Ноемврийчета 2005 №9

  • 15 182
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 592
Привет! нямаше ме само няколко дена и колко работи са се случили! така:
Първо: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЮКА! (на патерици)
Второ: На взелите си изпита-честито, на другите - кураж!
Тук споделям мнението на simka за изпита - не е въпрос на можене и неможене, ако не късмет, то е въпрос на пари. За успокоение на майчето и аз немога да паркирам (никога не съм го правила) и пак си взех изпита. А за коменатрите - нали все нещо трябва да кажат #2gunfire
мики - и аз ще повторя мнението на всички - малкият Ангел е същинско ангелче. Големи са сладури с каката. Много ми напомня на Ники като бебе и тя беше с такива бузи.
Сега да се отчета: Цял месец не бях виждала Ники и съм изумена от промяната която е настъпила. 5 минути съм давала заето - това моето дете ли е или не е! Първата и най-голяма промяна е че от дете дето хич не говореше, сега се е превърнала в малка бърборина - ама тя немлъкма ooooh!. Физически промяната е че е напълняла и малко по-висока е станала. В лицето и има някаква промяна - просто очите са като на едно разбиращо дете. Прекарахме чудесно! Завърнах се изпълнена с енергия и сили да изкарам още един месец без нея.
ето как изглежда моята пораснала Ники http://www.bgphoto.net/photos/12620/633373182830702500.JPG и още една http://www.bgphoto.net/photos/12620/633373185506483750.JPG...имам още да ви пиша, но следващият път.
В петък в 3 съм пред ТВ-то Peace

# 226
  • Мнения: 1 465
Ами ние скорошни снимки нямаме, освен от след нова година, една, на която съм много зле - косата ми е в ужасно състояние от Нормандския влажен климат, а Поло е захлупен от шапка и качулка - може да я покажа.

хехе Ники е голяма сладурана тук http://www.bgphoto.net/photos/12620/633373185506483750.JPG

# 227
  • Мнения: 1 288
мен ме тресе кризата за детските градини. по цял ден говоря с разни директорки. скоро ще почна и да обикалям из базите. въпреки всичко първо ще пиша нашата детска градина първа. в края на нашата улица е, много удобно, дворът е огромен, сградата е построена миналата година. ще видя как са учителките. дано улучим свестни. ако не, ще я местя в частна.
тити, ще говоря с моята счетоводителка и ще ти пиша на лични.

# 228
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Принципно и ние сме с диагноза АД,аз съм писала и преди.Имаше точно такова петно червено зад коляното и на глезена.Само с медицинска козметика я мажа и се влияе от не памучни дрехи(чорапогащи).Сега напоследък само с клоран се къпем и мажем,но и според мен това не е АД.

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 392
По повод дерматитите - Росен получи диагноза себореен дерматит на 5 месеца - изписаха ни мустела душ олио; адвантан мляко и нахткерцен на д-р тайс ( от това съм най - доволна; дори сега го маа, че от памперса в яслата нещо му излезе като обрив на кръста и от това ве4е преминава )
Хубав ден Ви желая!  food010 kaffeetrmker_2

# 230
  • Мнения: 3 089
мазала съм с почти всичко, включително и с крем, бъркан в аптеката. не съм доволна от ефекта на линола фет и д-р тайс. другите подобряваха кожата на петра в различна степен, но не във висока. сега вече ми писна и не плескам нищо. така или иначе АД се израства до към 3тата година.

# 231
  • Мнения: 752
и ние сме с АД. Мазах с какво ли не. Най-доволна съм от Хомеоплазмин. Кървавите рани изчезваха буквално за 3 дена. Сега го ползвам за разни зачервявания, изсъхвания и т.н. и съм доволна.

# 232
  • Мнения: 152
Аз Кити съм я мазала само с едно кремче, което правят в една аптека. Много е мазно. Но не знам какво слагат, защото не ми казаха. Че не искат да си дават рецептата. Но за сега добре и понася. Н о и на кожен не съм я водила.
Кити много се чешеше по главата и по тялото. Сега като я оставих на Павликени, сменили праха за пране - аз перях с Персил, а те с Тео бебе. Спря да се чеше. А за главичката започнах да я къпя със шампоан Кря Кря и пак се оправи. Преди я къпех с Бюбхем душ гела. Ползвахме г още от бебе.
Снощи се случи нещо странно - след като и измихме дупето, каза, че и се пишка. Сложих я на гърнето, а тя взе да вика боли дупето, боли дупето и се държеше отпред и риташе с крака. Това на два пъти. Съответно не пиша. Днес нищо такво не е правила. Какво беше това не знам. Малко съм притеснена, че ми прилича на цистит, но пък днес не е повтори.
А утре няма да е на ясла, защото има карантина в група. Някакъв енетероколит - има болно дете и сега са пуснали изследвания дали го има. Чакаме резултатите.Аз си продължих отпуската. И така.

