Кога усетихте за първи път бебо да рита?

  • 26 098
  • 394
  •   1
Отговори
# 75
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
19 г.с.- един незабравим момент. Peace

# 76
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
14-15 г.с. Първоначално се чудех дали е това, но скоро се убедих. На мен ми приличаше на докосване с перце отвътре.

# 77
  • Мнения: 842
Първата бременност - 20 г.с.
Втора бременност - 15 г.с.

# 78
  • Мнения: 34
В средата на 5-тия, ама по-късно разбрах, че е било бебето. Мислех си, че просто ми къкорят черата Laughing

# 79
  • Мнения: 655
Някъде в края на 4ти месец започнах да усещам движение.

# 80
  • Мнения: 115
Някъде към 22 г.с.

# 81
  • Мнения: 4 335
V na4aloto na 4-tiq mesec usetih za parvi pat dvigenie,no savsem slabo.Sega sam v na4aloto na 8-q mesec na tova se kazva ritnik. Nedei da se pritesniava6 4ela sam 4e vsi4ki mami zapo4vat da use6tat po razli4no vreme (po-palnite,po-kasno) Uspeh i leka bremennost  bouquet

# 82
  • Мнения: 357
към 15 седмица - рано рано според лекаря, но аз се радвах, че го чувствам и от тогава натам спирка нямаше, обясняваха ми го, че стената на стомаха била по-тънка, малко подкожна мазнина и незнам си какво - и в 9 месец все едно пришалец имаше там  Laughing

# 83
  • Мнения: 260
В 19 г.с. вече бях сигурна, че е бебето, преди това още се съмнявах дали не си внушавам  Simple Smile /първа бременност ми е/.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 185
В началото на 5 месец усетих движение и към края отчетлив ритник!

# 85
  • Мнения: 1 919
4-5 месец

# 86
  • Мнения: 300
В 14 г.с. го усетих за първи път, но при всеки е различно. Аз го усетих докато лежах по гръб с ръце сложени ниско на корема, под пъпа. Беше все едно се издуват балончета в корема ти и се пукат, много е приятно. Е, аз тогава бях слабичка, а сега съм на финалната права и ела ме виж   Blush
А щом те сърби кожата, значи вече трябва да започнеш да се мажеш с кремчета против стрии. И аз започнах по това време някъде.
Леко бременеене!

# 87
  • Мнения: 655
Ами аз да се похваля-тази сутрин докато се излежавах усетих за пръв път и това бебче. Бях забравила това чувство, но е прекрасно!

# 88
  • Мнения: 4 447
Усетих го в 4-ти месец.  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 2 348
В началото на 5ти месец. Лежах близо половин час и чаках... Усетих леко едвадоловимо движение ниско долу в корема. Беше много приятно  Party

Общи условия

Активация на акаунт