Запек при бременност

  • 10 723
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Сушени сини сливи, круши и диетични бонбони Диет - шоколадови.За Активия не съм сигурна дали при мен има ефект  Peace

# 46
  • Мнения: 3 993
Сушени сини сливи, друго не съм пробвала, защото те ми помагаха безотказно! Сутрин след като станех на гладно изяждах 1 или 2 и след малко - хоп в тоалетната  Simple Smile  Peace

# 47
  • Мнения: 386
прясно мляко и круши (не е необходимо да ги консумираш едновременно, а в малък период от време)

# 48
  • София
  • Мнения: 3 789
Съветите, които сте дали са добри, но всичко е много индивидуално. Всичко си е и до организъм, стомах, понякога и психологическа нагласа.
На мен например не ми действа почти нищо, напоследък единственото, което ме спасява са сутрин на гладно няколко сушени сини сливи, а след това закуска от макс кроасан със шоколад и прясно мляко с малко еспресо.....и пак "пропускам" някой ден, не винаги ефекта е гарантиран Tired
Яла съм круши, банан, след това съм пила прясно мялко или вода- ефекта - тц Naughty Понякога се побърквам и единствено Дуфалака решава проблема, като не винаги и това е сигурно.....
Затова всичко е много индивидуално Peace

# 49
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Наистина при всеки е индивидуално както казва Мишле_ Wink

..инече на мен лично ми помагаше 1 сурена лъжица ленено семе (не смляно) вечер , "прокарана"  с 1-2 чаши вода  Peace

# 50
  • Мнения: 329
Отдавна не съм имала проблеми с перисталтиката, но последно ми помагаше спанак със сметана (много ми е вкусен освен всичко друго). Круша с кафе пък ми действа за секунди.

# 51
  • Мнения: 4 784
На мен ми помагаха единствено сашетата Дуфалак.
Вземай мерки, докато не са те затормозили хемороиди!

# 52
  • Мнения: 182
Аз по принцип хапвам много плодове дори и когато не съм бременна,но понякога не мога да ходя.Сега обаче съм забелязала че като си взема топла баничка и айрянче от закусвалнята и веднага действа!Странна работа е това стомаха! newsm78

# 53
  • Мнения: 826
Олеле и аз съм много зле със запека. Ям много плодове и зеленчуци - не помага, защото проблема ми е от преди. Сега е по-зле обаче. Във форума ми препоръчаха Мукофалм - специално за бременни с проблеми в перисталтиката. Не съм го пробвала още, че успях криво - ляво (с кръв и пот буквално Confused) да се изхождам тези дни, но със сигурност ще го пробвам!

# 54
  • Мнения: 15
На мен ми предписаха сироп за бременни Лактулоза.Помага след вторият ден и е с много приятен вкус на череши. Всеки ден трябва да се яде Активия с плодове и много плодове според сезона.На мен ми помогнаха смокини и круши с чаша вода. Успех!

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала,но яж повече плодове и зеленчуци

# 56
  • Мнения: 318
Аз за щастие нямах проблеми  Mr. Green,но знам че сутрин на гладно по една чаша вода с една супена лъжица мед върши работа  Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 98
мен ме спасяваше сената дори родилните болки мислех че са от сената и казах на мъжа ми че сигурно са фалшиви болките Grinning

# 58
  • Мнения: 302
Едно киви на гладно сутгин.

# 59
  • Мнения: 645
сини сливи Peace

Общи условия

Активация на акаунт