# 233
  • София
  • Мнения: 44 245
Да не би да има запек....Филип така ми прави и после изаква едни топчета твърди.... и той така казва, че го боли и се държи за памперса... отпред, но после му олеква....
аз пък от нахткерцен на д-р тайс и стелатопия на мустела изобщо не съм доволна, хич не повлияха, даже се влошаваше положението въпреки тях....коже разни Wink

# 234
  • Мнения: 9 905
да взема и аз да се оплача Simple Smile Деян се събуди с 39 градуса. Педи го прегледа и каза - ангина. Изписа там каквото изписа, обаче засега държи Т, панадолът сваля, той пак вдига към 38. Бодър, игрив, ама не ми харесва да е с температура.

# 235
  • Измир
  • Мнения: 650
И СевИма е от 2 месечна с дИагноза АД.
Появяват се И Изчезват сухИ кръгове отзад на сгъвкИте на коленете И по прасцИте.
Не съм направИла връзка между праха за пране И обрИва. Мазала съм само с козметИка до сега.
Тук мъжа мИ Има едИн клИент грък, който е аптекар И дИстрИбутор на лекарства. ПредИ 2 седмИцИ забъркал някакво кремче И казал на мъжа мИ, че е точно за АД прИ деца. Естествено аз не го ползвам, защото не знам какво Има вътре.

Бързо оздравяване на Деян! ТИтИ много непрИятно!

# 236
  • Мнения: 3 089
що панадол, бе тити? за Т над 39 нурофен май се дава. и свещички. и бани.

# 237
  • Мнения: 9 905
аз сутринта дадох ефералган, смъкнах я на 37,5 и излязохме - много добре му дойде разходката до педи. Обаче ми беше на свършване, а панадол имам, а и сега  беше 38 градуса. Довечера - свещичка. А за баня малко се колебая, защото не ще да излиза от ваната половин час, докато гъбяса, и довечера ще преценя да го плакна или не.

и днес както си вървяхме, се зазяпах в една витрина, той продължи напред, и хоп - хареса си друга непозната мама. Хвана си я за ръка. Викам му - що тъй бе, нали само с мама се ходи по улицата - а той хвана и мен и доволен тръгна напред, хванал и двете ни за ръка. Та жената дойде с  нас до светофара Simple Smile

# 238
  • Мнения: 3 089
а мойта дъщеря пък не може да ходи. по-скоро може, но долните й крайници закърняват застрашително от ден на ден. филков я носи на раменете си и на отиване, и на връщане на/от яслата. та тя не може да мине и 50 метра без да вдигне ръце да я носим  Rolling Eyes слава богу, поне количка не ползваме вече, че есента в квартала ни бяха взели ан подбив - семейните разходки до магазина стааха с 2 моторизирани средства + кенгуро за спешни случаи  Rolling Eyes

# 239
  • Мнения: 1 541
Тити, наистина за над 39 градуса се дава свещичка Ефералган, но имай предвид, че той е токсичен и не прекалявай с нето. Панадолът върши почти същата работа (съставките им се различават не толкова много), но и той трябва да бъде даван през разумен интервал от време, иначе ще ти се опъпчи целия. Банята е много добро сердство- съблича се тати, че ти си в по- специално положение сега, гушва голчо и хоп под душа гушнати с максимално хладка вода, ама не студена! Върши чудеса м/у Панадола. И под 38 не се опитвай да я сваляш! Сигурно си ги знаеш тези неща, ама аз да си кажа  Sunglasses

buba_katinka, а възможно ли е да я е заболяло от миенето със сапунчето. Нана често след баня се оплаква, че я боли "пипо", защото те са с много нежни лигавици и дори и най- нежният сапун/гел могат да ги раздразнят- същото важи и за дупетата им.
А иначе другото разумно обяснение е наистина запек. Зависи от кога не е ходила и какво е яла.

Общи условия

Активация на акаунт