МАМИ ОТ СЕЛАТА ОКОЛО СОФИЯ

  • 4 261
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Ами хайде де, идвай си! Толкова е хубаво тук, въздуха е несравним, а сега и като почнат да щъкат ще ходим на разходки в планината. Аз честно казано си я харесвам повече от Витоша. А това за смрадта нямам коментар за него, апцалютно си права! Идвай идвайййй!
Айде бе що никой не пише! Няма ли мамки от Лозен? Ехооо обадете сеее!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 230
Тук съм, ама Ани е болна и не пиша много. Пък и с тези ясли се тормозя. Живея в Лозен заради чистият въздух и тишината, а се налага да записвам Ани в ясла в центъра, щото тук няма  #Cussing out

# 17
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Да, Лозен има все още някои недостатъци, но пред благото на децата сме склонни да правим жертви! Не че на мен не ми е гот, че съм далеч от гмечта в София, но пътуването си е пътуване и 15-тина километра са си 15-тина километра!

# 18
ехоооо
здравейте и от мен.  Laughing
Бях се позагубила тия дни  Sad Embarassed
още малко остана и ще се почнат по-интензивни разходки. Ние и сега с Ането се разхождаме много, ама си е гадничко още.
Мами, знаете ли, че в детската градина в Горни Лозен има детска кухня. Аз ходих да видя за какво става въпрос, но ми се струва, че е за по-големи дечица от мойто.

# 19
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добър ден!
maiamibee, знаеш ли, че точно вчера на дългата разходка с мойта комшиика обсъждахме таз куФня! Аз отдавна знам, че майките са доволни, но нямам инфо от кога всъщност може да се премине на нея. Поставила съм си задача да проуча как са нещата и ако преди вас науча нещо ще докладвам! Аднала съм те в Скайп, дай ми оторизация, за да мога да те виждам!
Ей кво криво време днес, разходката се отлага за друг ден с повечко слънчице!

# 20
Здрасти,   newsm10

Видях те в скайпа. И аз ще разучавам за кухнята ама днес имах други задачки. Напук на кривото време  Mr. Green ние бяхме почти 4 часа навън.
Аз чак сега видях, че твойта мадама е горе-долу колкото Анитка. Божеее, колко съм сляпа  Embarassed На коя дата е родена Вяра. Ани е на 20,06,
Ето я на по-голямо

# 21
По-голямо ама друг път  Grinning

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 20:50 от maiamibee

# 22
  • София
  • Мнения: 1 230
Да ви кажа за прословутата КУХНЯ, 3 пъти се опитвах да запиша Ани и все няма места, говорих лично с директорката на ДГ. Едно надуто същество, на третия път реших, че си иска рушвет, ама от мен няма да го получи. Така че, записах Ани в кухня до работата на мъжа ми в Красно село. Той ще я взима и ще я хапваме на другия ден, има къде да я съхранява. От майките, с които съм говорила голяма част са недоволни от храната. Сменили готвачката, така ми казаха и храната вече била гадна. А директорката се оправда, че не може да запише Ани, защото котлоните не стигали, за приготвяне на повече храна.  #Crazy ooooh! ooooh! Като че ли поръчвам 3 порции храна за цялото семейство. И да, за по-големи деца е, над годинка. И да са захранени с краве мляко и яйца.

# 23
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
maiamibee, Вяра е родена на 03.07.2008 г. Вярно, че те почти на една възраст дечунките бе, и аз не съм забелязала хахахах За кво ги слагаме тия ленти отдолу, леле кви сме завеянии  ooooh!
 hahaha Joy


Maxin, еее хич не ми хареса тъз информация. Преди години бях чувала, че са много доволни мамите, ама ей на, времето минава и нещата се променят. Ай няма да се навивам от сега, но ще го имам предвид де!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 230
А кака им Анна е родена на 05.07.2006  Laughing  Joy
Теди, можеш да питаш на спокойствие, каквото искаш да знаеш за Рачетата.  Grinning
Мая, Анита Близнаци ли е?

# 25
УУУУУ, това за кухнята много гадно.....
Близнаци е Ането да.
Бягам мами, че имам задачки

# 26
  • Мнения: 8
Здравейте, мами!

И аз да се включа към групата от Лозен  Grinning Ние сме в Горни Лозен, съвсем близо до Максин. Батко Ники е роден на 21.04.2006, а малката Рая - на 24.10.2007.
Ще е страхотно да си организираме срещички, особено като пукне пролееееет....  Laughing
Кокиченцата вече са в градинките и ни чакат дъъъъъъъъъълги разходки.
Давайте да мислим нови маршрути, че от едни и същи вече ми писна!

Peace
За кухнята и аз питах през лятото, ама ми казаха, че няма да има тази година кухня, пък я виж... Бе щом са им излишни добите отзиви...  Wink

# 27
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Опаааа още едно мамче от нашия отбор.
  bouquet

nunka , няма какво да чакаме пролетта, давай да се виждаме още сега в по-слънчевите дни. Ето ти моя скайп ако искаш ме намери там, че по-лесен и бърз контакта  Peace
Tedi_Nikolova
Чакаме теееееееееее!

# 28
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Е браво бе, на 3-та страница сме и имаме две изписани със зор странички. Можем да се запишем в конкурс Най-мижава тема?  hahaha Joy Joy Joy
Хайде де, активизирайте се!
Побут побут побут!

# 29
  • Мнения: 3 634
Хайде, моля ви се! Никакво шушо-мушо в скайп! Всичко тук, за да не ми е самотно.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт