Да опитам ли?

  • 3 940
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Привет на всички. Ще се радвам да чуя съвети. На кратко за мен. На 35 съм, преди около година се разведох, с бившия ми мъж сме в нормални човешки взаимоотношения и отглеждаме почти споделено малкия ни син. Доста причини имаше  заради които се стигна до тази раздяла.
Темата,  обаче е друга. Да кажем, че съм доста харесвана жена в социалните мрежи, които за мен не никакъв приоритет. Имам стабилна професия, собствен дом и да кажем, че се опитвам да съм най-добрия родител за детето си.
Преди около година ме добави много атрактивен мъж, с около 10-12 години по-голям от мен, официално вписан, като необвързан.Спортен тип, доста харизматичен, също с дете, което си личи, че обожава. В никакъв случай красавец, просто мъж от глава до пети. Изключително интелигентна изява в мрежата, с малки изключения. През годината получавах кратки съобщения по празници, някои друг комплимент, нищо досадно или несъобразително. Помислих си, че е едно приятно виртуално запознанство и нищо друго. Докато наскоро получих доста дълго съобщение в което пишеше, че би се радвал да пием по нещо, да се разходим. Много добре написано и издържано. Казах му, че ще си помисля:joy:
Честно казано не ми е до никакви връзки, особено такива, които биха ми донесли разочарование. Знам, че е много глупаво да слагам каруцата пред коня, но дори и кафе да пия с някой искам да е премислено. Всъщност този господин е странна смесица между доброто и лошо момче, пък и притесненията са ми свързани с това, че реалността е съвсем различна от виртуалния свят. Не ми харесват такива запознанства, но пък  си мисля, защо пък не? От друга страна,  защо изчака цяла година да ме покани на среща? 
Ще се радвам да споделите мнение.

# 1
  • Мнения: 1 264
Правилно си мислиш. Излез, пийте по едно кафе - ако не искаш връзка с този човек, но те привлича - можеш да му го кажеш директно. Дали ще са срещи за кафета от време на време, дали ще е секс тук и там, но без обвързане... вие ще си решите.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 610
Изключително интелигентна изява в мрежата, с малки изключения.
В мрежата всеки може да е всичко, респ. нищо общо с реалността, това не е за подценяване. Някак вече сте си създали мнение за този мъж, доста прибързано. А дали е необвързан наистина и защо чак сега Ви кани, хипотези много...Ако толкова Ви интригува, запознайте се реално, тогава търсете отговори.

# 3
  • Мнения: 3 841
Преди да се срещнеш, няма как да знаеш със сигурност.
Правилно разбирам, че никога не сте се срещали, нали?

# 4
  • Мнения: 468
И кво губиш ако излезете? Може пък на живо изобщо да не си допаднете. Кой знае?
Много му мислиш според мен.

# 5
  • Мнения: 8
Преди да се срещнеш, няма как да знаеш със сигурност.
Правилно разбирам, че никога не сте се срещали, нали?
Да и попринцип не ми харесват много този тип запознанства, ползвам социалните мрежи за реклама и забавление, не за сайт за запознанства.

# 6
  • Мнения: 9 903
Поканил те е на разходка, не предлага брак. Нещо недоизказано май има в цялата история.

# 7
  • Мнения: 6 187
Много объркано. Не харесваш виртуални връзки, пък си там. Не искаш нова връзка, но си пишеш с разни мъже. Той те кани на среща, ти - "ще си помисля", все едно си тийн. И на мъжете не им лесно ...
Май най-интересна ми е сюжетната линия - "странната смесица между добро и лошо момче" на почти 50, що ще рече?
Излезте, вижте се ... няма се жените на първа среща. Втора може и да няма. Абе, много мислиш като цяло и все без решения.

# 8
  • Мнения: 8
Много объркано. Не харесваш виртуални връзки, пък си там. Не искаш нова връзка, но си пишеш с разни мъже. Той те кани на среща, ти - "ще си помисля", все едно си тийн. И на мъжете не им лесно ...
Май най-интересна ми е сюжетната линия - "странната смесица между добро и лошо момче" на почти 50, що ще рече?
Излезте, вижте се ... няма се жените на първа среща. Втора може и да няма. Абе, много мислиш като цяло и все без решения.

