Получихте ли си майчинството?

  • 3 395
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 409
Интересува ме има ли между вас такива като мен,които още не са си получили майчинството за Януари?

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Миналата седмца получих за декември.
Не е изтекъл месецът, как да получим за януари.
 НОИ превежда парите след подаване на данните за месеца от работодатеря, а това е най-рано края на текущия месец.

# 2
  • Мнения: 4 451
Аз получих майчинството за декември. За януари ще го получа следващия месец.

# 3
  • Мнения: 1 409
Питам,защото на мен за декември ми го изплатиха преди коледа

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Явно си била едно щастливо изключение Hug!

# 5
  • Мнения: 961
Аз още не съм получила за декември. В началото на януари получих за ноември и сега чакам декемврийските...

# 6
  • Мнения: 750
Аз също не съм получила, за януари, макар че за декември ми го изплатиха през декември.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз получих майчинството за декември преди Коледа. Grinning
Януарското не знам кога ще го преведат. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 728
преди 1 седмица си получих майчинството за ноември.. за януари #Cussing out... май ще почакам. Ако имах възможност бих вдигнала НОИ във въздуха #Cussing out

# 9
  • Мнения: 1 243
Аз си получавам майчинството редовно но някои път ми ги превеждат с седмица - две по късно.
Февруари ще взема за януари.

# 10
  • Мнения: 766
Аз си чакам още за октомври /но май проблема е в нашите счетоводители  #Cussing out, а не в НОИ/

# 11
  • Мнения: 537
Аз за декември си го получих на 28 декември, обадих се на счетоводителката да я питам за кой  месец е и защо толкова рано, тя каза, че приключвали годината затова, а за януари ще го получа февруари. Предполгам, че и при теб така ще стане, месец назад ги изплащат по принцип  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 627
Питам,защото на мен за декември ми го изплатиха преди коледа

И аз бях така,ама за януари няма нищо още - току що проверих. Да не бъдем максималистки - все пак сега не е Коледа, а само по Коледа стават чудеса  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 430
И аз за декември още не съм го получила

# 14
  • Мнения: 311
Аз си получавам майчинството редовно но някои път ми ги превеждат с седмица - две по късно.
Февруари ще взема за януари.

Как е редовно като е със седмича две по-късно??? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт