Отговори
# 255
  • Мнения: 3 326
Еси, същата работа - супата на еднородна смес, а зрънчото - цяло го гнете в устата... Rolling Eyes

# 256
  • Мнения: 3 695
Ау, много сладко и лъчезарно дете е таз Лора. И направо утрепА конкуренцията с тез снимки по цици.  Laughing
ДесиДМ, Честит Рожден Ден! Бъди винаги обичана жена и майка!   bouquet

vmitkova, със Зорничка ли ходите на кънки или я оставяте на някой? И на мен ми се ходи да се попързалям, ама ако отидем тримата, трябва да се редуваме на леда, пък аз предпочитам мъжът ми да ме влачи.  Mr. Green Май ще е най-удачно да се уговорим с приятели и все ще има някой, на който не му се пързаля.  Thinking
Магеста, мерси за поздравите! Яки песнички!  Peace

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Добро утро и от нас. Само да ви надникна и бегаме навън, че времето не е за изпускане

# 258
  • София
  • Мнения: 1 424
еси, и ния не иска манджа на едро. ръфа солети, бисквити и какво ли не, ама всичко пасирам Peace вече има 10 зъба, но продължава да гълта като мисирка.
за обувките - имаме няколко вида, само дето нашта мома не ще да тръгва. голям мързел. развива завидни скорости в пълзенето, но не иска сама. ако ще и за 1 косъм да я държа, да я държа. иначе за ръка ходи.

# 259
  • sofia
  • Мнения: 1 476
Здравейте мамета! Днес е петък и аз съм малко по-свободна в работата, та викам да драсна малко във форума Laughing
  Аз отдавна нищо не пасирам, само мачкам с вилицата и колкото се намачка - толкова. Но за това пък мойто диваче не знае как се гризка със зъбите - като му дам нещо той го напъхва цялото в устата /например ябълка или банан/.
  Да ви питам за обувките - ние още не можем да ходим но имаме наченъци на пристъпване и задържане в право положение. Струва ли си сега да му купувам обувки като за ходещо дете по-затворени зимни или да изчакам като проходи истински. Чудя се защото искам да го държа за ръка като сме навън и да се мъчи да стъпва, ама незнам какви обувки да взема...Че у нас няма място където да проходи детето, диван до диван, играчка до играчка...
  Да ви разкажа и за първото ни ходене на  фризьор - Стефи беше обрасъл здраво, все ни питаха дали е момиче и като го закача някой му говореше в женски род, съответно баща му се нервираше и ме караше да му слагам шапката , понеже с нея изглеждал "по-мъжкарче" Crazy Отведохме го на подстрижка, като аз не вярвах, че ще стои да го стрижат, но всъщност го сложиха да седне в мен и той се гледаше в отледалото и се лъжеше с едни фибки и лакове за коса. Много на бързо го настригаха че прояви голям интерес към машинката, но резултата беше мама и бебе целите в косми от обувките до врата #Cussing out След това трябваше да пера всичко с което бях облечена и аз и детето, а обувките ги смуках с прахосмукачка. Но определно детето вече прилича на момче Crazy не плакахме изобщо само се наядохме с малко коса Laughing
  Пускам ви снимка от дългокосия ни период, с новата прическа - по-късно

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=209802&photo=12
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=209802&photo=13
 

# 260
  • Мнения: 361
Много е усмихната нашта адашка-Вержи да ти е жива и здрава.

Ние също по цял ден скиториме с нашето гадже,ама снимков материал по късно.Скоро се надявам или направо другата седмица да заведем децата в едно квартално много готино и ново детско клубче.Вярно че срещи скоро не сме правили,което е много жалко.

Еси,я сподели в кой кулинарен форум се подвизаваш,да намина за някоя идейка?

А и да споделя:Лора плаче и се разстройва от песента на Селин Дион от "Титаник"/в момента тече рекламата на Мюзик Айдол2 и щом започне откъса на тази песен,щом  я чуе,започва ревееееееееееее!
Не пасирам много отдавна,а мачкам с вилица.Нашете подметки са твърди.Незнам какви трябва да бъдат newsm78


Честит празник на всички именници,винари и винарки!!!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 11:50 от ina_nk

# 261
  • Мнения: 315
Честит Трифон Зарезан! 


Честито на всички рожденници, именници и празнуващи!  cheers

# 262
  • Мнения: 320
А и да споделя:Лора плаче и се разстройва от песента на Селин Дион от "Титаник"/в момента тече рекламата на Мюзик Айдол2 и щом започне откъса на тази песен,щом  я чуе,започва ревееееееееееее!

И Нора! Shocked

Лора много сладка на снимките. Нора не спря да вика "кака, кака, кака" докато ги разглеждахме двете. Heart Eyes
Стефи е много хубаво дете. Hug

Айде и ние на разходка....

