Звездни компромати - 20 част

  • 77 500
  • 480
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 145
Сбърканото е,че е много,много слаба. Както и Анджелина. Анорексията си е анорексия.

# 76
  • Мнения: 3 092
е тези снимки като ги изгледах ми стана отвратителна , честно ! Tired

# 77
  • Мнения: 5 713

Малко ми се струват пипнати цветовете  Sunglasses ,но наистина ръката и не е красива...кокалеста бррррр
Моята майка има такива ръце, с изпъкнали вени. И като малка и сега много й ги харесвам. Особено като сложи бижута. Не мога да го обясня, но в никакъв случай не мога да кажа, че това са грозни ръце.

# 78
# 79
# 80
# 81
  • Мнения: 5 622

Малко ми се струват пипнати цветовете  Sunglasses ,но наистина ръката и не е красива...кокалеста бррррр
Моята майка има такива ръце, с изпъкнали вени. И като малка и сега много й ги харесвам. Особено като сложи бижута. Не мога да го обясня, но в никакъв случай не мога да кажа, че това са грозни ръце.

По принцип жените, които имат слаби и фини ръце, са с такива по-изпъкнали вени. За съжаление с възраста това се задълбочава, особено, ако не се грижиш за тях и ги излагаш на разни вредни въздействия- като да миеш чинии на ръка, студ(ако не носиш ръкавици) и прочие.

И аз имам по-изпъкнали вени, е не чак така, но се виждат. Ръцете ми са слаби, с по-прозрачна кожа и затова е така. По-пухкавите жени нямат такива проблеми  Peace

# 82
  • на село
  • Мнения: 1 028

Маргото сигурно е зарязала богатия чичко   Thinking

# 83
  • Мнения: 3 425

Малко ми се струват пипнати цветовете  Sunglasses ,но наистина ръката и не е красива...кокалеста бррррр
Моята майка има такива ръце, с изпъкнали вени. И като малка и сега много й ги харесвам. Особено като сложи бижута. Не мога да го обясня, но в никакъв случай не мога да кажа, че това са грозни ръце.

По принцип жените, които имат слаби и фини ръце, са с такива по-изпъкнали вени. За съжаление с възраста това се задълбочава, особено, ако не се грижиш за тях и ги излагаш на разни вредни въздействия- като да миеш чинии на ръка, студ(ако не носиш ръкавици) и прочие.

И аз имам по-изпъкнали вени, е не чак така, но се виждат. Ръцете ми са слаби, с по-прозрачна кожа и затова е така. По-пухкавите жени нямат такива проблеми  Peace

Извинявам се...трябваше да напиша,че е лично мое мнение  Peace

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 10:31 от Kaлa

# 84
  • Мнения: 139

Мадона си е на години, нормално да се е отразило и на кожата и...
Майка ми и тя има ръце с изпъкнали вени, но не смятам, че е грозно...

# 85
  • Мнения: 145
Линдзи Л. щяла да работи ... в морга  Sick

http://ggbit.info/index.php?act=page&id=35823

# 86
# 87
  • Мнения: X
Бременната Дженифър Лопез, пак много красива.

# 88
  • на село
  • Мнения: 1 028
Наистина е много готина! Ама виж мъжът и - не мога да го възприема това човече и това е! Имам чувството че има някакво сервилно излъчване.... като лакей покрай нея...

# 89

Общи условия

Активация на акаунт