Как сте с цикъла при кърмене?

  • 2 873
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Е и ние сме на поискване,ама резултата е.....всеки месец дофтасва.

# 16
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Миналата сряда ми изписаха хапчета за спиране на кърмата. Досега още не ми е дошъл цикълаи вече повече от година не съм ползвала превързочни материали.

# 17
  • Мнения: 824
И първия път и втория след като минаха 40 дена от раждането ми дойде. И така  всеки месец  редовно.

# 18
  • Мнения: 1 547
Twisted Evil Няма го. Ама гадните лохии продължават! Вече не вярвам на никого, който казва, че свършвали за месец.
Писна ми  #Silly

# 19
  • Мнения: 516
Година и три месеца се бях разделила с тази "екстра",но ето 4е
цикълът ми се възтанови преди 2 месеца-тоест 6 месеца и половина след раждането,но още не е то4ен и определено продължителнотта му е по-малка от преди Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 9 478
Аз кърмя вече близо 9 месеца и нямам никакъв цикъл.
Що така, не знам?!
Като момиченце съм, просто! Laughing  Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 2 952
Вече съм забравила какво е цикъл  Grinning
Година и половина не ми е идвал. Вече кърмя само вечер и съм се настроила, че може и да се появи.

# 22
  • Мнения: 198
ve4e 9 meseza e to4en i redoven kato 6veizarski 4asovnik!niamah kasmeta da se poradvam na otsastvieto mu pone dokato karmia-6ans!

# 23
  • Мнения: 6 206
При мен към 6-ия месец
Уж ми беше редовен
Ето сега ми закъснява 12 дни
Направих си тест - отрицателен, пък и то няма от какво, щото мъжът половината месец го нямаше, другата половина беше болен. Има една вероятност, но тя е тооолкова малка...
Сега се чудя да ходя ли на лекар, да не ходя ли.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Цитат на: PoliaSp
Има една вероятност, но тя е тооолкова малка...

Тази вероятност да не е комшията? Laughing  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 1 326
Вече 6,5 месеца от както  кърмя и го няма никакъв ина мен също не ми липсва!  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 3 061
И аз съм от къръците - идва си ми съвсем редовно откакто Мишо стана на 2 месеца. Не пропуска и това си е! А уж не ти идвал докато кърмиш - дрън-дрън! Още кърмя и като ми дойде ми става особено гадно - защо все на мен!

# 27
  • Мнения: 4 242
Редовен. Лохиите ми се влачиха почти 3 месеца, после след почивка от десетина дни ми дойде и цикъла. Хубавото е че е малко по-оскъден от преди и по-къс с един ден. Интересно но вече трети път ми идва на една и съща дата Rolling Eyes  , докато преди беше винаги по рано с 2 до 5 дни. Thinking А как се надявах че като кърмя ще се радвам дълго на липсата му... Tired  мечтиии...

# 28
  • Мнения: 6 206
Цитат на: Jade
Цитат на: PoliaSp
Има една вероятност, но тя е тооолкова малка...

Тази вероятност да не е комшията? Laughing  Wink

 Laughing Много смешно. Grinning
Как да кажа, положението е такова - предпазваме се с презервативи. И те ми стоят под възглавницата и една сутрин докато съм си дремала и малкия е бил при мен, по едно време се разсънвам и го следам стиска и ровичка с малките пръстчета пакетчето. На вечерта ползвахме презерватива - поради обстоятелствата един единствен път този месец.
Та си мисля дали не му е било самотно и е решил да пробие опаковката и презерватива с оглед да се сдобие със сестричка?
Това е малката вероятност, а не комшията. Laughing

# 29
  • Мнения: 6 155
Цитат на: PoliaSp
Цитат на: Jade
Цитат на: PoliaSp
Има една вероятност, но тя е тооолкова малка...

Тази вероятност да не е комшията? Laughing  Wink

 Laughing Много смешно. Grinning
Как да кажа, положението е такова - предпазваме се с презервативи. И те ми стоят под възглавницата и една сутрин докато съм си дремала и малкия е бил при мен, по едно време се разсънвам и го следам стиска и ровичка с малките пръстчета пакетчето. На вечерта ползвахме презерватива - поради обстоятелствата един единствен път този месец.
Та си мисля дали не му е било самотно и е решил да пробие опаковката и презерватива с оглед да се сдобие със сестричка?
Това е малката вероятност, а не комшията. Laughing

 smile3532  smile3532  smile3532  smile3521 Сори, ама ми е много смешно Blush

Общи условия

Активация на акаунт