бяла козметика колагена?

  • 39 537
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
Купувала съм си Колагена на Арена на красотата.
Особено детския им шампоан е 100 пъти по-добър от Нивеа напр. На Цариградско шосе, близо до Орлов мост имат офис.

От перления околоочен не съм много очарована. Но и аз не съм първа младост.  Wink

# 16
  • Мнения: 1 531
а имат ли серия за много чувствителна и алергична кожа?

# 17
  • Мнения: 84
Продуктите на Колагена съм ги ползвала преди 10год. и бях доволна от тях но сега като гледам много нови неща са искарали.
Четох тук из темите че това е единствената био българска марка .
Искам да попитам само он-лайн ли се поръчва или я има по аптеките и дрогериите(питам по специално за Варна ако някой е виждал-защото сега като се замисля отдавна не съм попадала на Колагена)

# 18
Здравейте мили момичета!Аз съм от Варна и в магазина от който си купувах продуктите на колагена вече не се предлага ништо на тази фирма.Има ли някой който да ми каже къде във Варна мога да ги намеря.Предварително благогаря! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 84
Здравейте мили момичета!Аз съм от Варна и в магазина от който си купувах продуктите на колагена вече не се предлага ништо на тази фирма.Има ли някой който да ми каже къде във Варна мога да ги намеря.Предварително благогаря! Simple Smile
И аз това питам  bouquet

# 20
Във Варна се продава козметика Колагена в магазин за диабетични и диетични продукти в квартал Аспарухово(близо до училище Любен Каравелов)  Mr. Green )[/i]

# 21
  • Мнения: 84
Във Варна се продава козметика Колагена в магазин за диабетични и диетични продукти в квартал Аспарухово(близо до училище Любен Каравелов)  Mr. Green )[/i]



Лелееее много ми е далече ;аз съм в центъра newsm78

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 11:21 от didiani

# 22
  • Мнения: 299
Във Варна се продава козметика Колагена в магазин за диабетични и диетични продукти в квартал Аспарухово(близо до училище Любен Каравелов)  Mr. Green )[/i]



Лелееее много ми далече ;аз съм в центъра newsm78

Виждала съм тяхна козметика в магазина на Лонда/ в началото на ул. "Юрий Венелин" зад Макдрай/ и в едно магазинче на колхозния пазар -  срещу входа на рибната борса/ новата/ от към вътрешността на пазара има няколко алуминиеви магазинчета- едното е парфюмерия.
Ама и аз обяснявам.........дано си ме разбрала Laughing

# 23
  • Мнения: 84
Магазинчето на Лонда го знам.
Благодаря Наталка!!!  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Струва ми се, че в Елитис (до Практикер който се намира), съм виждала тази козметика.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Все пак никъде ли в София не могат да се открият тези продукти  newsm78

# 26
  • Мнения: 630
Струва ми се, че в Елитис (до Практикер който се намира), съм виждала тази козметика.
Аз я търсих там, но не я видях никъде. Има една с подобно име...Коластина ли беше... newsm78 полска. Не е същата. Колагена и аз не мога да я намеря

# 27
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък не разбрах колко е доставката от сайта им.
Има ли някой поръчвал да каже.. Thinking

# 28
  • Варна
  • Мнения: 956
Струва ми се, че в Елитис (до Практикер който се намира), съм виждала тази козметика.
Аз я търсих там, но не я видях никъде. Има една с подобно име...Коластина ли беше... newsm78 полска. Не е същата. Колагена и аз не мога да я намеря

Има в Елитис, който е на гарата  Peace
Аз си взех оттам кремче, но няма голямо разнообразие или свършват бързо  Rolling Eyes

# 29
Козметиката на Родиола е повече от добра. Може да ми пишете на емейлаи ще Ви кажа по какъв начин може да се снабдите с тази козметика без каквито и за било проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт