Гоблени-16

  • 55 142
  • 533
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
има в руския магазин, ама не е домашна  Confused
мога да пусна моята в е-бея  Flutter
ще ни бият, да знаете - на спамо-чат я обърнахме  Stop
лека нощ и леееееко с моята водчица
пускай яяяя  Hug веднага я грабвам

# 16
  • Мнения: 2 336
Пльос, и аз съм тук Mr. Green

# 17
  • Мнения: 270
Чучулигата, Хипатия, благодаря ви! Малко съм ви подвела с предишния си пост, т.е. на Ланарте кончетата много ми харесват и са подобни на онези, на които им търся бекстича...Но те се шият на рисувана панама, цвят слонова кост, 27 каунт, с лек копринен ефект, и ако ги ушия на обикновена панама съм сигурна, че ще се изгуби ефекта (подобно на слънчогледите, за които сте си говорили в предната тема). Просто направих сравнение и го показах, защото наистина ме грабна и той! Разгледах схемите, които ми посочихте и в мен се промъква една мисъл дали да не си го поръчам и него... Наистина ви благодаря, обаче, за бързината и готовността! А между другото, Хипатия, там, където ме изпрати, си харесах и други, така че не е било напразно!

И в тази връзка, кой беше с конефермата? Здравче, дръж се, че като подпаля метлата...! Joy И пак си ми ровила в кутията с бонбоните!  Hug

Лейди, шила съм с Пъпетс само веднъж и смятам да не повторя. Късаха ми се, нищеха се, едни са жилави такива...

# 18
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Бонбонелска, айде подпали де, аз смея да твърдя, че със Здравчето нямаме стигане в конеразвъдника Mr. Green
Сега да кажа за криенето на конеца и аз. Това ми го показаха скоро. Взима се дълъг единичен конец и се прегъва на две, като сгъвката остава отдолу. Вдява се в иглата вече като двоен конец. По този начин, като се започва няма криене на конец. Дано сте ме разбрали.
Искам да питам за Жеравна, каква е цената на гоблена и конците ДМЦ ли са??
Vivi75 да ти се възстановява щерката бързо.

# 19
  • Мнения: 858
Какво правят хората докато аз спя-то ядене пиене...Ама гледам мъжете сте ги пропуснали Joy
Хипатия гоблените на HАED са хубави не само на снимките.Виждала съм някои от тях ушити и са СТАХОТНИ Heart Eyes
Ето един-не е мой за съжаление Blush


# 20
  • Мнения: 1 163
kita99,благодаря надявам се да се възтанови по-бързо,че я натровиха с тези лекарства.

# 21
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 316
Добро утро момичета ,Време е за кафе , черпя ви по едно morning .Два дни не съм влизала и голямо говорене сте направили бе и чак нова тема сте започнали. Здравче благодаря за новата темата. Пожелавам на всички да е по приятна и весела от другата. newsm44

# 23
  • Мнения: 2 924
чучулигата,
някои вероятно стават хубави.
Но не е и чудно при положение,че дизайните са почти 1 квадратен метър и с повече от 100цвята.
Каквото и да се ушие по такъв дизайн резултата ще изглежда прилично.
Аз съм правила дизайни по снимка- моя и резултата беше повече от добър, но не ме питай как само избродирах гоблена, въпреки ,че беше не много голям.
Имаше много разпръснати бодове и около 100 цвята.
Ето виж как красиво изглежда "дизайна" по картината на Jim Warren- Fanta sea.
Ето оригиналната картина





А тази е снимката на дизайна на гоблена ,който направих , прекарвайки снимката през Паттерн Макер.
Не съм я обработила изобщо.Ако го направя ще изглежда много по-добре, но това няма да смени факта ,че размерите и са
500 на 336 бода/ толкова големи са почти всички дизайни на ХАЕ/ и има само 90 цвята.

# 24
  • Мнения: 858
Хипатия и това е много хубаво Heart EyesАз харесвам големите гоблени а това моренце е страхотно smile3501

# 25
  • Мнения: 2 336
аз да се фукна с моето творение е нямам помощници и не е нито в рамка ми е в суров вид, да ви кажа честно до сега нито един от гоблените не съм си рамкирала Embarassed, за това да питам -
vivi75 къде си рамкираш гоблените, много ми харесаха рамките на всичките ти гоблени?

# 26
  • Мнения: 2 924
В предишната тема останаха някои неоткрити схеми.
Мисля,че слагайки снимките им в тази тема има вероятност все пак да бъдат открити.

dorothy търсеше схема на стая -работилница.

Бонбонелска търси  backstitch - а на схемата на Anchor_PCE548xs_Shire horses


geniko търси Terracotta -  на Permin


Goody_ търси един стар дизайн на Lanarte/ не се знае името му/


Unknown_lady - дизайна на I love crossStitch- Jellow Roses

Вече намерена, благодарение на чучулигата Намира сетук   
TaVaMiDi търси дизайна на  Jim Warren- Fanta sea/ може би няма/



Ако някой иска да поправя нещо да го каже до 24 часа, че после  не мога да си редактирам мнението:)

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 17:43 от Хипатия

# 27
  • Мнения: 495
А аз от много време търся тези

Дали случайно някой ги няма в архивите си? Hug  love001

# 28
  • Мнения: 1 163
ted_,рамките ми са подарък и не са правени в ателие,последните са магазина за 1лв на двата етажа на центъра.Иначе хубави рамки има на ул.К.Величков на кръстовището при изчислителния център точно на ъгъла.

# 29
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Хиаптия, ти кой гоблен си шила по своя разработка? Пак на Джим Уоръмн ли е?

Общи условия

Активация на акаунт