Ноемврийчета 2005 №9

  • 15 206
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Милейди, честито!
Майче, не се коси!
Тити, много сте симпатични и двамата - Деян си има доста коса и големи бузи Heart Eyes, а ти просто сияеш  bouquet
Микки,толкова е сладък Ангел, направо се разтапям като гледам снимките!  bouquet

Росен днес сутринта ми донесе един сутиен от сушилника и нареди да си го сложа на цици Joy hahaha; направо не знаех как да реагирам, а бях по пижама; ей за какво си мислят децата в 6.30 сутринта ooooh!

# 211
  • Мнения: 1 541
Много "мерси"  bowuu Днес съм се самономинирала за герой на деня си  Mr. Green

А вие давате ли им да казват цици? На мен някак не ми понася тази дума от устата на Яна и разрешавам само гърди или бюст. Не че съм много благовъзпитана, ама.... Thinking

Я кажете сега, от къде да търся рокли на принцеси за Яна. Вече има 4 или 5, но иска още. В Марсел изкупихме асортимента, който беше останал, в Джъмбо купих само една, че другите са много бебешки, пък тя иска с фусти и тн.....Идеи?

# 212
  • Мнения: 152
Милейди, виждала съм в Хиполенд и във Вега. И браво за изпита.
Цици, казва независимо от това, че не давам.
Микки, много са сладки. Направо ми се прииска да имам бебе. Но като гледам Кити как не си дава нещата, ми се струва, че ще е малък кошмар.
А вчера реши, че ще изяде татко си и ще си купи друг от магата - магазина. И сега само ходи и му вика, че ще го сменя.
Никки, аз нищо не се сещам. Това с вазелина е добра идея, но ако го яде не знам.

# 213
  • Мнения: 506
Благодаря ви за съветите,   bouquet
взех й вазелин с невен, безвреден е, а аптекарката ме изнерви безкрайно, казвам и аз какво търся, а тя веднага " Това е липса на витамин едикой си" и тръгва да ми предлага хапчета Shocked  Close, после се усети, че става дума за малко дете и ми вика, че хапчетата били за възрастни и нямала да ми ги даде(сякаш съм ги искала) Shocked Shocked Shocked....
микки , аватара ти е божествен, каката  изглежда много щастлива Heart Eyes
*MILADY* - честито и от мен!! А за "дило"-то ,  Криста ми не дава да я пипам въобще по лицето Whistling, даже когато беше по-малка всеки път когато падаше, все така се извъртяваше , че да не падне по лице(все го пази) , не е ли тя сама, доброволно да си го сложи-не става! Tired......а току-що (докато пиша този пост) бръкнала в торбата с покупките и....като си извадила пастата за зъби и мазала ли мазала по лицето си:shock: Shocked Crazy Tired, почвам да я гоня .............
................хванах я, Mr. Green но с много зор я изчистих Tired
п.с. този пост го написах за около 25мин. #Crazy Tired

# 214
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
MILADY, герой си, герой. Браво за изпита.

nikiki, когато започнах да кърмя бях ужасно разранена по зърната и гинеколога ми каза за едно мазило - Пантогел - помага за по-бързо епитализиране. Мисля, че е безопасно да се маже на устничката, защото не беше необходимо да си мия гърдите от мазилото преди да кърмя.

Ваньо не казва цици, защото не е чувал думата. И гърди не казва, и бюст не казва. За него всичко отпред е "пупата", а отзад "гъбчето".

# 215
  • Мнения: 506
MILADY, герой си, герой. Браво за изпита.

nikiki, когато започнах да кърмя бях ужасно разранена по зърната и гинеколога ми каза за едно мазило - Пантогел - помага за по-бързо епитализиране. Мисля, че е безопасно да се маже на устничката, защото не беше необходимо да си мия гърдите от мазилото преди да кърмя.

Ваньо не казва цици, защото не е чувал думата. И гърди не казва, и бюст не казва. За него всичко отпред е "пупата", а отзад "гъбчето".
Да и аз го използвах това тогава, а това което й взех сега е на "Хигитест"..

# 216
  • Мнения: 941
*MILADY*  браво за изпита, не сме се и съмнявали в теб
микки аватара е разкошен, направо се разтопих, колко малък е Ангел, каката има много хубава коса, с прекрасни къдрички, пу пу
и при нас Нур не вика цици, никак не им казва, и тя знае че отпред е коремчето отзад има гръбче и дупе,
За събличането е направо кошмарна, все се съблича и ми тича кола, не ми дава да я облека, а аз я слагам в стаята и на леглото, като иска да слезне да се облече първо, това и е нещо като наказание,
Ние имаме и друг проблем, не ще да я обличам да излизаме, явно е някакъв период, дано отмине бързо,
Другото нещо е че не ще да спи, заспива на стола и с полу отворени очи ми вика че няма да спинка, защо не ще, не знам
Тити, сияеш, а малкия кавалер много пораснал, цял малък мъж,

# 217
  • Мнения: 1 253
Ния казва на гърдите "банка"  Joy не ме питайте, защо. Идея си нямам  Joy
Клара аз колко се оплаквах едно време, че Ния не иска да се облича да ходи навън...Сега поотмина. Казвам й, че ако не се облече си остава сама в къщи, а ние излизаме. Но в най-пиковия момент на протеста и това не действаше. Ще мине Simple Smile

