Получихте ли си майчинството?

  • 3 411
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 409
Интересува ме има ли между вас такива като мен,които още не са си получили майчинството за Януари?

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Миналата седмца получих за декември.
Не е изтекъл месецът, как да получим за януари.
 НОИ превежда парите след подаване на данните за месеца от работодатеря, а това е най-рано края на текущия месец.

# 2
  • Мнения: 4 451
Аз получих майчинството за декември. За януари ще го получа следващия месец.

# 3
  • Мнения: 1 409
Питам,защото на мен за декември ми го изплатиха преди коледа

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Явно си била едно щастливо изключение Hug!

# 5
  • Мнения: 961
Аз още не съм получила за декември. В началото на януари получих за ноември и сега чакам декемврийските...

# 6
  • Мнения: 750
Аз също не съм получила, за януари, макар че за декември ми го изплатиха през декември.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз получих майчинството за декември преди Коледа. Grinning
Януарското не знам кога ще го преведат. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 728
преди 1 седмица си получих майчинството за ноември.. за януари #Cussing out... май ще почакам. Ако имах възможност бих вдигнала НОИ във въздуха #Cussing out

# 9
  • Мнения: 1 243
Аз си получавам майчинството редовно но някои път ми ги превеждат с седмица - две по късно.
Февруари ще взема за януари.

# 10
  • Мнения: 766
Аз си чакам още за октомври /но май проблема е в нашите счетоводители  #Cussing out, а не в НОИ/

# 11
  • Мнения: 537
Аз за декември си го получих на 28 декември, обадих се на счетоводителката да я питам за кой  месец е и защо толкова рано, тя каза, че приключвали годината затова, а за януари ще го получа февруари. Предполгам, че и при теб така ще стане, месец назад ги изплащат по принцип  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 627
Питам,защото на мен за декември ми го изплатиха преди коледа

И аз бях така,ама за януари няма нищо още - току що проверих. Да не бъдем максималистки - все пак сега не е Коледа, а само по Коледа стават чудеса  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 430
И аз за декември още не съм го получила

# 14
  • Мнения: 311
Аз си получавам майчинството редовно но някои път ми ги превеждат с седмица - две по късно.
Февруари ще взема за януари.

Как е редовно като е със седмича две по-късно??? Shocked

# 15
  • Мнения: 1 409
Питам,защото на мен за декември ми го изплатиха преди коледа

И аз бях така,ама за януари няма нищо още - току що проверих. Да не бъдем максималистки - все пак сега не е Коледа, а само по Коледа стават чудеса  Simple Smile
Права си,май много искам  Wink

# 16
  • Мнения: 257

Аз началото на януари взех за октомври и сега чакам за ноември Sick

# 17
  • Мнения: 1 243
И аз знам така с месец назад ги изплащат  Peace

Цялата работа иде от считоводителите ви вземете ги питаите,що така се получава мен като ми се забавят парите и звъня на  счетоводителката,до сега само 2-ти са ми закъснявали с по 10 дена Laughing

# 18
  • Мнения: 71
И аз за декември още не съм го получила
и при мен е така #Cussing out

# 19
  • Мнения: 537
И аз знам така с месец назад ги изплащат  Peace

Цялата работа иде от считоводителите ви вземете ги питаите,що така се получава мен като ми се забавят парите и звъня на  счетоводителката,до сега само 2-ти са ми закъснявали с по 10 дена Laughing

И аз така правя, понякога ми е малко неудобно да не би да си помисли, че си мисля, че се циганят за 200 лв., ама ако не попитам няма кой да ми каже, тя няма да ми се обади я, има си достатъчно работа жената  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 659
аз чакам за октомври, проблемът е в НОИ, в петък ходих - най-рано другата седмица мога да очаквам някакви пари - отвратително. Никой не ме пита как се гледа дете вече пети месец без пари. То тати работи, ама четири човека на една заплата... къде е старата система, аз оплакване от работодателя си нямах... с първото майчинство си беше супер.

