Хубав крем против изпръхване на бузите за дете?

  • 8 139
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Nachtkertzen на d-r Teiss

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какво като изпръхват ? Не виждам проблем

# 17
  • Мнения: 1 312

Преди излизане за мен най - добър е НИВЕА колд крем  Peace Най - мазен е и най - защитава .

Това щях да кажа и аз.
Ползвала съм само Бюбхен,Нивеа и Мустела/малък,дадоха ми го в подаръчен комплект/,но на Нивеа е наистина най-гъст и мазен,чак труден за разнасяне Peace

# 18
  • Мнения: 1 111
Вече втора зима ползвам Бюбхен,мазничък и бързо попива.

# 19
  • Мнения: 706
Nivea wind&wetter creme,ползвам втора зима и действа идеално,иначе бузките му пламват като божур.Несъдържа вода/зимата не се използват хидратантни кремове/ и има UV защита.

# 20
  • Мнения: 5 255
  Peace

Д-р Тайс Nachtkerzen Balsam е подходящ, както за грижа за кожата,
така и като придружаващо средство при терапията на невродермит,
проблематична кожа (приложение върху големи участъци),
а също и за чувствителна кожа при малки деца.
Попива бързо и не съдържа парфюм и оцветители.

# 21
  • Мнения: 1 043
Мустела - за студено време за лице и ръце  Peace 6 годишната ми шерка още гоползва и на малката съм се заредила само с мустела, много съм доволна от марката като цяло

# 22
  • Мнения: 210
И аз ползвам на Nivea кремчето за студено време и съм доволна Peace.Но преди няколко дни ми свърши кремчето и се наложи на мажем бузките със обикновен крем Здраве,докато излезем на другият ден да си купим на Нивеа,но важното е ,че нямахме поражения и с обикновеният крем Здраве. Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 7 039
Хидратиращият крем на А-DERM, бузките на синът ми се оправиха още на третото намазване.

# 24
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Мустела - за студено време за лице и ръце  Peace 6 годишната ми шерка още гоползва и на малката съм се заредила само с мустела, много съм доволна от марката като цяло

  Peace А кремчето за студено време ухае невероятно-на кокичета  .И ние сме само с продуктите на Мустела  Peace

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
A-derma-нищо друго не действа така добре на кожата на дъщеря ми както техните продукти Peace

# 26
  • Мнения: 622
A-derma-нищо друго не действа така добре на кожата на дъщеря ми както техните продукти Peace
Подкрепям Peace Много съм доволна от тоалетното мляко.
Иначе и мажа бузките с Клоран

# 27
  • Мнения: 268
 доволна съм от А-дерма Peace,както и от Д-р.Тайс Peace

# 28
  • Мнения: 49
Аз ползвам кремчето за лице на Себа Мед много е добро бузките на малчо са мекички и студа не им влияе  Peace. Преди излизане мажа и себе си.

# 29
  • Мнения: 5 178
Ползваме на Нивея колд крем, но пък сега сме на едно правено в аптеката с глицерин и витамини.. много добър е

Общи условия

Активация на акаунт