Грандоман.

  • 4 992
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Аз съм грандоман. Но и мегаломан. Къде е проблема?

Проблемът е, че само аз те харесвам, а на Dona си й приятен.

# 16
  • Мнения: 764
Има хора, които мечтаят на едро. И действат на едро. За тях ли говорим? Приятни са ми.
Мъжът ми е такъв,само в действията си,не и в държанието.Възхищавам му се,такива хора са движеща сила!

# 17
  • София
  • Мнения: 406
Дразнят ме тези,които с държанието и поведението си държат да покажат на всеки какво са придобили и колко са успели.Познавам обаче двама души,които по никакъв начин не провокират другите да разпитват и да се интересуват от тяхното обществено положение и успехи,защото всеки сам може да си направи извода.

# 18
  • Мнения: 3 447
Има хора, които мечтаят на едро. И действат на едро. За тях ли говорим? Приятни са ми.
Мъжът ми е такъв,само в действията си,не и в държанието.Възхищавам му се,такива хора са движеща сила!
Така е. Освен това действат заразително и вдъхновяващо  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 281
Има хора, които мечтаят на едро. И действат на едро. За тях ли говорим? Приятни са ми.
Мъжът ми е такъв,само в действията си,не и в държанието.Възхищавам му се,такива хора са движеща сила!
Така е. Освен това действат заразително и вдъхновяващо  Simple Smile

Меко казано.

# 20
  • Мнения: 2 792
   Май всеки си говори за някой конкретен човек, който го дразни или го кефи, така като чета. Какво се има предвид под грандоман, дайте да уточним понятието.
   п.п.Освен Дона и Мария Лу, те се задяват със сопрано, което е друго.

# 21
  • Мнения: 3 423
Обичам всички грандоманки в Красива мама!

# 22
  • Мнения: 2 013
Я разкажете по-подробно за някой грандоман, че да разбера какво точно имате предвид под грандомания

# 23
  • Мнения: 677
Грандоман е бил Хитлер, грандомани са и Буш и Бойко Борисов и аз. Нищо общо нямаме, обаче. Освен, че авторката харесва Бойко, а аз Буш.

# 24
  • Мнения: 765
Грандоман е бил Хитлер, грандомани са и Буш и Бойко Борисов и аз. Нищо общо нямаме, обаче. Освен, че авторката харесва Бойко, а аз Буш.
  Shocked Харесваш Буш?! Тези работи се казват предварително СопранЕв!
Иначе не обичам неуспелите грандомани, обичам успелите и вече превърнали се в грандове. Хубаво е да  имат покритие нещата. Харесвам скромните хора, като мен.

# 25
  • Мнения: 2 755
Забавляват ме.
Готини майтапи стават на техен гръб.
Нали? Аз също се забавлявам с такива хора. Особено, когато действителността доста се различава от мечтаното. Laughing

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Ако си скромен, има защо" ми е казвал един наш поет. И е прав. Според мен ние, българите не постигаме кой знае какво, защото сме (често фалшиво) скромни.
П.П.Аз съм свенлив грандоман. Хем ми се ще да се грандоманя, хем много мъ е срам. Дилема било това. Laughing

# 27
  • Мнения: 3 447
Я разкажете по-подробно за някой грандоман, че да разбера какво точно имате предвид под грандомания
Архимед? Александър Велики? Салвадор Дали?

# 28
  • Мнения: 765
Салвадор Дали...ах Салвадор Дали !Мисля че бих живяла цял живот с него и с удоволствие ще настръхвам, той ще ми повтаря , че е велик, че  даже пръднята му е велика , а аз ще му кимам усмихната, а наум ще си казвам "лош, лош грандоман".

# 29
  • Мнения: 2 070
Я разкажете по-подробно за някой грандоман, че да разбера какво точно имате предвид под грандомания
Архимед? Александър Велики? Салвадор Дали?

Д-р Хаус?
 

Общи условия

Активация на акаунт