ИСКАМ ДА СИ СМЕНЯ СПИРАЛАТА С НЕЩО ПО-ДОБРО

  • 2 733
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 191
И аз ползвам в момента на Лореал, но по- голям боклук досега не съм купувала Sad

# 16
  • Мнения: 6 442
Щот на спиралата ще й омръзне от твойте мигли. Mr. Green
Laughing Laughing Laughing...........
Може да си хване пътя и да те напусне... Laughing

# 17
  • Мнения: 2 414
Моля Ви ми препоръчайте спирала с ефект "кукленски" мигли  Hug

# 18
нямах време но ето ме да споделя...Simple Smile взех си на шанел спиралката...какво да кажа не е нещо много по от тази която ползвах даже ми се налага след като си сложа от нея да мина с четката на тази на лореал за да ги разреша малко че тази леко спластява а това ме вбесява Simple Smile ама в общи линии става ще я ползвам нея известно време после пак ще сменя...
И аз ползвам в момента на Лореал, но по- голям боклук досега не съм купувала Sad
опитай архитекта на лореал аз нея ползвах и бях много доволна удължава сгъстява и не сплъстява....ако не трябваше да се сменя спиралата от време на време нямаше да я сменя...

# 19
  • Мнения: 817
За съм много доволна от Bourjois Volume Glamour   Peace
Леко издължава и придава страхотен обем, определено прави впечатление и е на добра цена.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 672
Буржоа или Макс Фактор !

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Моля Ви ми препоръчайте спирала с ефект "кукленски" мигли  Hug

# 22
  • Мнения: 456
Препоръчвам ти тази
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49483&goChar=H
Невероятна е........!!!!!!!!!!!!!!!!! Peace Peace Peace

# 23
  • Мнения: 779
За съм много доволна от Bourjois Volume Glamour   Peace
Леко издължава и придава страхотен обем, определено прави впечатление и е на добра цена.
и аз я ползвам.много съм доволна.хубава спирала и добра цена Peace

# 24
  • Мнения: 151
Аз съм много доволна от спиралите на Dior,последните към които съм пристрастена и не сменям е diorshow.
сега получих тази- http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40105&goChar=C
страхотна е Peace

# 25
  • Мнения: 238
VOLUM' express Turbo Boost,MAYBELLINE

# 26
  • Мнения: 20
Ползвала съм Буржоа и Volum`express на Maybelline,доволна съм и от двете .За най добър ефект:първо махаш излишното от четчицата ,след това повдигаш ъгъла на окото и нанасяш, изчакваш да изсъхне и повтаряш.

# 27
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Max Factor - Masterpiece Max - невероятна е наистина. И е по-евтина от Ланком и Диор. Тя е специално за прави мигли - моите са къси и прави, направо кошмар. С тази спирала стават дълги, извити и не са слепнати - направо съм влюбена в миглите си.

# 28
  • Мнения: 515
И аз ползвах много време L'Oreal (почти всички, но ноай-доволна бях от Telescopic), само че проблема им е че съхнат бързо.
Сега си взех на Lancome - L'Extreme, еми кво да кажа - за нищо не става  #Cussing out не знам къде видяха удължаването, обема.... #2gunfire Поне 5 пъти трябва да повторя за да имат някакъв вид миглите ми  Sick Решила съм след нея да пробвам и Diorshow и ако не ми хареса си минавам към любимия Telescopic  Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 1 220
Това е много добра спирала и аз я ползвах няколко години и никога не ме е разочаровала… После я смених с Christian Dior - Mascara - Mascara Ultimeyesно не бях доволна – нищо впечатляващо .. Пробвах и на Chanel новата, но не е за моите мигли сега съм с Lancome Hypnose добра е доволна съм, но след като свърши ще си взема златната гилза на XR била страхотна… Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт