Запек при бременност

  • 10 724
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 354
сутрин на гладно чаша топла вода, също и сушени сливи накиснати във вода да се отпуснат по 2-3 на ден

# 31
  • Мнения: 676
Не е необходимо да пиеш каквото и да е било- просто яж много плодове.Не са полезни само за запека ти,но и за бебо.Аз като бях бременна се побърквах от ябълки,мандарини,киви и каквото се сетиш.А моята приятелка пиеше Дуфалак,защото не ядеше плодове.Това моята рецепта.
Това ти е помогнало на теб, но не е универсална рецепта, защото аз също ядях много плодове докато бях бременна даже за по-добър ефект закусвах с диня или пъпеш, но нищо не ми помагаше, даже Магнерота, който по принцип го дават, че може да има разхлабващ ефект при моите 4бр. на ден нямаше такъв.Оправих се 2м. лед раждането от самосебе си.

# 32
  • Мнения: 512
Имах ужасни проблеми със запек по време на бременността.
Помогна ми това, че започнах всяка сутрин да закусвам с овесени ядки (в горещо прясно мляко, 2 мин. в микровълновата) + 1 лъжица мед + обичайната ми чаша кафе. Резултатите не закъсняха  Peace.

След това, вече години наред, нямам никакви проблеми.
Успех!

# 33
  • Мнения: 728
Май няма мама която да не е мина през това, при мене сините сливи вършеха чудеса Mr. Green

# 34
  • Мнения: 682
На мен ми помагат най-много плодовете, най-добре на гладно. Също така много вода и повечко движение. В краен случай взимам Дуфалак.

# 35
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Подкрепям за киселото мляко и кивито , специално за запека
Иначе колкото повече плодове толкова по-добре.
smile3521 newsm10

# 36
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На всеки организъм различно помага.

# 37
  • София
  • Мнения: 211
При мен нито плодове, нито млека, нито Дуфалак..нищо не помага!
Но открих нещо наистина ефикасно, но и не дотам приятно- свещички Eva Q (препоръчват ги  при бременни)

# 38
  • Мнения: 1 103
и аз имах същия проблем но сутрин  само сок от портокал

# 39
  • Мнения: 357
само киви с активия ми помагаха, нищо друго

# 40
  • Мнения: 76
Горещо препоръчвам свещички EVA Q!

# 41
  • Мнения: 6 713
Киви, круши! Peace

# 42
  • Мнения: 1 554
праскови + вода също върши чудеса Crazy

# 43
  • Мнения: 514
Круши и Активия!При мен действаше без отказно! Peace

# 44
  • Мнения: 4 335
Сушени сливи и крушите ми помагаха Peace

Общи условия

Активация на акаунт