Отговори
# 270
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
esy, ще погледна това сайтче .... че напоследък с мъжа ми стигнахме до негласно споразумение : иска ли да яде манджа / а той иска  Mr. Green
Гледай гледай - то покрай това гледане мъж ми стана 110 кила Simple Smile преди известно време каза че бил експериментална мишка на готварския форум  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ама то като харесаш какво ли не и не остава време да повториш нещо та все нови и нови неща се пробват.

# 271
  • Мнения: 1 313
esy, ще погледна това сайтче .... че напоследък с мъжа ми стигнахме до негласно споразумение : иска ли да яде манджа / а той иска  Mr. Green
Гледай гледай - то покрай това гледане мъж ми стана 110 кила Simple Smile преди известно време каза че бил експериментална мишка на готварския форум  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ама то като харесаш какво ли не и не остава време да повториш нещо та все нови и нови неща се пробват.
То и моя на там е тръгнал-към 100-те кг. Laughing
Шемет, мернах те и теб някъде там скоро, с тези авторски праваааа ooooh! Laughing мани, мани...
Мания си е Shocked  и няма повтаряне ня манджа  chef
Забравих да питам
Има ли още кърмачки?При нас нещата стават все по-кърмачески и не знам как ще се отбиваме и кога Outta Joint

# 272
  • Мнения: 3 323
Е, ги - пияниците пак се почнаха! Чакайте бе, още две седмици има! Ама, не -нали от сега - до 14 се ше празнувате!

# 273
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Шемет, мернах те и теб някъде там скоро, с тези авторски праваааа ooooh! Laughing мани, мани...
Мания си е Shocked  и няма повтаряне ня манджа  chef
Забравих да питам
Има ли още кърмачки?При нас нещата стават все по-кърмачески и не знам как ще се отбиваме и кога Outta Joint
Абе затрила съм си юзер-нейма та пак се регистрирах  Confused че там рядко пиша а за четене не ми трябва да се логвам.... Срам ама то толкова форума станаха - ако си нямаш работа можеш и на goblenite.com да идеш - освен бродерии има и кулинарен подфорум та и там вкусотии разни се размотават.
И ние се кърмиме ама се опитвам да намаля дневните сукания че като тръгна на работа ще ми се стъжни.

# 274
  • Мнения: 2 331
Е, ги - пияниците пак се почнаха! Чакайте бе, още две седмици има! Ама, не -нали от сега - до 14 се ше празнувате!
Wine Glass cheers

# 275
  • Мнения: 3 323
 Drunk е тоя ми е любим на мен! Това са .... аре да не казвам кои...
Пижулинке, ти ли питаше за романтичните изненади? Писах за нашите в битовизмите...

# 276
  • Мнения: 125
Кътниците ни морят от преди Коледа и сега пак Панадолът го трупяса. Стръвно дъвче, даже ябълка изяде днес като дърто, а аз очаквах обичайните фонтани от повръщано +едри парчета несдъвкана ябълка...
Прибрахме се мръсни като полски работници и двамата, аз-без крака и кръст, на него-нищо му няма. хвърли се веднъж от облегалката на фотьойла, рева, тече кръв, мазахме се с олио и пак се разбесня. Мира нямам, ще откача!
А за готвенето-аз и без форум, и без мъж джуркам по цял ден за баткото, а в почивните дни за 3-та. Не са кулинарни шедьоври, но съм все до печката.
Много сладки бебоци  Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 125
elielibg, дай снимките, излиза само началната страница.
Еси е голяма сладкишка! Аз вече не хърма (след зверско и системно нахапване), но приятелката ми продължава и мисли да го спира на пролет, когато той ще си реве за цица под някое цъфнало дърво, а тя ще го люшка в количката, докато каталясат и 2-та, а той заспи. Познавала един, дето се връщал в 1 клас от у-ще, слагал си столче до майка си и почвал да я моли:"Дай малко, само малко пусни..." и сега бил известен борец в чужбина. Та се опасява и с Дени да не стане така. Аз отказах Коко много бързо с топъл чай, не знам как стана, но може да послужи за идея.

# 278
  • Мнения: 376
Ей ама сте писали, та не мога да ви прочета. Малко съм нервна, та не ми се пише днес. Понеделник ще се пробвам.

Пижулинке, ти ли питаше за романтичните изненади? Писах за нашите в битовизмите...

Ми цяла година чакам някой да се заинтригува от романтиката, ма нямааааааа.........всички са пияндета  Laughing

# 279
  • Мнения: 514
Хайде черпя ви и един кекс с боровинки, който съм приготвила аз и става чудна следобедна закуска за малчовците-безяйца, мляко и подобни за всички, които още не са яли такива неща като нас, но и другите ще го харесат Peace

Дай рецептата, не се стискай  Grinning

Отивам да гледам снимки....

# 280
  • Мнения: 1 313
Хайде черпя ви и един кекс с боровинки, който съм приготвила аз и става чудна следобедна закуска за малчовците-безяйца, мляко и подобни за всички, които още не са яли такива неща като нас, но и другите ще го харесат Peace

Дай рецептата, не се стискай  Grinning

Отивам да гледам снимки....
Заповядай! Рецептата е бърз сладкиш с канела Simple Smile PeaceАз го видоизмених малко и го ноправих с боровинки и го поръсих с мюсли.
По-нагоре има и и мои произведения, те също стават за дребните-ще ме разпознаете по ника Wink
Ивчок, мерси!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 19:52 от esy

# 281
  • Мнения: 214
Здравейте аз вече си взех решението за обувчици благодарение на тази статия http://magi.triada.bg/article.asp?rbar=hide&topic=ZD&id=ZD274 така че ако има още някой чудейки се какви обувчици да взима да чете доста е полезна и интересна

# 282

Общи условия

Активация на акаунт