Убивали ли сте...

  • 7 086
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 606
Утрепах няколко милиона мравки. Наложи се. Нападат ни всяка пролет. И не се отказват бре...

# 61
  • Мнения: 17 546
Не съм! Имам фобия от насекоми и дори да искам да ги убия, ако направя нещо по въпроса по-вероятно е да убия себе си... Tired Слава на Бога, у дома няма хлебарки иначе аз да съм умряла до сега. За по-голямо нещо от тях просто е немислимо, че аз харесвам мишчици. Хванаха една такава преди време, под покривката на един диван в работата ми и аз я изнесох навън в тревата, и я пуснах, а тя за благодарност ме гризна.

# 62
  • Мнения: 96
Да, убивала съм хлебарки.

# 63
# 64
  • Мнения: 750
Дали съм убивала мравка съзнателно ли?
Разбира се...и не само това!Ядях ги живи! Mr. Green
Кисели са....не опитвай! Crazy
А!И много се пръцка от тях..... Joy Joy
Опс...забравих...и живи охлюви съм яла като дете! Mr. Green
Абе....канибалче съм си аз! Flutter

# 65
  • Мнения: 5 877
Комари. И хлебарки.
Друго не.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз съм сериен убиец на мравки,
комари и хлебарки !
Мисля си, че ако има мравешки,
хлебарски и комарски съд, ще ми
лепнат най-малко 300 години затвор
или може би по-лошо - ще бъда осъдена
да ме изядат жива  Sick
Съжалявам, но няма начин и ще
продължавам да убивам, особено
комари  Naughty

# 67
  • Мнения: 39
Убийството на инсекти е необходимо зло.Като си помисля,колко пъти милите мравчици са ми яли от шоколада.....

# 68
  • Мнения: 1 179
Като малка съм го правила, но сега не  Naughty или поне съзнателно. Никакви инсекти не мога да убия, гледам да ги уловя с нещо и ги пускам.
Опа май послъгах малко  Blush - само комари убивам и то с най-голямо удоволствие (с Райд де)

# 69
  • Мнения: 1 518
Не, никога, освен мухи, молци и други гадни инсекти.
Който е способен да убие невинна животинка, е способен да посегне и на човек. Има много примери затова.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 966
Не.
Аз съм шашава.Много често си гледам в краката и избягвам да настъпвам мравките,около мен. Laughing
А ако има оса в стаята,също ми е жал да убия. Crazy

# 71
  • Мнения: 12
Не, никога, освен мухи, молци и други гадни инсекти.
Който е способен да убие невинна животинка, е способен да посегне и на човек. Има много примери затова.
Любопитно ми е по какви критерии разделяш инсектите на "невинни" и "гадни".

# 72
  • Мнения: 623
Убивала съм....и мравки ,и хлебарки,и пчели,и оси......и всякакви гадини Sunglasses
Обаче съм се замисляла какво ли ще чувствам,ако ей така- без повод убия любимо човешко същество Confused.....дали ще надделее осмислянето и мъката,или страха,че ще ме хванат властите newsm78 Confused Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 476
Убивала съм. Веднъж застрелях с пушка един гълъб.
Убих също и една нощна пеперуда голяма, колкото юмрука ми. И много насекоми.

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 08:18 от baumy

# 74
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Убивала съм с крак и убивам с крак. Аз не им влизам в мравуняците, те също трябва да уважават личната ми собственост.
Като деца ги горяхме с капещ найлон. Това не бих направила сега, но да ги убия с крак, ръка, райд, каквото и да е подръчно или подкрачно средство нямам угризения. Това не ме прави лош човек, рецидивист, маниак, убиец. Не се втелявайте.
Ако погледнете логично, с всяка глътка въздух поемате и убивате микроскопични организми. Спрете да дишате.

Общи условия

Активация на акаунт