Отговори
# 240
  • Мнения: 669
благодаря ви момичета
да почерпя по случая

# 241
  • Мнения: 315
Честит Рожден Ден desidm  newsm38 newsm59  bigdance2

Да си жива и здрава и всичко най-хубаво!  cheers

# 242
  • Мнения: 514
Честит Рожден Ден, desidm!    




 newsm03  newsm47

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 21:33 от shrew

# 243
  • Варна
  • Мнения: 893
ЛИЛЕТКА да с такъв съм  Peace

ДЕСИ  Честит Рожден Ден!

# 244
  • Мнения: 214
Здравейте момичета
ЧЕСТИТО на рожденичката да е здрава и най-вече щастлива
Преди няколко странички ви питах за обувчиците какви трябва да бъдат почти никой не ми отговори моля ви помогнете ми малко че в главата ми е каша с тез обувки

# 245
  • Мнения: 1 212
Добър вечер !  Grinning
Забелязвам сякаш някакво униние е настъпило напоследък на страниците ни  Thinking
/shrew, теб не те броя - съдейки по поздравите, които отправяш  Laughing Wink/
Няма активност, за срещи не пишете , за спам .... да не говорим  Wink Naughty
Абе, нямам специален повод .... ама ей така  Hug ме е обзело мен пък някакво настроение и като си  пусна ЕЙ ТОВА ПаРЧЕ   в слушалките с волУмето на мАКС .... ми става едно топло, топло и леко на душата  Laughing Hug
Или ПЪК ТоВА  ?
Хайде поздрав за всички други почитатели, с пожелания за добро настроение през идния ден и изобщо за напред  Peace
п.с. Понтес, видях най-после твоя хотел   Grinning

# 246
  • Мнения: 3 324
Ау, Понтес има хотел!? Пак съм пропуснала нещо!
Деси, честито ти с малко закъснение, ама от сърце!
Блек кити, отговорих ти за обувките - не четеш. Ние сме със мека подметка - мое решение, не съм питала педиатър...

# 247
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
desidm Честит Рожден Ден /леле че съм бърза - пак прескочих датата!!!/

Хайде поздрав за всички други почитатели, с пожелания за добро настроение през идния ден и изобщо за напред  Peace
Подушвам, че сме от една порода .....
Благодаря   bouquet


# 248
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честит Рожден Ден, desidm! /засрамвам се за късния поздрав/  Embarassed

Айде тука и други се надушиха....
Магеста аз се почерпих с песничките, яко....

Шру квой това бе душо, недей така, разтрепераха ми се мартинките, разтуптя ми се сърцето, ей ше ми докараш някой инфаркт Naughty Възрастен човек съм, имай милост.

# 249
  • Варна
  • Мнения: 893
shrew и аз искам такъв...балон, от къде мога да си взема  Flutter 
Mr. Green

пфуу най-после стигнах и до фотоапарата! ooooh! ето малко снимки от нас,да не ни забравите, и да видите кооолко сме пораснали  Sunglasses  Flutter
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=215338&view=1&photo=1

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 02:37 от Virginity

# 250
  • Мнения: 3 324
Шру, родена съм през Август ... newsm03

# 251
  • Мнения: 2 331
Добро утро и хубав ден на всички!
Ние днес ще ходим на интервю с класически хомеопат.Стискайте палци това да е нашият начин и най-после да се справим с болежките!
Налейте си по кафе!Да ви е вкусно!
http://i239.photobucket.com/albums/ff180/sholio2000/3d75687031da_a4efe.gif

# 252
  • Мнения: 125
Добро утро!
Блек кити, и ние сме с меки подметки и на ботушите включително. Чак до другата зима смятам да сме така.
Сега духваме, че времето пак е отпуснало душица!
Вержи, дигни се до детския кът да намачкаме момето.

# 253
  • Мнения: 514

На теб ще ти пратя жена  Stuck Out Tongue Winking Eye

Black_Kitty, аз предпочитам обувки с твърда подметка, това е мнението и на педиатъра.

# 254
  • Мнения: 1 313
Здравейте на всички!
Деси, на патерици ще ти честитя рожденият ден, но ти пожелавам много щастие и сбъдване на всички мечти!  bouquet
Да се включим пак, че пролет иде и срещите започват, пък вие ще вземе да ни забравите Wink
Магеста, благодарим за поздравите и ние с Инес се възползвахме, а тя каква е танцьорка, веднага се включи с танц Laughing
Black_Kitty, ние с ме ето с такиваhttp://www.kasidabg.com/images/r4/q99b1.jpg и Инес ходи много добре с тях Peace
Снощи се опитах да ви изчета, но не успях та сега отивам да продължа ooooh!
Видях страхотни снимки в колаж от Верджи на Дани Жеков Heart EyesЖижи сладурчето, което ни избяга също-май добре се чувства на крайбрежната улица Simple SmileИ всички други дечица-страхотни са  bouquet
Аз имам да ви разказвам за нашият прощъпулник, който правихме преди две седмици, но ще е по-късно, а и снимки да покажа, че се изпосгодихте, а Инес ще си остане мома като майка и Mr. Green
Я да ви питам, скоро май стана нещо за въпрос, нооо пак, има ли още някой, който да пасира финно храната на малчовците или всички вече сте на по-едра храна?Инес яде хляб, солети, но манджата трябва да е финно пасирана иначе и се гади, и отказва категорично Confused
Сетих се и за празият лук за който пита Магеста Simple SmileАми аз готвя всичко с него-вместо лук.
Ето и от мен варианти-картоф, праз, масло и сирене-любимата ми смес на мен Laughing
Праз, чушка, ориз, месо и домат-в гюведже-много добре се получава,
праз със месо и домати-яхния-вкусно  chefХайде после ще се включа с още идеи Wink
Хайде черпя ви и един кекс с боровинки, който съм приготвила аз и става чудна следобедна закуска за малчовците-безяйца, мляко и подобни за всички, които още не са яли такива неща като нас, но и другите ще го харесат Peace
Кафето е от вас  food010

Общи условия

Активация на акаунт