Убивали ли сте...

  • 7 078
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 600
Мравки не, но си умирах да пека с лупа мухите през лятото...Яко цвърчат, а миризмата на печена муха е просто убийствена  Laughing

 Sick

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Sad eдно от най, най, най-гадните неща в живота ми беше когато с дядо ми убивахме малки котенца. бях малка и не разбирах, но го помня - защото му мяукали нощем  Shocked

една котка се беше окотила и в нашата къща бяха се размотали веднъж, и притеснили дядката и аз трябваше да ги следя и хващам (те малки, не беше трудно) и после  Sick
Хората на село са така и моя пра-дядо убиваше малките котета като ги слагаше в чувал и ги пускаше в реката да се удавят. Мишките ги вадеше от капана и с крак ги тъпчеше. Аз сега не ги убивам мишките толкова жестоко - просто им лагам отрова, която гори гръкляна им.

# 47
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Мравки да, бяха ми напъплили кухнята и трябваше да предприема мерки. Иначе паяци и други насекоми ако ми влязат в къщата #2gunfire

# 48
  • Мнения: 395
Най-много комари съм убивала Simple Smile следвано от мравки, на трета позиция се нареждат хлебарките  #2gunfire

# 49
  • София
  • Мнения: 2 381
Да. Мравки, паяци, комари, хлебарки и "любимите" ми скакалци.

# 50
  • Мнения: 105
Убивала съм мравки, но само когато се е налагало, за да спася кухнята си. Иначе без повод животинки не трепя. Сега като се замисля...и паяци убивам, но с такъв страх... косата ми се изправя, само като ги видя. newsm77

# 51
Не ги убивам , парфюмирам ги , но нещо не им понася парфюма .  Rolling Eyes

# 52
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Убивала съм и то много  Mr. Green,даже съзнателно

# 53
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
ежедневно безброй невинни мухи и други подобни създания стават жертви на предната броня на колата ми Mr. Green

# 54
  • Мнения: 453
И аз като малка съм била сериен убиец на мравки и т.н. и хирург за скакалците. Махах им някое краче, слагах "изкуствено" такова направено от клечица и ги пусках доволна, че съм ги излекувала  doh
Сега трепя само паяци и хлебарки, ако ми дойдат на гости вкъщи  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 3 447
Боже, боже, къде съм попаднала  Shocked

# 56
  • Мнения: 14 654
Като дете съм убивала съвсем нарочно мравки и то по ужасен начин: заковавах ги с бодлички от рози в земята или ги пусках в едно канче с вода и разбърквах с пръчица докато се издавят. Понеже живеехме в къща, откривах мравуняците им и ги инжектирах с вода, за да гледам как ще си изнасят яйцата. Сега ако видя някое дете да прави същите неща, ще му направя забележка.

# 57
  • Мнения: 94
Доколкото си спомням, когато бях малка много обичах да държа буболечки в ръцете си и да ги стискам и мачкам, без да съзнавам, че след тази "нежност" ще трябва да се разделим.... обикновено бяха размазани или на по 2-3 части. Случвало ми се е и да наблюдавам от близо поведението на някоя мравка и понякога изпитвах нездраво любопитство относно силата на настъпване, което би издържала.......... направо потръпвам като се сетя Shocked сега изпитвам панически страх от всички насекоми и макар да не понасям хлебарки и комари, не мога да ги убивам. Но за сметка на това приятелят ми няма скрупули в това отношение...

# 58
  • Мнения: 1 475
засега само хлебарки  jedi devil newsm28

# 59
  • Мнения: 36 032
убиец съм, само мъже не съм убивала

Общи условия

Активация на акаунт