Проблем, който ме притеснява.

  • 3 746
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Ахам. Благодаря все пак за мнението. И последно питане...възможно ли е заради този препарат ерекцията ми да е отслабнала ? От както се появи този проблем...ерекцията ми е отслабнала...  EmbarassedКонтролния ми преглед е утре или др. ден. До тогава бихте ли ми дали някой друг съвет  EmbarassedБлагодаря!

# 16
DITE MI SUVET PREDI S BIVSHIQT MI PRIQTEL POLYCHAVAX 1 2 PUTI ORGAZAM A SEGA S TOVA MOMCHE MAI NE KOGATO PRAVIM SEX PONQKOGA CHYVSTVAM CHE SE NAPISHKVAM NO MALKO DORI SUM SUXA NO NZNAM ZASHTO A SEX MI XARESVA S NEGO PREDI IMAX NQKAKVI RANICHKI VUTRE I SE MIEX S NESHTO NO MY ZABRAVIX IMETO ZNAM CHE SE SLAGA MALKO TOE NA PRAX I KOGATO SE SLIJIO VUV VODATA STAVA ROZOVA ZIMIX SE 2 3 PUTI I MI MINA NO RANICHKITE STOQT PONQKOGA ME SURBI AZ MISLQ CHE E OT TOVA ZATOVA NEMOGA DA IPITAM ORGAZAM POMOGNETE MI MOLQ

# 17
  • Мнения: 1 335
Пиши на кирлица, моля! Има кредор
Това, което си използвала преди, от което водата става розова е калиев перманганат. Не го използвай, има по-удачни методи за поддържане на интимна хигиена.
Посети гинеколог, който да те погледне и да вземе проба за микробиологично изследване. Възможно е липсата на оргазъм да е свързана с този дискомфорт. Поговори с лекаря и за това  Peace

# 18
  • Мнения: 1 589
DITE MI SUVET PREDI S BIVSHIQT MI PRIQTEL POLYCHAVAX 1 2 PUTI ORGAZAM A SEGA S TOVA MOMCHE MAI NE KOGATO PRAVIM SEX PONQKOGA CHYVSTVAM CHE SE NAPISHKVAM NO MALKO DORI SUM SUXA NO NZNAM ZASHTO A SEX MI XARESVA S NEGO PREDI IMAX NQKAKVI RANICHKI VUTRE I SE MIEX S NESHTO NO MY ZABRAVIX IMETO ZNAM CHE SE SLAGA MALKO TOE NA PRAX I KOGATO SE SLIJIO VUV VODATA STAVA ROZOVA ZIMIX SE 2 3 PUTI I MI MINA NO RANICHKITE STOQT PONQKOGA ME SURBI AZ MISLQ CHE E OT TOVA ZATOVA NEMOGA DA IPITAM ORGAZAM POMOGNETE MI MOLQ


Основния проблем трябва да са ти раничките-от какво са се появили,как да ги излекуваш.....Но май за теб проблема е в липсата на оргазъм....
Още на колко места си публикувала този пост ?

Общи условия

Активация на акаунт