# 21
  • Мнения: 189
Сега получих за декември.Февруари ще получа за Януари.

# 22
  • София
  • Мнения: 932
И аз получих майчинството за декември преди Коледа. Grinning
Януарското не знам кога ще го преведат. Rolling Eyes
Аз също парите за декември ги получих преди Коледа. За януарските и аз не знам  Rolling Eyes

# 23
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И аз за декември още не съм го получила
и аз Rolling Eyes Shocked
Вече ще си плащам осигуровките към НОИ с 2-3 месеца закъснения, или когато си поискам Whistling

# 24
  • Мнения: 750
Е за януари все още никой не го е получил Wink Аз получих миналата седмица за декември, върви с месец назад.

# 25
  • Мнения: 122
А пък на мене защо ми се преведени 250 лв допълнително през октомври Thinking

# 26
  • Мнения: 750
bochko, сърдиш ли се Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 586
Аз не съм го получила за ДЕКЕМВРИ още,какъв ти януари? Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 1 479
Аз не съм го получила за ДЕКЕМВРИ още,какъв ти януари? Twisted Evil
И аз така,ама работодателят ми е виновен,а не НОИ.В нашата ф-ма дават заплати с 1 месец закьснение,та си патя от това! fight

# 29
  • София
  • Мнения: 627
А пък на мене защо ми се преведени 250 лв допълнително през октомври Thinking

Със сигурност не е грешка. Влез в сайта на НОИ и там ще видиш защо са ти ги превели тези 250 лв. "бонус"  Simple Smile Ако пък са наистина по погрешка ще черпиш  newsm24

# 30
  • Мнения: 6 442
В началото на декември полуюих за ноември и декември,а в края на декември за януари(за януари получих 180 лв обаче!!).

# 31
  • Мнения: 1 771
през ноември си получих това за ноември, а преди Коледа за декември, сега чакам януарското...

# 32
  • Мнения: 745
при мен ги изплащаха с 2 месеца закъснение.но от както стана проблема с нои ми ги изплатиха преди няколко дни.за ноември и декември.

# 33
  • Мнения: 159
Ами може и да се учудите но аз получих първите си пари от НОИ когато бебето ми стана на 5 месеца и нещо! Дори не мога да засека кое за кой месец е....Нямам думи Rolling Eyes

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Извинявам се предварително че не съм съвсем по темата, но някой знае ли случайно жена, която не е работила никога никъде и съответно никога не е осигурявана има ли право на някакво майчинство при раждане?

# 35
  • Мнения: 1 897
Аз не съм го получила за ДЕКЕМВРИ още,какъв ти януари? Twisted Evil
О, а аз още за ноември не съм получила. Wink
Обещавам си утре да се заема с въпроса.Незнам защо се получи така, откакто започнах отново работа по трудов договор.

# 36
  • Мнения: 6 442
Извинявам се предварително че не съм съвсем по темата, но някой знае ли случайно жена, която не е работила никога никъде и съответно никога не е осигурявана има ли право на някакво майчинство при раждане?
Мисля,че имаш право на социално майчинство,което миналата година беше 9 месеца по 100 лв.Но ето в тази тема ще ти кажат всичко по-подробно.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=251746.0

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Цялата работа иде от считоводителите ви вземете ги питаите,що така се получава

Попитах ги и ми обясниха, че по празниците много работа имали НОИ-то и за това се бавели за ноември парите. Сега сме януари и отидох въпреки всичко до НОИ да проверя какво става. Казаха, че персоналния регистър за ноември месец е подаден на 4.01 с болничния ми от същия месец, а на 10.01 за декември, обаче след няколко дни получих пари само за половината месец, т.е. ноември. Другата половина незнам кога  newsm78. Когато и да ги убиеш, все ще им е късно - и НОИ и счетоводителите  #2gunfire

# 38
  • Мнения: 1 586
Аз не съм го получила за ДЕКЕМВРИ още,какъв ти януари? Twisted Evil
И аз така,ама работодателят ми е виновен,а не НОИ.В нашата ф-ма дават заплати с 1 месец закьснение,та си патя от това! fight
ама и при мен не е НОИ виновника ,всеки месец все днес не можали,утре пак и така да безкрай! smile3515

Общи условия

Активация на акаунт