# 263
  • Мнения: 2 331
Всички мъници ли спят по два пъти? newsm78 Като гледам кога излизате на разходки... Rolling Eyes
И аз гледах снимките на Лорка и даже се вдъхнових и подстригах бретона на Сонка.Стана много сладка.Досега все трябваше да е на чоко.Сега ми харесва повече. Hug

# 264
  • sofia
  • Мнения: 1 476
Благодаря ти Муун за комплимента Heart Eyes
  Вержи да не зачеквам тази тема ама оченцето на Лорка ми се вижда много добре сега, пу пу...Мисля всичко вече е зад гърба ви , нали.. Hug
   Ние от една седмица спим само по веднъж на ден и изобщо не ползваме биба!!! Laughing
  За бибата се наложи да се намеся аз понеже свекърва ми я даваше за щяло и нещяло..събота и неделя когато детето спи при нас просто не му я давах изобщо преди заспиване, повъртя се малко, но свикна и сега не я търси изобщо! мама е много щастлива, че я мразех тази биба вече Crazy

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 13:40 от mama-shushi

# 265
  • Мнения: 1 313
Значи  има още като нас Rolling EyesБлогодаря за отговорите Hug
Ние пък плодове въобще не искаме да заръфаме-все едно отрова и давам ако и дам парче ябълка или каквото и да е Shocked
Забрави да споделя, че и ние сме с два зъба и половина и сега забелязах, че и другият се е показал ама съвсем дребна точица Simple Smile
Инче, в  gotvetesmen.com се подвизавам и ми харесва все повече-голяма мания е това за, който обича да готви  chef
Лорка и Стефан големи сладури!Много се радвам, че Лорка вече няма проблем с оченцето, изглежда много добре зарастнало Hug
Я да ви споделя и какво си хванахме на прощъпулника Laughing
Ами аз сглупих, че ги сложих на земята, като си мислех, че ще и е по-удобно да вижда всичко от високо, но не беше удобно.Та много си искаше едно кремче/дентинокс/което нарекохме фармацефт, но и беше далеч и я мързеше да ходи да си го вземе , но другите не ми дадоха да и го дам аз, че тя трябвало да си го вземе.Поиска го, поиска и си взе най-близката до нея мишка на компютър/компютърен специалист/, но като второ си докопа и гелчето та ще видим с компютри или с фармация ще се занимава ooooh!.
Били хлапето, ние спим по веднъж от 13-13,30  и за това често пропускаме разходките, защото трябва да да излезем рано, а топло става към 1-2ч. Rolling Eyes
Честито на всички празнуващи днес!
Ето и малко снимки от нас

# 266
  • Варна
  • Мнения: 893
ами да чукам на дърво  smile3538,
засега добре върви, още е синя,като мине ще видим окончателния резултат,
дано не се налага втора апликация Praynig

благодарим за комплиментите  Blush

ние отпрашваме за село, приятен Викенд  Sunglasses

# 267
  • Мнения: 1 212
Привет !
Жижи хапва като му направя манджа с дребни парченца - проблем няма, обаче на ябълка хич не налита и той да ръфа ей така ...  Thinking
Абе той напоследък на ябълките въобще си се ослушва , освен ако не са на ренде и с много, ама много захар  Crossing Arms
Хапвайки пюре на Семпер със зрънца царевица .... намирам въпросните в крайния продукт на храносмилането  Rolling Eyes
Хубаво ме подсещате да питам - готвите ли боб  newsm78
Сякаш след годинка го даваха, а аз още не съм пробвала ...
esy, ще погледна това сайтче .... че напоследък с мъжа ми стигнахме до негласно споразумение : иска ли да яде манджа / а той иска  Mr. Green/, не желая да чувам гък от страна на Георги, еле' пък да ми се мота в краката .... Crazy  Grinning Wink
За Инес, какво да кажа - той Жижи и се израдва сутринта и на аватара още като я зърна - пак казвам : пораснало, хубаво момиче със сладка шапка , плетена от мама  Wink  Hug

  Вержи да не зачеквам тази тема ама оченцето на Лорка ми се вижда много добре сега, пу пу...
И на мен така  Peace - и тя голяма и сладка усмивка  Grinning
shushi, Стефи така и така е чаровник - с подстрижка или без  Peace
Ти като писа, че сте го подстригали, аз реших, че нещо драстично - като аз Георги през лятото - нула номер  Wink
А то съвсем леко и деликатно  Grinning
Мой Жижо си ходи милия вечно с дупки по прическата, защото майка му е голяма фризьорка / пък и тук едно мъжка подстрижка е 10 евро , все пак  Crossing Arms/
Георги напоследък спи 1 път на ден - за по час - два , обикновенно.
Радвам се , че са ви се понравили песничките   Hug

# 268
  • Мнения: 1 313
Хе-хе де да можеше да се готви без диванетата ooooh!Аз готвя горе на плота режа, Инес долу отваря, вади всичко от шкафовете, треска ме в коленете-все синя ходя, но това го правя освен, че трябва да ядем и за забавление, доставя ми удоволствие да си сготва, да го аранжирам, снимам и т.н. и си действам всеки ден Peace
Магеста, мерси за комплиментите Hug
Верджи, приятно изкарване Peace
Аз още боб не готвя,  на нас ни е забранен, но след годинка може  WinkПробвай Peace

# 269
  bouquetЗдравейте - набързо влизам - още не съм напълно в час какво обсъждате  - но ще наваксам - в момента съм на 24.01 - рожденният ми ден - БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ за красивите пожелания и картички - трогнахте ме до сълзи - нищо че аз чак сега ги виждам - но проблема си е мой
Да отбележа, че съм с нов аватар - благодаря на esy, за което и да кажа, че най-после качих снимките от р.ден на Калина в "Патиланци" - София - ако имате време да ги видите - ама май се поунесох и качих доста
После ще пиша пак подробности около протокола
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=198322 - от стр.10 нататък

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 16:12 от elielibg

Общи условия

Активация на акаунт