Искам да ви кажа, че ме разсмяхте с глас. Много сте духовита. Не може да се опише по-добре ситуацията.

# 9
  • Мнения: 4 823
Какво го мислиш - кафе е( не вечеря да те наведе на погрешни мисли) , излез и прецени има или не симпатии.

# 10
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 748
Честно казано не ми е до никакви връзки, особено такива, които биха ми донесли разочарование.
Всъщност този господин е странна смесица между доброто и лошо момче
Ами ето, знаеш си, че няма да ти хареса, още отсега го определяш като лошо момче. Кажи му чао и продължи да търсиш добрите момчета за да не рискуваш разочарования, особено сега както не ти е до връзки.

# 11
  • Мнения: 1 327
Какви връзки не ти харесват? Започнали онлайн ли? Ами и моята така започна. Сега сме женени от 9г., чакаме и второ дете. Връзката си е връзка, независимо как е започнала. Една, две, три срещи да опознаеш човека и ако ти харесва, действай.

# 12
  • Мнения: 3 841
Аз те разбирам, има много подвеждащи личности в мрежата. Но ако имаш желание, трабва да го видиш, за да имаш реална преценка.
Аз като се разведох също не исках известно време връзка.Пък и покрай работата и с малко дете, социалните ми контакти бяха много ограничени.
Запознах се със сегашния ми партньор в соц. мрежи-просто нямаше къде другаде😅Но при нас нещата се получиха за 1-2 месеца и супер непринудено. Видяхме се на кафе. После на второ, после покрай тренировките на детенце идваше да ми прави компания, защото не можех да намирам време, тъй като се грижа за детето сама... И така вече година и половина сме заедно. Имам чувството, че го познавам цял живот...
Така че, всичко е до човек, нагласа и късмет...
И се научих да не правя планове или да имам очаквания... Това ми показа, че нещата или се случват от самосебе си или каквото и да правиш ако двама души не са една вибрация-кауза пердута.

# 13
  • Мнения: X
Не те води пред олтара, човекът те кани на кафе. Естествено, че хората не са същите на живо и може да те разочарова, но може и да ти хареса.

Излез с него, вижте се. Просто спри със сценариите в главата си.

# 14
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Привет на всички. Ще се радвам да чуя съвети. На кратко за мен. На 35 съм, преди около година се разведох, с бившия ми мъж сме в нормални човешки взаимоотношения и отглеждаме почти споделено малкия ни син. Доста причини имаше  заради които се стигна до тази раздяла.
Темата,  обаче е друга. Да кажем, че съм доста харесвана жена в социалните мрежи, които за мен не никакъв приоритет. Имам стабилна професия, собствен дом и да кажем, че се опитвам да съм най-добрия родител за детето си.
Преди около година ме добави много атрактивен мъж, с около 10-12 години по-голям от мен, официално вписан, като необвързан.Спортен тип, доста харизматичен, също с дете, което си личи, че обожава. В никакъв случай красавец, просто мъж от глава до пети. Изключително интелигентна изява в мрежата, с малки изключения. През годината получавах кратки съобщения по празници, някои друг комплимент, нищо досадно или несъобразително. Помислих си, че е едно приятно виртуално запознанство и нищо друго. Докато наскоро получих доста дълго съобщение в което пишеше, че би се радвал да пием по нещо, да се разходим. Много добре написано и издържано. Казах му, че ще си помисля:joy:
Честно казано не ми е до никакви връзки, особено такива, които биха ми донесли разочарование. Знам, че е много глупаво да слагам каруцата пред коня, но дори и кафе да пия с някой искам да е премислено. Всъщност този господин е странна смесица между доброто и лошо момче, пък и притесненията са ми свързани с това, че реалността е съвсем различна от виртуалния свят. Не ми харесват такива запознанства, но пък  си мисля, защо пък не? От друга страна,  защо изчака цяла година да ме покани на среща? 
Ще се радвам да споделите мнение.
Защо е изчакал цяла година за да те покани на среща знае единствено той.Питай него.Пищещите за развлечение в този форум едва ли знаят. Като разбереш  защо кажи и на нас.Споделих мнение.

Общи условия

Активация на акаунт