Очакваме през ЮЛИ лъвчета и раци, но може да ни изненадат и близнаци ;)

  • 13 246
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 693
Ивонче за  списака - на 26 г. съм и първите предположения са за момче.

Другата седмица ще ми вадят мадрец и ще ми правят пломба. Венците ми карвят ужасно много - ще говоря със зъболекаря. На този етап се жабуря от време на време със Сандрин.

Да ви се оплача -обиколих целия град за някоя свясна дреха и нищо  smile3511.

# 241
  • Мнения: 9 912
Да ви се оплача -обиколих целия град за някоя свясна дреха и нищо  smile3511.

е, не е възможно. Поне в Мама Дона на Самуил? Има много места за бременни дрешки.

Ивонче, оправихме се с джолити  Peace

да напомня на пропусналите, че имаме среща в София в неделя от 11 в пица хът на Гурко - ето я темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259198.0

# 242
  • Мнения: 4 371
Астарта, не е необходимо предварително записване. Аз и Ивона сме решили да ходим. Пърл също. Трябват джапанки, бански и шапка(задължително).

За калция - моя зъболекар ми обясни, че в някои треви има калций, но само тревопасните го усвояват. Усвоен отива в млякото им и така го усвояваме ние. Също има в сусамките калций Peace

# 243
  • Мнения: 693
Да ви се оплача -обиколих целия град за някоя свясна дреха и нищо  smile3511.

е, не е възможно. Поне в Мама Дона на Самуил? Има много места за бременни дрешки.

Ивонче, оправихме се с джолити  Peace

да напомня на пропусналите, че имаме среща в София в неделя от 11 в пица хът на Гурко - ето я темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259198.0

И там ходих. Дрехите изобщо не ми харесаха. Напънах се да влеза в едни дънки да не съм капо, но ми бяха много къси. Или са ми каси или големи (и XS са ми големи). Накрая си купих едно кремче за коремче mothercare за утеха  smile3521

# 244
  • Мнения: 12
Здравейте на всички.Добре дошли на новите мамчета.
Толкова интересни теми сте подхванали.
За витамините аз пия Пре-натал.През първата бременност пиех матерна ,а последните 2 месеца Хип натал.Със апетита нямам проблеми , ям си нормално.За тези които се притесняват че, не са качили килца , няма страшно ,то бебето си взима необходимото.Аз също още нищо не съм качила,но пък от коремчето не мога да се оплача -доста е пораснало.
За тъмната линия на коремчето първия път я имах, сега не.,а космите и преди и сега пак се появиха.
От зъболекар и аз май този път ше имам нужда,но незнам кога ше ходя.
Аз имам въпрос към мамите ,които чакат второто бебче.Дали е добре каката или баткото да започнем да ги свикваме в отделна стая, дали малкото ше пречи на по-голямото?И дали сте решили въпроса с креватчето?То зависи колко е голямо ,голямото Simple Smile.На мен ми харесва идеята за двойно креватче, но каката ни не е пораснала достатъчно.
Май попрекалих.Лека и спокойна вечер и дано недоспалите да си починат.... Hug

# 245
  • Мнения: 12
Леле как съм си плеснала втората линийка, ше ми кажете ли как да я оправя. Embarassed

# 246
  • Варна
  • Мнения: 289
Леле как съм си плеснала втората линийка, ше ми кажете ли как да я оправя. Embarassed

Ентер м/у двете линийки ..  Peace newsm78

# 247
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Здравейте момичета, я да ви питам днес от обяд ме боли коремчето, но все едно нещо ми се разпъва, остра болка, в една точка, боли 3 секунди и манава и после пак. Някой усещал ли е нещо подобно? Че се чудя утре да ходя ли на лекар или да си трая? А отделно като седнах и заболязах, че корема ми е по-надут от тази страна, където боли. Опитните майки, дайте съвет моля.

Много нови мами има в нашите редици, страхотно!

# 248
  • София
  • Мнения: 545
Аз имам въпрос към мамите ,които чакат второто бебче.

И нашето момче е малко още. Той спи в дървено легло, имаме и една платнена кошарка. За начало сме решили да спят така, а като пораснат малко ще им вземем легло на два етажа.

Toni_baraboni , по- добре се консултирай с лекар.

# 249
  • София
  • Мнения: 2 925
Аз имам въпрос към мамите ,които чакат второто бебче.

И аз имам същия проблем, плюс това, че той вече спи при нас Crazy Докато го кърмех не спеше, а сега се научи ooooh!
Аз при майка ми имам една кошарка от тези преносимите с дупка с цип........мисля такава да му взема , защото хем ще си влиза сам, хем няма да пада newsm78 Нашата спалня е много малка/стаята/ и не си представям бятото как ще спим 4 човека Crazy Надявам се , че ще му е топло и сам ще предпочете да спи в др.стая.
А нали знаете, че като дойде второто дете и първото се вдетенява....т.е. започва да прави бебешки неща. като например ако е отучен от памперс, започва да се напикава, иска да яде нощем, иска да спи при вас ooooh! абе такива работи. Та ще видим, може да сме в различни стаи аз и бебе и тати и батко Laughing

Космите по корема и на мен пак ми се появиха Confused и на всички мами които им се появат- Не ги махайте, веднага след раждането ще изчезнат, гаранция 100% Laughing Но ако ги махнете си остават за цял живот .
Аз и тази бременност нама да си показвам корема Joy

Аз често си снимам коремчето, да видя как ще ми порастне.

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 21:07 от ketito

# 250
  • Мнения: 4 371
Косми и аз имам вече Mr. Green
Но кафявата линия все още не ми се е появила. Казаха ми, че ако е от пъпа към гърдите, значи че ще е момиче бебето Simple Smile Чакам я да я видя на къде ще сочи hahaha

# 251
  • Мнения: 41
Привет на всички нови мами лека бременност и късмет на финала.Ние днес с бебо също бяхме на доктор,но не можаха да мувидят пола.Беше заспал(по това прилича на мен голям сънчо е) с дупето към телевизора ,направо чудна картинка.Доки каза че за другият път вече трябва да можем да го видим.Иначе всичко е наред с бебо май малко "едричъко вървяло" ама да не са му уроки майка му голям апетит я гони.От един мес. пия Матерна витамини и голям глад.Нощем се будя зверски гладна-имам чувството че ще изям мъжа си,но засега съм му намерила лек-пия вода и после бягам до WC-то,да видим до какога ще удържа.Мойта докторка ми каза че за БХС нямало смисъл да правя а за ФМ за в момента нямало нищо обезпокояващо-тя ме гледа на нормален видиозон и то продължително време,и след този преглед ме разколеба.Засега няма да правя тези изследвания докато не ме хванат пак лудите.

# 252
  • Мнения: 41
На мен също ми се появиха косми по корема и като трябва да се разголвам пред доки чак ме е срам а хем е жена.Но на други места не съм забелязала да имам повече окосмяване.Дано да е това до края(с космите)

# 253
  • София
  • Мнения: 2 925
А някой ходил ли е вече на БХС в Майчин Дом. Да знаете на кой етаж е , че аз утре трябва да отида newsm78

Ето го и моето липсващо коремче Laughing
http://ketito.multiply.com/photos/album/1/korem4e

# 254
  • Мнения: 782
ketito , аз трябва да ходя в понеделник...но също не знам къде е   newsm78 пиши утре как е минало и къде е  Simple Smile Благодаря предварително  Hug 

Общи условия

Активация на акаунт