# 218
  • Мнения: 1 465
Привет Grinning

черпя с кафенце всеки, който е като мен все още "заспал" Laughing
Цяла сутрин звъня тук в детската градина и никой не ми отговаря, и само някакъв факс ми се включва, и аз се ядосвам, и бълвам мълнии...
А сега се хиля като тиква smile3555 smile3538 hahaha, добре че съседката ме светна, че тук в сряда децата не учат. ooooh! Whistling
Тити, много сте готини с Деян на снимката Peace Деян май няма да остане незабелязан от мацките - става все по-красив. Party
Поло днес се изпишка в гърнето perko
За излизането и при нас е така - гоним се по 15 минути за да го облека, а той се забавлява и кикоти, и така, докато се ядосам сериозно и сменя тона Crossing Arms

# 219
  • Мнения: 941
здравейте
Днес ходихме по докита, нур на контролен преглед, уж всичко и  е вече наред, а още кашля, от октомври е така, откак тръгна на ясла, та взехме направление за гърлен секрет, понеже имам съмнения да не е някое стафилококи, и като тръгна на ясла имунитета и като падна и те да са се развили,
Отделно ходихме на алерголог, понеже има кожен обрив на единя крак от същото време от октомври, и поставиха диагноза Атопичен Дермати, което за мен е несериозно, изписа ни разни неща и като отидох в аптеката установих че просто алерголожката си пада по хубавата козметика, взех две от всички неща които е изписала, другите ми се видяха ненужни, явно ще лекуваме суха кожа, и така
Тествахме си скалповете на главите, да видим дали са ни наред кожите, и си взехме мострички от продуктите на Phyto, моят мъж обаче не може да не си купи нищо та си взе един шампоан и някакво друго мазило, и се оръси здраво,   hahaha , така поне няма да ме поглежда ужасен като пазарувам козметика за нас, сега вече е в отбора  hahaha

# 220
  • Мнения: 9 912
Клара, сподели какви мазила ви изписаха, но и как изглежда обривът?
Деян мъкне суха, сърбяща и разраняваща се кожа на сгъвките на ръцете/през лятото и на краката/ още от лятото. Ползвах Тридерм, Елоком, поддържаща терапия с мустела, но остана на едната ръка петно - периодично се появява. Другото изчезна май когато спрях да го къпя всяка вечер/дори не ползвах сапун често, но ..../Също било атопичен дерматит, но това е извинение за липса на диагноза, мисля аз.

Хлапето се опитва да включи печката с дистанционното  Tired
значи вкъщи преговаряме всяка вечер да си събира частите от строителя, а днес в един магазин като бутна едни кутийки, самоинициативно ги събра всичките. Значи пред хората може, а?

Поля, а ти актуални снимки на Поло? Отдавна не си показвала  Wink

# 221
  • София
  • Мнения: 44 349
тити - такова филип имаше миналата зма на крачетата зад колен;ата - мина с линола уреа и къпане с линола фет бат през 2-3 дни... минава малко по-бавно, нотрайно....за мен това кремче е вълшебно просто.
Той нали и той с атопичен дерматит лек някакъв...но истината е, че му е мн суха кожата, не знам дерматит ли е що е но има проблем, та аз по принцип си го мажа с линола фет, при обриви и с уреа.
А иначе от скоро купих и влякото на хип, за сега съм очарована, първата не медицинска козметика, от която не се обрива и му прави коата много хубава и мекичка...

Ния казва на гърдите "банка"  Joy не ме питайте, защо. Идея си нямам  Joy

това ми напомня как Филип нарича краката си - бомбата...хич не ми е ясно защо Simple Smile)

# 222
  • Мнения: 9 912
бубуто, имам добри спомени от линола фет, обаче двама педиатри го гледаха и не споменаха нищо за линола....но при следващо раздразнение на кожата ще взема.
Иначе не бих казала, че му е суха кожата.


имам такова питане към софиянки - търся си фирма, през която да си плащам осигуровките за предстоящото майчинство, и т.н., сещате се. Моля, ако някой има идея, ако може да ми съдейства, да ми пише на лични.

# 223
  • София
  • Мнения: 44 349
ами лино фет е хубаво но обикновенно кремче, докато линола уреа е по-друго....заради самата уреа най-вече...
аз съм мн доволна, може да питаш спец за него педиатрите ви...на мен случайно ми го бяха дали първия път защото нямаше фет  иначеи на мен никой не ми е спменавал за него.
Бях купила и едно на майка ми, която има на краката (от възръстта и от стрес) кожа като напуката земя направо...буквално като гущер е...та я беше оправило.... аз мн обичам да го хваля това мазило...защото всъщност доста малко хора май го знаят точно него....
но си е естествено въпрос на организъм - как ще го приеме..

http://www.chimtrade-komet.com/

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 18:51 от bubu_to

# 224
  • Мнения: 941
Значи обрива е само по единя крак от вътрешната страна, от коляното надолу, но се появява и над коляното, но само на единя крак, стои като изпръхнала, кожа, зачервява се понякога много , понякога избелява, явно се влиае от дрехите мисля, и като е раздразнена я сърби, докито каза че понеже кожата е суха е отслабнала откъм защитни свойства и е предпоставка за такива обриви, от дрехи и други външни фактори,
Изписа ни Ланола фет за ваната, пробвахме го преди малко, и съм доволна, кожата е много мека и нежна, сапун на юсерин, и млека на същите марки които аз не взех. Преди ползвах Бюбхен за вана но сега не мога да го намеря, той вършеше чудесна работа,

Общи условия

Активация на акаунт