 кандидати?

Пфууу, това време никак не ми е удобно за гледане  Crossing Arms

# 428
  • Мнения: 60
Zorie днес тъкмо ще гледам финала на втори сезон. Честно казано в първи сезон кандидатите повече ми харесаха, а Бил просто...номер 1. Наистина си е голям пич!
От втори Кели ми харесва, Санди горе долу ми хареса, но останалите някакси не ми се струват толкова идейни. Малкия (ох забравих му името  newsm78) имаше много идеи, само че липсата на опит си каза думата. Но мисля, че веднага са го "лапнали" в някой марктингов отдел на голяма компания. Дженифър в началото ми харесваше, но с течение на интервюто ми се развали мнението за нея Wink
Аз в шести сезон също мернах кой е победител, но то и без да бях си личи. Сега като изгледам този почвам да тегля 7-ми. Той ще е шоу Simple Smile
Yanina , тази която описваш не е Стефани ами май Кристин беше. Стефани е от Стрела и беше отбор с Джеймс (корееца) за последната задача. С тъмна коса, спокойна и улегнала Wink

# 429
  • Мнения: 391
Снощи по случайност разбрах ,че са започнали излъчването на първи сезон.
Безкрайно интересно ми е  да видя как се е представил Бил и защо е  стигнал до финала.

# 430
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
И на мен така. Засега май не изпъква с нищо.

# 431
  • Мнения: 2 897
И на мен така. Засега май не изпъква с нищо.

Как да изпъкне, като жените ги размазаха  Laughing
Заслужи си победата той, гледайте и ще видите(последните четирима останали бяха наиситна най-добрите). Освен това ми прави впечатление, че той най-много присъства в другите сезони, значи все още работи за Доналд. Кели също го видях веднъж, но за останалите така и нищо не се разбра.

# 432
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
И на мен така. Засега май не изпъква с нищо.

Как да изпъкне, като жените ги размазаха  Laughing
Заслужи си победата той, гледайте и ще видите(последните четирима останали бяха наиситна най-добрите). Освен това ми прави впечатление, че той най-много присъства в другите сезони, значи все още работи за Доналд. Кели също го видях веднъж, но за останалите така и нищо не се разбра.

Имам предвид сред мъжете да се прояви. Но явно ще гледам другите серии. На официялния сайт на предаването има линкове, на които може да се разбере какво правят стажантите днес. Не бях гледала първите три сезона както трябва, затова останах изненадана от думите на Тръмп, че стажа е за една година newsm78

# 433
  • Мнения: 2 897
Имам предвид сред мъжете да се прояви. Но явно ще гледам другите серии. На официялния сайт на предаването има линкове, на които може да се разбере какво правят стажантите днес. Не бях гледала първите три сезона както трябва, затова останах изненадана от думите на Тръмп, че стажа е за една година newsm78

И сред мъжете е най-добрият, но то с течение на епизодите се разбира.

Стажът е за една година, но ако взаимно се харесат работата е до живот  Laughing

# 434
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Aбе "до живот".....-Джени защо не присъстваше в последните 5-6 епизод, а бяха дъщеря му и синът му? Peace

Общи условия

Активация на акаунт