Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 893
радвам се че ти хареса Hug

# 226
  • София
  • Мнения: 1 424
Virginity , абе тресе ме голяма завист как ги правиш тез красоти newsm78
откъде да сваля фотошоп? моля помогнете, и аз искам да си направя такива колажчета?  Praynig

# 227
  • Мнения: 1 483
Оооо,и аз искам фотошоп.То в замундата има,ама като незнам кой точно да си сваля Whistling

# 228
  • Мнения: 361
на Десидм-желая ти много здраве,щастие и много приятни и положителни емоции.[/size]

# 229
  • Мнения: 1 483




ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДЕСИДМ!!!!!

# 230
  • Варна
  • Мнения: 893
ами аз съм на CS3 от замундата Peace

# 231
  • Мнения: 1 483
Ето какво намерих http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=108659

Вержи с такъв ли си?

# 232
  • Мнения: 669
благодаря на Лили и Ина за пожеланията и ТУК не ме забравихте   bouquet

# 233
  • Мнения: 3 326

Пешеходка, как така не се спира повръщане и разстройство?Аз още при първи прояви и почвам да тъпча с разни неща-хомеопатия, разбира се, че от други неща ме е страх.

Били, както вече писах това е мнението на моята педиатърка и моето от опита който имам... Повръщането и разстройството са естествена реакция на организма да се изчисти от токсините или храните предизвикали това състояние... Ако не са необичайно чести и болезнени, така че да причинят обезводняване - по добре е да не бъдат спирани! Консултацията с лекар е абсолютно задължителна! През това време се дава много вода, чай (без захар) и алкални храни (банани), които да успокоят стомаха...

Много ти благодаря, че си съпричастна към трагедията на сем Захариеви, дано повече хора се включат...

# 234
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Здравейте мами,
ние имахме  кошмарна нощ  Rolling Eyes Вечерта към 8 ч Соня взе да плаче, реших че е зъб, дадох нурофен, но тя не спира да плаче, премина към писъци направо. Стори ми се че като пипам ушенцето плаче повече и й сложих капки, укроти се за 10 мин и пак наново. Отказа да яде, после пийна малко АМ и повърна  Shocked Тук вече си изкарах здраво акъла, а и доки беше казала ако не спре плачът до половин час да викам бърза помощ (тати нали е командировка, днес се прибира слава богу, довечера) и реших да им звъня. Добре ама докато си открия телефона къде съм го метнала, че се разнасяхме и говорих с педиатърката и Сонче взе че заспа. Та не ги виках, а сутринта ходихме до нашата си докторка и познайте какво - ЗЪБ горен преден  ooooh! пробил най-после та затова било. Всичко е спокойно, ушета, гърло, нослето е запушено, но то лигавицата се надувала, от зъбите, с подпухването на венеца при някои деца подпухвала и околната лигавица  Rolling Eyes Явно сме от тези деца и сега ще слагам Каргол, капки за носле да се поуспокоят нещата. А тя цяла нощ хърка и се мята, буди се, пръсках Стеримар, абе ужас, какво ли не си помислих. Та като каза доки зъб, много се зарадвах че не е нещо гадно. Та на тати сега ще му се озъбим  Joy за добре дошъл  hahaha
Такива работи при нас, приятна вечер на всички  Hug

# 235
  • София
  • Мнения: 1 424

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, DESIDM!!!

# 236
  • Мнения: 125
desidm, честит рожден ден! Всичко най-розово!

# 237
  • Мнения: 183

Шемет, ако можеха бебета да идват с такива инструкции, доста по-лесничко щеше да бъде  hahaha

А Дани вчера се сдоби с чисто нова братовчедка. Много жалко, че живее извън БГ, щеше да бъде много интересно да му видя реакцията като има покрай него по-малко същество.

Честит рожден ден на рожденничката - всичко, което си пожелае да й се сбъдне !

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 16:52 от poli.jekova

# 238
  • Мнения: 1 212
                             Най-хубави пожелания за Desidm по случай рождения и' ден !
                                           Да е жива и здрава и да ни навестява по-честичко тук, не само по празници  Wink


                                                   

# 239
  • Мнения: 629
desidm, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Най-добри пожелания и от нас със Зори!


Ние вчера с татито карахме кънки и аз съм мнооооого доволна. Де да можеше всеки ден да го правим  Thinking Днес пък се разходихме на дълго и на широко с една приятелка от съседния блок и нейната беболина. Абе екстра беше. Планираме и за утре, само дано нещо времето не се скофтяса. А те двете девойки като си се хилят и си гукат една на друга, кеф.

За аптечката - все забравям да питам, но досега съм носила само Стеримар, Панадол, витамин С, лепенки и една хомеопатична аптечка за бърза помощ (в нея има 6 лекарства, които покриват основни показатели като хранително натравяне, счупване, ухапване, ужилване, висока температура, алергичен шок, уплах и разни такива). Сега съм се замислила да направя един по-сериозен набор, но съм много зле с лекарствата. Та ще съм благодарна, ако някоя по-опитна мама метне някакъв списък (с пояснения кое за какво де, защото аз май от пилотиране на совалки разбирам повече отколкото от лекарства за запек и повръщане). То дано не ми се налага да започна да разбирам де  Praynig Laughing Но все пак не е излишно човек да е подготвен.

Общи условия

Активация на акаунт