Гоблени-16

  • 55 153
  • 533
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 747
...Подобните схеми наистина примамват, само ,защото както казваш са свежи. Но това е благодарение на художника, не на този някой си ,който е прекарал картините през някоя програма .

А има случаи, когато даже и през програма не са прокарани... В този ред на мисли, да ви кажа, чувствам се измамена, когато ми показват картината, вместо ушития гоблен. Много ми харесва тази Пролет в Трявна (#49), толкова ми се иска да ушия нещо типично българско... Обаче, според мен, това е картината; как иначе 36 цвята ще направят този вид?
Goody, схемата на мишлето с калинките е четлива, но май не е цялата- отгоре и отдолу като че ли липсва по нещо?

# 46
  • Мнения: 495
А аз на goblenite.info.bg си намерих Hornberg,sommer и Затишие пред буря(Мелницата) и подскочих до тавана от радост,но файла за да се разархивира,иска парола  smile3514
Както се казва: "Кратка беше моята радост" Weary

# 47
  • Мнения: 858
Кой търсеше жълтите рози newsm78Качих ги тук Peace

http://dump.ru/files/n/n5971580513/

# 48
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
А има случаи, когато даже и през програма не са прокарани... В този ред на мисли, да ви кажа, чувствам се измамена, когато ми показват картината, вместо ушития гоблен. Много ми харесва тази Пролет в Трявна (#49), толкова ми се иска да ушия нещо типично българско... Обаче, според мен, това е картината; как иначе 36 цвята ще направят този вид?
Goody, схемата на мишлето с калинките е четлива, но май не е цялата- отгоре и отдолу като че ли липсва по нещо?

 ooooh! за пролет в Трявна не знам, но имам фар #5Mr. Green точно такъв е, но е рисуван върху фин лен и не се шие 1:4, а с всички възможни бодове
прасчо - дай е-мейлче и ще ти шерна мишока  Mr. Green барабар с калинките  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 2 924
А аз на goblenite.info.bg си намерих Hornberg,sommer и Затишие пред буря(Мелницата) и подскочих до тавана от радост,но файла за да се разархивира,иска парола  smile3514
Както се казва: "Кратка беше моята радост" Weary
няма нищо непоправимо:)
Я ми кажи с коя буква започват файловете, за да знам коя парола да ти дам

Прасчо,
може и да е добра схемата.
Ама без да се види не може да се каже нищо.
Ето например моята схема на тази снимка.
На пръв поглед изглежда много добре:)



чучулигата,
благодаря за схемата:)
Търсеше я Unknown_lady

# 50
  • Мнения: 316
Здравейте момичета.Имам няколко въпроса -дано не повтарям някои обсъждани дотук.
1.Някоя от вас пробвала ли е да си направи панамата на петна- т.е  да е имитация на щампираната панама?Някъде като че ли беше споменато нещо от сорта.
2.Поръчвали ли сте си някъде овални рамки за гоблени-изтеглих си схемите на вилеровите сезони , но една позната ми каза че не можело да се направи рамка овал.
3.Преди няколко дни отнякъде си дръпнах и схеми на Мостар и Воденицата-пак вилерови, но и за двата ми иска парола-накой може ли да помогне?,pls Sad
deana - bg Правила съм  овални рамки. Не знам кой ти е казал че не може. В предни постове май бях срещнала че си от Д-град или не съм разбрала правилно. Ако си от Димитровград мога да ти препоръчам няколко магазина в Хасково. Rolling Eyes Ако не можиш да си намериш парола за Воденицата мога да ти я пратя. Но Хипатия където дава паролите мисля че с тях става.

# 51
  • Мнения: 495
А аз на goblenite.info.bg си намерих Hornberg,sommer и Затишие пред буря(Мелницата) и подскочих до тавана от радост,но файла за да се разархивира,иска парола  smile3514
Както се казва: "Кратка беше моята радост" Weary
няма нищо непоправимо:)
Я ми кажи с коя буква започват файловете, за да знам коя парола да ти дам

В какъв смисъл с коя буква започват Thinking Така са записани имената: Hornberg,sommer,Затишие пред буря.Не забелязвам да са означени с букви,или недовиждам вече Embarassed

# 52
  • Мнения: 24
Паролата вече я получих.Но за тези магазини можеш да ми кажеш- в понеделник ще ходя до там и да попитам.Аз на моя гоблен "арабско момиче" в Х-во си поръчах рамката и съм доволна-и от крайния резултат и от цената.Точно в центъра се намира магазина.Другия който знам е коркова къща.И съм дотук. Confused

# 53
  • Мнения: 495
Да ви покажа,Милена стил предлагат гоблен-щампа "Венецианската маска" За сравнение
щампата  

и оригинала 

 
Вижте на този адрес http://www.milenastyle.com/catalog/catalog/products_new.php ,има и други недоразумения ooooh!

# 54
  • Мнения: 2 924
 Anik@,
имах предвид ,че всяка схема на оня сайт си има име, различно от онова ,написано под съответната снимка.
И това име започва с различни букви.
Например като това



или това



 В зависимост от началните букви и паролите са различни.

Тази маска на Милена стил е наистина страшна:)
Сякаш си е правила лифтинг:))

# 55
  • Мнения: 24
Ужасно много недоразумения.Може и от снимките да е newsm78 ама кой ти знае.Аз лично от тях имам коне на водопой и не съм доволна-промених "прическата" на белия кон, черния кон има св.сиво по него а кафевия кон има червено.Това не ми допада.А иначе и оригинала съм виждала-той пък ми идва много тъмен-не знам-мнението си е мое.Моята свекърва има 3 гоблена от тях, и единствено коне в реката ми допадат цветово и като схема.Другите трябва да се гледат доста отдалеч.Добра е и схемата на "Исус чука на вратата".

# 56
  • Мнения: 495
Хипатия,аз ги снимах така,а ти виж коя точно информация ти е нужна.Дано съм се справила smile3511

# 57
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Прасчоооооо, дай си адресчето да ти пратя мишокааааааааааааа

# 58
  • Мнения: 316
Паролата вече я получих.Но за тези магазини можеш да ми кажеш- в понеделник ще ходя до там и да попитам.Аз на моя гоблен "арабско момиче" в Х-во си поръчах рамката и съм доволна-и от крайния резултат и от цената.Точно в центъра се намира магазина.Другия който знам е коркова къща.И съм дотук. Confused
В Хасково на три места знам: в универмага на първи етаж / от към  паркинга/ , в корковата къща и в 21ХХ / срещу поликлиниката /в едно тунелче/ специализирано за гоблени/. И в двата магазина съм парвила рамки и в двата съм доволна., в този на универмага правят по-бързо поръчката. Успех.

# 59
  • Мнения: 2 924
Anik@,
 за тези файлове паролата е една

6-fs5n8nhs53&/wt532

Общи условия

Активация на акаунт